Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 35 550
  • 815
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 14 830
Въх турих се в нерви кво ще е туи. безпрецедентното

# 301
  • Мнения: 3
Очевидно ще има мъжки дуел.

# 302
  • София
  • Мнения: 12 554
Ма Радка тъпа ли е?!

# 303
  • Мнения: 14 830
В случая Роман е прав , а и Ники каза първо лака на пода.
Нури май свикна да го слушат и той да командори и сега не му изнесе.

# 304
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Нури много си е повярвал. Опротивя ми повече. Другите как го гледат и слушат все едно е Бог. Искам да не слушат Роман и после Бети да им се разкрещи и накара на всички..

# 305
  • London
  • Мнения: 6 732
Хахха, Роман как го хванаха в кадър да си почесва топките докато другите се трудят. Знаех си да не го харесвам този лисугер, беше прав за паркета, но от ден 1....е подмолен.

# 306
  • Мнения: 4 402
Правилно попита Иван -защо толкова му се дразнят на Роман, че хората от другия отбор са му по-симпатични? Поставен е в отбор не по негов избор, нито по негов вкус.
Лилия ми става все по-антипатична. Доказателство,  че първото впечатление не винаги е най-правилното.

# 307
  • Мнения: 4 936
на мене не ми е ОК Лилито още от начало.. някак лигава и мързелива ми се вижда, една таква малко тъпичка сякаш.. уж простовато наивна, ама остава само първото

# 308
  • Мнения: 4 402
Лигава и всява още повече раздори като настройва срещу Роман. А какъв и този апотеоз на Нури... Хем се оказа, че не е прав, хем Лилия пак твърди, че нямало да има такива "фатални" грешки ако той бил станал фермер. Ами не съм убедена вече в това след скандала, който спретна на Роман.

# 309
  • София
  • Мнения: 12 554
От последния разговор какво става ясно - че никой не ни е виновен за държавата и простотията в нея.

# 310
  • Мнения: 14 830
Нури не може да понесе друг освен него да дава акъл, не и след като е обявен за полубог.
И сега някой си младок се опитва да смъкне ореола му
Да, Роман си играе играта и в това няма лошо, още повече че беше прав.
 А , Лили не спря да дудне срещу него.Само Нина я нямаше да поплаче, че Роман се опитва да детронира божеството

# 311
  • London
  • Мнения: 6 732
Не е въпроса дали е прав или не....това, че не вдигна ръка за Нури да иде на дуел за фермер говори достатъчно. Вие ако бяхте в този отбор неравностоен от няколко човека и това го направи един от вас как ще го възприемате? Може да е бил прав за паркета, но той вече се е дискредитирал, да не говорим, че се чуди само къде да се почесва и прелита оттук оттам вместо да се захване за работа. Не схваща, че хубаво си играе играта, но утре, ако си на финал чакаш гласовете на фермерите.....и....от твоя отбор няма да си ги дадат, от другия също, защото и там ще си все чуждия. И какво правим? Страшна стратегия.....

# 312
  • Мнения: 4 402
Кое го прави част от този отбор? Роман отначалото е заявил, че не се чувства като част от отбора, както и самата Лилия отбеляза. Къде е драмата?

# 313
  • London
  • Мнения: 6 732
То и аз ако спечеля много пари ще ги вложа в тухли - дори не се сещам в кво друго мога да ги вложа.

Христина сигурно ще играе на борсата с акции.ThinkingStuck Out Tongue Closed Eyes

Стераки, аз лично не виждам друг човек и да не си харесва съотборниците да се държи по този начин. Като мине месеца и си играе действително само за себе си да иде да спи, ако иска на черджето пред другата къща, ама сега....редно малко от малко такт да има и респект към останалите в групата. Не е мъж....иска да е със силните на деня е това е Роман, не е до това дали някой му харесва или не.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2018, 22:44 от La Catrala

# 314
  • Мнения: X
Ха, във връзка с последните безпрецедентни случки във фермата, да взема да изпуетизирам и аз нещо надве-натри:
- Каза божеството Нури
На ти Лиле дъски - шкури!
Ще ги спретнем тез къщури,
Първо покрива да турим.
Роман се почеса по м@дет€
И попита : "Ами дюшемето!"
Нури рече: Не разбираш ти, келеш!
А пък Роман -"Хурка да ядеш!"

Общи условия

Активация на акаунт