Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 35 562
  • 815
  •   1
Отговори
# 330
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Те споменаха, че глад в това предаване няма да има. Хранят си ги добре, гледат да не им взимат и кошниците.
Заложили са на игрите, то половината време само това.
Малко скандали, малко "уж" любов.

Кофти е, че хвани единия, удари другия - няма истински фермер да спечели.

Аз клоня към Гогото,  да му дават наградата още сега и да затварят таз ферма.

# 331
  • Мнения: 1 976
Те споменаха, че глад в това предаване няма да има. Хранят си ги добре, гледат да не им взимат и кошниците.
Заложили са на игрите, то половината време само това.
Малко скандали, малко "уж" любов.

Кофти е, че хвани единия, удари другия - няма истински фермер да спечели.

Аз клоня към Гогото,  да му дават наградата още сега и да затварят таз ферма.


Подкрепям за Гогото Wink

Иначе язък- то "хранЪтЪ прЪй борбЪтЪ" или иначе казано тогава си проличава кой какъв характер е...

# 332
  • Варна
  • Мнения: 10 580
И питието 😂😂

# 333
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
И аз харесвам Георги.
Напоследък все в добра светлина се показва.

# 334
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз пък залагам тази седмица на мъжки дуел....не се знае докога му е договора на Дидо и може да са подшушнали на Радка да го избере за дуелист, а той да падне чинно от Нури, Роман или Симеон и да се върне към реалния свят. С тези известни никога не се знае за колко време са там....

# 335
  • Мнения: 31 208
Така е. Дидо се представя много добре дотук, не очаквах.

# 336
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Аз уж гледах, ама съм пропуснала, че са й дали да гледа запис.. Не е честно това, хич даже!

# 337
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Много възможно, Ла Катрала, никак не ми се иска да излиза Дидо, но е много вероятно.

# 338
  • Мнения: 6 185
Незнам,този Калоян каква работа има във фермата Twisted Evil

# 339
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Не знам*

Сега в преди обед дадоха разговорът им от вчера за корупцията. Ами, не съм съгласна с Караньотов. Като дадеш рушвет, си щял да оправиш това, че директорката била с ниска заплата. Хората, които вземат подкуп и с много висока заплата, пак ще вземат подкуп. Някои вземат подкупи, защото колегите им вземат, други, защото са алчни, трети по други причини... Аз пък никога не съм давала и вземала.. Не е редно за мен. Мисля като Георги.

# 340
  • Стара Загора
  • Мнения: 518
Аз уж гледах, ама съм пропуснала, че са й дали да гледа запис.. Не е честно това, хич даже!
Радка се оплете като пате в калчища! Изобщо не е честно, че е изгледала отново задачите, които й възложи Ники!!! Това до сега не се е случвало! С какво Радилена е толкова специална , че допуснаха такова нещо!!! Сякаш е безценен екзепляр за фермата!!! Да бяха я оставили и накрая да нямат кошници!

# 341
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Точно!

# 342
  • Мнения: 11 547
Да им е честита новата фермЕрка на седмица! Със здраве да си я ползват. Все пак сами си я избраха.
Радка не трябва да се срамува, че е прекъснала правото. Трябва да се срамува, че изобщо е записала право. Чудите се защо са я взели във Фермата и защо я побутват?  Радка е там за мезе на Фермата. Мисля, че занапред още доста ще се излага и за нея щеше да е по-добре ако беше отпаднала на дуела.  

# 343
  • Мнения: 6 881
Вчера гледах само половината епизод и направо ми дожеля за горките овце. Какво беше това дърпане, влачене и чекнене на горките животни. Жал ми стана.
Довечера ще догледам, че май-май трябва да ходя на лекции. 😁

# 344
  • Мнения: 630
Нищо неочаквано, бях сигурна, че така ще стане. Но съм изпуснала това с гледането на записа на задачите. Ами не е много честно, но сигурно никой не е могъл да я убеди, че има грешка и тя си е в нея.

Общи условия

Активация на акаунт