VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 3 /24.09.- 30.09.2018/

  • 104 717
  • 3 705
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 1 591
Този Ванко да не би да употребява разни...витамини...и сега да му липсват, та затова да иска да си тръгне час по-бързо?

# 1 396
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Този Ванко да не би да употребява разни...витамини...и сега да му липсват, та затова да иска да си тръгне час по-бързо?

Не стана ли кристално ясно, че не е напуснал бързо, а ББ го напусна?

# 1 397
  • Мнения: 3 677
Stand up комеди-то беше голяма безсмислица, ни комедията, ни  трагедията му се получиха, Ева се смя много грозно на първолашката тъпотия с четката за зъби, чак ме хвърли в размисъл, което си е постижение...
Наистина от гъза си ги вади Кулагин, и  "истините", и "щегите". Подобна тъпотия отдавна не бях чувала.

# 1 398
  • Мнения: 1 591
Този Ванко да не би да употребява разни...витамини...и сега да му липсват, та затова да иска да си тръгне час по-бързо?

Не стана ли кристално ясно, че не е напуснал бързо, а ББ го напусна?
ББ нямаше да го допусне да участва, знаейки много добре, че ще бъдат санкционирани от СЕМ. Не са вчерашни.Санкциите ще бъдат по-скоро за насаждане на хомофобски настроения:
https://www.marica.bg/sem-nalaga-zverska-globa-na-nova-tv-zaradi … ticle-157193.html

# 1 399
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Лунагин

# 1 400
  • Мнения: 4 821
Кулагин ми напомня на Албена Вулева, а не на Луна. И тя беше горе долу в неговото положение.

# 1 401
  • Мнения: 400
Диона не била признала на приятеля си, че е циганка. Била му намекнала, ама не на 200%.
smile3532 Голям майтап
Аз преди няколко дни писах тук,че е ромска представителка Naughty
Учудвам се,че има персони на които туй не им е било ясно.
Тя има изключително типични черти в лице за етноса си.

Много ми е интересно също как така хем не се била срамувала от произхода си,
хем видиш ли не казала на приятеля си Sick Изключително подла лицемерка и лъжкиня Sick
Такива неща се казват още при първа среща Naughty

Не се срамувала,горда била,ама ако можеше никой да не разбере,
ако можеше колаген да не й беше задал тоз неудобен въпрос,
тя нямаше да си признае NaughtyНо иначе се гордеела Sick
 newsm75 newsm79 newsm28

# 1 402
  • София
  • Мнения: 4 429
запис от  ЖИВОТО __LINK__

епизод от 25.09.2018   ____LINK____

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 01:34 от Mari_Mar

# 1 403
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Поправете ме ако греша, но някой декларираха, че правят по хиляди на вечер, и чакат Биг Брадър да им плати наема.
Това момиченце заради един наем ли се излага newsm78

# 1 404
  • Мнения: 2 990
Поправете ме ако греша, но някой декларираха, че правят по хиляди на вечер, и чакат Биг Брадър да им плати наема.
Това момиченце заради един наем ли се излага newsm78

Не иска Биг брадър да и плати наема, а от нейните пари да се даде на съквартирантката и

# 1 405
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Ваня Костова вчера:
"Свръх популярен човек с добра популярност.."

- все едно слушам Нора .. ooooh!




В интерес на истината Ева ми харесва.

Наско има ли ментални проблеми?

# 1 406
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Поправете ме ако греша, но някой декларираха, че правят по хиляди на вечер, и чакат Биг Брадър да им плати наема.
Това момиченце заради един наем ли се излага newsm78

Не иска Биг брадър да и плати наема, а от нейните пари да се даде на съквартирантката и
А с онези хиляди, дето ги изкарва, не можа ли да си плати наема и сметките.
Въобще тези хора, не усещат ли, че стават за смях. Дребни душици с мания за величие.

# 1 407
  • София
  • Мнения: 22 739
Съквартирантите си показаха рогата отново. Уж поканени от Кекса, нахлуха нахално в спалнята когато Кулагин спеше. И разбира се, започнаха да досаждат. Само се чудя Ваня какво правеше с тях?! А Мира ? И тя с тях....
В предишното издание на ВБ по същия начин досаждаха на Луна.
Не са интересни! Да измислят нещо по-интригуващо, защото се повтарят.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 13:18 от Amiamo

# 1 408
  • София
  • Мнения: 281
Не мога да повярвам, че ще го напиша, но Кулагин от един от най- големите ми дразнители се превърна почти във фаворит.  За мен мъжът трябва да е мъж( от по-старото поколение съм). Не в смисъл "Дай салатата и ракията и след малко ще ти тегля един бой, за да ме уважаваш", но съм се нагледала на хора като Плачковци, Петковци, Ванковци ( Папито, дори не го отразявам). Не съм психолог, но за мен са  жалки - единственият им начин за справяне  с проблемите са физическа агресия или заплахи или мислиш, каквото те мислят и се съгласяваш с всяка тяхна дума - но, не дай Боже да имаш собствено мнение - тогава си враг до живот. Когато им извадиш разумни доводи ( Кулагин не винаги го прави, но му завиждам на самообладанието), тръгват с агресия и само им кажи, колко са прави и  велики и са ти първи приятели.
Разумни доводи значи да им рови в личния живот ли.Той (Тя) ги обижда без причина .Като кажат ,ама той казва истината коя е тази истина ,че например Лора имала мъжки черти ,ама това си е негово мнение а не истина и т.н.

# 1 409
  • София
  • Мнения: 281
Съквартирантите си покааха рогата отново. Уж поканени от Кекса, нахлуха нахално в спалнята когато Кулагин спеше. И разбира се, започнаха да досаждат. Само чсе чудя Ваня какво правеше с тях?! А Мира ? И тя с тях....
В предишното издание на ВБ по същия начин досаждаха на Луна.
Не са интересни! Да измислят нещо по-интригуващо, защото се повтарят.

Да му правят мамби докато спи:grinning:

Общи условия

Активация на акаунт