VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 3 /24.09.- 30.09.2018/

  • 104 759
  • 3 705
  •   1
Отговори
# 1 575
  • София
  • Мнения: 4 429
Моляаа,с цялото си дебелоочие ще се жалва на адвокат! Ее, педераст нагъл, не стига ,че тормози съквартирантите си, а сега бил жертва! Не, не, ще си изпроси навън по тъмно хем е...е, хем бой!
Ако някой ти налита на бой и те заплашва нон стоп дали не е за адвокат.
А същият този някой декларира, че има заведени дела срещу него за същите тези неща... един насилник е насилник, независимо дали е срещу хора от собствения му пол или от друг.
Те, всички, докато са в Брадъра, все заплашват със съд и напускане, а като излязат - нищо Rolling Eyes
 Само Моника Валериева, заведе дело срещу Люси Иларионов.

 А боя, Кулагин си го проси от самото начало. И като се прави на толкова отворен, нека си понесе последствията - мъжки. Въпреки, че го видяхме на ЖИВОТО снощи - жив, здрав и все така нагъл. Държа се с Розмари, като с  подчинена(нещо като Луна, с Мариела Нордел)
 

# 1 576
# 1 577
  • Мнения: 19 018
Диона попита дали ББ се е свързал със съквартирантката и, за да и даде парите от УЧАСТИЯТА И, както се били разбрали!
Отидете директно на 14:10, ако не ви се гледа цялото видео и го чуйте!
https://photos.google.com/share/AF1QipOc1yyUCmL11KPK-FO4JSOECcNq … xU1RVTmpYb21JQUZ3

аз чувам парите от моето участие (в ББ предполагам)

# 1 578
  • София
  • Мнения: 20 106

аз чувам парите от моето участие (в ББ предполагам)
И аз така го разбрах, без да имам претенции, че съм чула добре.  Simple Smile

# 1 579
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 501
Продуцентите какви мишки са, за рейтинг са готови на всичко. Какво лошо има да излязат с позиция, че са сбъркали с поканата за участие на Ванко без да шикалкавят и измислят болести. Гротеска са направо:(
Изобщо не харесвам Кулагин и не му симпатизирам. Нямам такъв човек в обкръжението си, но макар и дразнител, го намирам за безобиден. Да дразнещ е и досаден, но не заплашва, рядко повишава тон, по скоро е като радио точка: намила си нещо и това е. В този смисъл, другите съквартиранти като са толкова извисени би трябвало да не му обръщат внимание, да го игнорират и толкова. А те го превърнаха в центъра на малката си вселена=къщата. Намирам поведението на Плачков, Петко, Насето и Папи (не смея да посоча Ричи, че той е Любимец в темата:)) за мн по-неадекватно, агресивно и отблъскващо. Да не могат да проявят непукизъм на плоските нападки на Кулагин, ами смешно е. Например, Кулагин казва на Плачков, че е чехльо и че Мариана е по-известна. Плачков му отговаря, “да така е, завиждаш ли?!” И разговорът приключва. Какво толкова има?! Вярно, че не сме в къщата, ама ми се струва, че Кулагин си има репертоар на заяжданията и обидите, който превъртя мн пъти. Как пък не го обърнаха на майтап или не го игнорират, а се чудят как да изпростеят. Ами дават му поле да изпъкне, и това й става.
И още нещо: не очаквам ББ да възпитава, това е шоу, игра, сблъсък на характери, ако имаш характер де.

# 1 580
  • Мнения: 372
Излизат на участия, и са придружени с хора от екипа на ББ. След участие, като им се плати, най-нормалното (заради правилата в къщата) е парите да остават на съхранение при ББ. Някак не върви да си ги завре под дюшека в спалнята. Затова и ББ я попита да не си мисли че ги е присвоил и похарчил. ....Всички помним и Мария как искаше да и влезе чантата, за да дари 3000 лв. Обзалагам се че това е и било от хонорар от участие.
Отделно мисля, че не можеш да се уговаряш предварително за аванс от хонорара. По простата причина. че не се знае дали няма да изхвърчиш от формата, за нарушаване на правилата му, и такъв да не ти бъде изплатен изобщо.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 18:51 от Cersei

# 1 581
  • Мнения: 3 331
Излизат на участия, и са придружени с хора от екипа на ББ. След участие, като им се плати, най-нормалното (заради правилата в къщата) е парите да остават на съхранение при ББ. Някак не върви да си ги завре под дюшека в спалнята. Затова и ББ я попита да не си мисли че ги е присвоил и похарчил. ....Всички помним и Мария как искаше да и влезе чантата, за да дари 3000 лв. Обзалагам се че това е и било от хонорар от участие.
На ръка ли им плащат? Аз мислех с договор, по банков път след данъчно облагане...

# 1 582
  • Мнения: X
А относно поетите... Това, че си издал книга не те прави автоматично добър поет или писател. Защото това не е професия. Може и двеста стиха да напишеш, може и песни да станат, ама да не струват нищо. Аз имам два неиздадени романа и стихове за една стихосбирка. Като ги издам ли ще стана поет и писател, или вече съм, щото съм ги написала? А, има и правени песни по тях, в местното читалище. Значи, поне колкото Папи съм просветител! Но, по професия съм шивач. Wink  А може и Кулагин да пише стихове, никой не знае...
Може и да пише. Има страхотна гнусна фантазия, перфектна е за някой жълт лъжлив вестник иии в лъжите е добър и в интригите

# 1 583
  • Мнения: 5 112
Абе що се излагате? Ще правиш "хиляди левове" и няма да имаш напред за наема, сериозно ли?

# 1 584
  • София
  • Мнения: 5 712
На мен с къдравата коса Папи ми приличаше на Майкъл Хътчънс. Crazy
Абсолютно.
Тц. Хътчинс има по-хубав нос. Някак по-мъжествен ми е. Ох, жалко, че се самоуби, колко пъти ми е бил в сънищата...😍
Има леко напомняне, но Майкъл си изглеждаше на мъж, а този на типична кифла... хеле с хартийките... бляк...  ooooh!

# 1 585
  • Мнения: 372
Излизат на участия, и са придружени с хора от екипа на ББ. След участие, като им се плати, най-нормалното (заради правилата в къщата) е парите да остават на съхранение при ББ. Някак не върви да си ги завре под дюшека в спалнята. Затова и ББ я попита да не си мисли че ги е присвоил и похарчил. ....Всички помним и Мария как искаше да и влезе чантата, за да дари 3000 лв. Обзалагам се че това е и било от хонорар от участие.
На ръка ли им плащат? Аз мислех с договор, по банков път след данъчно облагане...

Ми....помисли, доста се шумя за какви суми НАП търсят Азис, Ивана, Преслава и т,н...говорим за стотици хиляди неплатени данъци. Говореше се 90% от чалгаджиите им се плаща на ръка.

# 1 586
  • София
  • Мнения: 22 789
Скрит текст:
На мен с къдравата коса Папи ми приличаше на Майкъл Хътчънс. Crazy
Абсолютно.
Тц. Хътчинс има по-хубав нос. Някак по-мъжествен ми е. Ох, жалко, че се самоуби, колко пъти ми е бил в сънищата...😍
[/quote]
Има леко напомняне, но Майкъл си изглеждаше на мъж, а този на типична кифла... хеле с хартийките... бляк...  ooooh!
[/quote]

Ха ха ха....... Но с хартийките на косата се чувстваше много добре.

# 1 587
  • Мнения: 72
Аз съм от Варна,но не съм чувала някой да говори така.Според мен Насето се прави,не знам защо обаче
Аз пък точно във Варна съм чувала такива "миеки" извращения, къде никъде ги няма...те не само, че не искат да си променят ужасните диалектни форми, ами и нарочно ги натъртват. Така да се види, че са от град Варна, Морската столица!...

# 1 588
  • Мнения: X
 Просто е селски момък, за това така говори. Дали е от Варна или от някое Генерал Тошевско село няма значение, селският момък си е такъв навсякъде.

# 1 589
  • Мнения: 25 757
Аз съм от Варна,но не съм чувала някой да говори така.Според мен Насето се прави,не знам защо обаче
Аз пък точно във Варна съм чувала такива "миеки" извращения, къде никъде ги няма...те не само, че не искат да си променят ужасните диалектни форми, ами и нарочно ги натъртват. Така да се види, че са от град Варна, Морската столица!...
Ха-ха, а в софийско няма грозни диалекти. Ти па нищо не казА. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт