Къде на 1вия рожден ден?

  • 2 906
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Мами, сина ми след няколко седмици става на годинка, решихме да не правим парти на което да се чуди какво става, а от играчки е затрупан, търся някаква идея как да почетем този важен ден малко по-различно от останалите. Дайте предложения, дестинации или как бихте го направили вие? Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 9 525
Аз не мога да дам идея за дестинация, но ще кажа как процедирахме ние. Първите 4 РДни на дъщеря ми не сме ги празнували с гости. Семейно си организирахме някаква по-различна от ежедневните вечеря + торта, а на детето все пак купувахме подаръци. Когато времето позволяваше я водехме някъде където знаем, че й е интересно - зоопарка, някой парк, в който ходим по-рядко и т.н.
Тази година стана на 5 г и за пръв път правихме РД с деца. Излезе безбожно скъпо в детско клубче. Друга година ако празнуваме с деца, ще измисля някакъв различен вариант. Може би да я заведем заедно с 2-3 приятелчета на някое интересно за тях място.
А племенницата ми тази година навърши 1 г. Родителите й си харесаха една по-закънатнка полянка в парка, оградиха си пространство с одеала и поканиха други бебета.
Аз лично съм против празнуването по паркове и детски площадки, но за много хора то не е проблем и също е вариант.

# 2
  • Мнения: 4 752
Някъде където детето би се забавлявало - зоопарк, детска площадка, детски кът, адаптиран за бебета. На сина ми празнувахме първия РД в едно заведение с детски кът на Свети Наум - Спаго май се казваше. Не знам дали съществува още. Бяхме семейството и около десетина близки приятели - хора, които са били до мен и в добро, и в лошо, особено в лошо и които държах да почерпя за празника. Подаръци те му донесоха, аз лично не съм му купувала. Между другото, все още не купувам. Вместо подарък го водя в увеселителен парк, театър, концерт, спектакъл - нещо, което той си избира, + организирам детско празненство, на което може да покани който иска. На последния РД имаше 25 деца, които донесоха достатъчно подаръци. Имаме до Коледа да отваряме.

Общи условия

Активация на акаунт