Остава ли мъжа заради децата

  • 3 395
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Според нея ,да.И се е държала кофти де ,не говори ,единствено да го смъмри нещо.Чакала го да се прибере ,че той да изчисти ,а тя нищо не правела цял ден ..

# 16
  • Мнения: 330
Това ли са грешките - два месеца безманджие и безсексие?
Грешките и са като цяло - пренебрежимо малки. 2 месеца без манджи - ще се храни навън, 2 месеца хаос у дома - ще се прежали да пусне пералня, сушилня, прахосмукачка, 2 месеца без секс - жените издържат с години... Просто комбинацията от тотално зарязване на всичко му е дошла непосилна.

# 17
  • Мнения: 3 250
Еее, явно непосилно му е дошло. Пък те иначе силни мъже.

# 18
  • Мнения: 330
Всъщност, вероятно най-същественото в цялата история е - тя ли си е възвърнала кондицията след 2 месеца или на него му е дошло до гуша да чака и да се занимава с всичко, изцяло губейки вяра в нея?

# 19
  • София
  • Мнения: 17 775
Не е случайно в депресия и си "осъзнава грешките", докато някой й говори как е с нея само заради децата и я мачка допълнително.
Аман от тормозители.

Уж деца това онова, а пак до манджите и парцала опря и тая тема.

# 20
  • Мнения: 3 250
Съществено щеше да има ако беше разбрала защо този човек се е оженил за нея.

# 21
  • Мнения: 15 619
Значи мъжът може да е мъж, само ако е лесно и удобно за него!? Два месеца!? ПСъгласна съм с The Catcher in the Rye.
Аман от недорасляци! Ще й натяква, че не е била добре...

# 22
  • Мнения: 143
Не,всъщност казва,че той проявява разбиране.Непрекъснато я питал какво не е ОК ,и защо се чувства така,как можел да помогне .Според нея си мислел ,че си има любовник ,най-много се обиждал ,че не давала да я докосва .Иначе чистел ,оправял и т.н.Та накрая и заявил ,че това го е казал в изблик на нерви ,тъй като тя изобщо не искала да приеме помощта му.И че ,ако не я обичал отдавна да си бил шута с новините депресии.А тя наистина е малко депресивен човек от малка .

# 23
  • Мнения: 3 250
И тази жена не само, че е останала удовлетворена от обяснението с нервите, а и е тръгнала да се поправя?
Защото е депресивна от малка?

# 24
  • София
  • Мнения: 24 839
Точно за егоизма се коментираше .Един вид излезе ,че мъжете обичали не децата ,а жените .. и никои не би останал заради детето.

Ами, нищо ново не са казали!
Фактът, че мъжете масово са готови да вземат жена с дете, точно това показва.
Както и другия факт- да забравят за съществуването на децата си, като се разведат и да хукнат да отглеждат децата на новата.

# 25
  • Мнения: 143
Ами тя изпада в състояния ,продължаващи с месеци нищоправене .То и мен би ме дразнило това .Още по-малко,че реално няма причина и тв си го казва .А и се държи зле с него ,обижда го ,на мен също би ми било обидно.

# 26
  • Мнения: 3 250
Причина? Нищоправене?

# 27
  • Мнения: 330
Ами тя изпада в състояния ,продължаващи с месеци нищоправене .То и мен би ме дразнило това .Още по-малко,че реално няма причина и тв си го казва .А и се държи зле с него ,обижда го ,на мен също би ми било обидно.
Изхождайки от презумпцията, че героинята е твоя приятелка е нормално да се приеме, че или би я защитила, или би била безпристрастна. В случая, всички пояснения, поне за мен, далеч не я представят в най-невинна светлина. Освен това - констатацията му, че е с нея заради децата е в един последващ момент, когато отношенията им вече са претърпели сериозни трусове, а дори и тогава мръсникът заявява, че ако не я е обичал - да я е напуснал отдавна. Предвид новопостъпилите факти, апелирам, да вземете да го оневините и да линчувате безотговорната депресирана харпия🤣

# 28
  • Мнения: 3 250
Тя харпията си се самолинчува.
Не знам кое е първо - липсата на идея са собствена ценност или липсата на акъл.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 775
Съгласна съм с Елронд. Пусна тема, за да оплюеш приятелката си ли?
Или ти си "приятелката" и търсиш валидация, че мъжът ти не е толкова голямо лайно?
Кое от двете?

Общи условия

Активация на акаунт