Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 665
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 229
Gloria83, благодаря.Hug
Одеалцата, които показвате са много красиви. Мисля, че едно такова одеало ще свърши перфектна работа за изписването, аз също си харесах от страничката на Литъл съншайн и май ще поръчам.

# 346
  • Мнения: 469
https://www.facebook.com/handmade.Daria.art/
Аз от тук си набавих спалното бельо.

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 09:41 от S and M

# 347
  • Мнения: 1 976
И аз съм поръчала такова от Одеалце Simple Smile

# 348
  • Мнения: 67
В точици има комплект за изписване със всички части и бейби порт за 50 лв., имам и талон за 10% отстъпка, ако някой иска да се възползва, тъкмо да се запознаем Simple Smile

# 349
  • Мнения: 148
Здравейте и от мен Sad днес бях на 3та ФМ, но бебка не расте - само 100 грама за 2 седмици. Моята лекарка каза да наблегна на протеини и да си купя от аптеката, но нищо друго.. изчетох хиляди форуми - не че помогна, но много момичета споделят, че пият аспирин, нямам представа защо моята лекарка не ми спомена дори. Има ли някоя от вас с подобен проблем?

# 350
  • София
  • Мнения: 3 390
На мен аспиринът ми го изписаха още след първата ФМ заради "риск от високо кръвно", но не го пия1×1, а в седмицата максимум 3. Нямам никакви зачатъци на високо кръвно и не виждам смисъл да го пия.

# 351
  • Мнения: 469
Здравейте и от мен Sad днес бях на 3та ФМ, но бебка не расте - само 100 грама за 2 седмици. Моята лекарка каза да наблегна на протеини и да си купя от аптеката, но нищо друго.. изчетох хиляди форуми - не че помогна, но много момичета споделят, че пият аспирин, нямам представа защо моята лекарка не ми спомена дори. Има ли някоя от вас с подобен проблем?
При мен имаше риск от високо кръвно, но и нарушен кръвоток в матката. За това ми беше изписан. Бебка растеше със седмица напред, после постепенно започна да отговаря на седмицата, в която е. Започнах аспирина и на следващата консултация кръвотока беше нормален. Не ти ли казаха нещо за кръвотока!?

# 352
  • Мнения: 138
Elita85, само не се притеснявай! И при мен казаха как бебето изостава с почти две седмици, изписаха ми протеин на прах (аз си взех такъв изчистен дето преди пиех за фитнес), инжекции фраксипарин - да се подобри кръвотока. Лекарката ми каза да наблегна и на торти (домашно приготвени). След една седмица бебка си беше наваксала, така че с подходяща храна бързо ще се справите Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 6 010
Интересно как доктор умишлено препоръчва торти (макар и домашни) на бременна Simple Smile Навсякъде гледат да ни пазят от захар и вредности, но явно има и такива. JY, да не си с поднормено тегло? На бебето му трябват протеин и полезни мазнини сега, не торта.

# 354
  • Мнения: 138
Да, за мен също беше изненадващо.. аз не прекалявам със сладкото въпреки това, а и честно казано на мен ми се яде тестено 😂 иначе не съм с поднормено тегло, даже цял живот съм се борила с 2-3 излишни килограма. Бях съвсем нормална когато забременях. До сега (30г.с +4 дни) съм качила около 5 кг и коремчето ми беше много малко, но последните 10 дни порастна доста, не знам дали заради инжекциите или просто съвпадение.

# 355
  • Мнения: 337
Момичета, вашите бебоци имат ли мързеливи дни? Моята маймунка от седмици не ме оставя на мира. То е акробатика, карате, въртене и какво ли друго не в на мама коремчето. Но днес е много кротка. Усетих я сутринта и около 12 часа. Сега се е кротнала и нищо.
Аз разбира се почнах да се филмирам, а знам, че това не е хубаво.

# 356
  • Мнения: 148
Благодаря момичета!Всеки казва, че кръвотоците са идеални, може би за това не ми е споменала за аспирин🤔 Каза, че по някой път плацентата ме доставя всички необходими вещества и само това - да наблегна на протеини + протеин за фитнес. И след 20 дена на преглед - мисля, че това ще са най- дългите 20 дена

# 357
  • София
  • Мнения: 6 010
Да, щом кръвотока е добър няма нужда от аспирин протект.

# 358
  • Мнения: 337
Да, щом кръвотока е добър няма нужда от аспирин протект.
Аз пия аспирин протект заради тромбофилия и завишен фиброноген.
Казаха ми , че има и друг вариант - фраксипарин, но ме оставиха на АП.

# 359
  • Мнения: 1 229
Днес бях на преглед, девойката е добре. Вече е 1.100кг., досега избързваше със седмица, но вече е само с 3 дни напред.
Elvinaa, моето бебе точно преди седмица имаше 2 такива мързеливи дни. Не е като да не е мърдала изобщо, но много по-рядко. Говорех и, галех я, пусках музика, хапвах нещо сладко или пиех нещо студено/газирано - не знам кое от тези помага, но малко след това се размърдваше колкото да не се тревожа съвсем. След това пък няколко дни ме риташе много ниско, чак леко се притесних, но от вчера пак се е качила нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт