WIZZ AIR - 32

  • 60 369
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 122
Трябва да имате членство (Wizz discount club), за да купите билетите. Ако нямате, може да закупите в момента и тогава ще може да продължите.

# 16
  • Мнения: 4 312
или да изчакате и да ги пуснат за всички (междувременно може цената да се промени)

# 17
  • Мнения: 597
Трябва да имате членство (Wizz discount club), за да купите билетите. Ако нямате, може да закупите в момента и тогава ще може да продължите.
т.е. когато искам да закупя в по-далечно бъдеще трябва да имам задължително членство, така ли?
А колко месеца по-рано от съответната дата на пътуване мога са закупя билети без такова членство?
Благодаря!

# 18
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Понеже за първи път ще летим, но ММ е с диабет, исках да проверя дали след като минем security-то има начин да се снабдим с течност от вида на сок, кола или нещо друго със захар?

# 19
  • sf
  • Мнения: 10 125
 Да, има кафене, както и магазин.

# 20
  • Мнения: 1 122
Трябва да имате членство (Wizz discount club), за да купите билетите. Ако нямате, може да закупите в момента и тогава ще може да продължите.
т.е. когато искам да закупя в по-далечно бъдеще трябва да имам задължително членство, така ли?
А колко месеца по-рано от съответната дата на пътуване мога са закупя билети без такова членство?
Благодаря!
Това е така към момента с лятното разписание. Един вид достъпно е първо за тези, които имат Wizz Discount. Ще го пуснат фри и за другите по някое време, но кога- няма как да знаем. И цените, които са сега са валидни само с членство така или иначе. Т.е. ако е 59,99€ цената, то тя е такава за хора с членство. За тези без- би трябвало да е 79,99€.

# 21
  • Мнения: 922
Mога ли да нося електронен апрат за кръвно в ръчен багаж?

# 22
  • Мнения: 1 122
Защо да не може - нито е течност, нито е нещо остро? Правилата какво може и какво не да се нови в ръчния багаж, не зависят от АК, а от секюрити по летищата.
Ето ги от сайта на летище София: https://www.sofia-airport.bg/sites/default/files/security_requirements.pdf

# 23
  • София
  • Мнения: 12 224
Здравейте,
искам да попитам някой дали може да ми каже или посочи къде да прочета колко време имам за да  използвам сумата по WIZZ Account balance? Сумата е  от резервация през уизейр от букинг и кола под наем.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 549
Здравейте,
искам да попитам някой дали може да ми каже или посочи къде да прочета колко време имам за да  използвам сумата по WIZZ Account balance? Сумата е  от резервация през уизейр от букинг и кола под наем.
Обикновено е 6 месеца от датата на превод на точките в уиз сметката. за 6 месеца трябва да ги изхарчиш, а полетът може и да е след 6-тия месец. В Wizz profil - баланс

# 25
  • Мнения: 1 327
Искам да споделя , че при моя полет нямаше проблем за лекарството за гърба , не са ми искали рецепта, всички ръчни си бяха на борда при нас, забавихме се естествено с 15 минути докато намерят място за всички чанти , но пък и подранихме с кацането!
Само искам да попитам , защо навсякъде ми искаха паспорта/ пътувам Отопени - Ница/ , и в Бщ и в Фр при проверка само червен паспорт минаваше, то и всички си носеха , но защо? За Амстердам само с ЛК минах, сега защо така ?

# 26
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Искаш да кажеш, че си подавала лична карта, а те са ти казали, че не я приемат и изискват паспорт?
Няма повод да ти търсят паспорт, нито в Румъния, нито във Франция. Аз пътувах до Швейцария с лична карта, на теб са ти искали паспорт в ЕС?!

# 27
  • Мнения: 14 413
Благодаря, Мими за темата! Ще се лети!

# 28
  • Мнения: 1 122
Няма повод да ти търсят паспорт, нито в Румъния, нито във Франция. Аз пътувах до Швейцария с лична карта, на теб са ти искали паспорт в ЕС?!
Сещам се една причина- стара ЛК и нов паспорт с биометр. данни. Минава се по- бързо с паспорта. На едно летище в Италия викаха хората над 18, които имат паспорт, за да минат по- бързо.
Иначе в страни, извън ЕС, с ЛК може в Швейцария, Сърбия, Македония и Албания.

# 29
  • Мнения: 1 668
В края на ноември ще летим с Уиз, записвам се при вас. Последно ги ползвахме преди 7-8 години и със сигурност имам доста остаряла информация.
Когато купувахме билетите си взехме и дискаунт клуб, дори с таксата от 100 лв ни излезе по-евтино от редовната цена.

Общи условия

Активация на акаунт