За термина

  • 1 128
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 415
И двата пъти родих около две седмици преди термина.
Първия път ми изтекоха водите и ми включиха система, а втория поради страдание на плода пак ми включиха система.
Много са досадни съседите и явно оперирани от чувство за такт #Cussing out

# 16
  • София
  • Мнения: 35 957
Не им обръщай внимание. Може би повечето от тях нямат търпение Wink
Аз родих 6 дена след термина , който ми определиха лекарите и точно на датата, която си изчислих: деня на овулацията+267 дни.

# 17
  • Мнения: 419
Разбирам те напълно  Laughing Аз преносих с 5 дни и направо не исках да си вдигам телефона през този период, защото постоянно някой звънеше да ме пита "Роди ли вече?"...Не обръщай внимание на хората, желая ти леко и безпроблемно раждане!  Peace

Само 4е родих два дни след термина Simple Smile
а за хората не се притеснявай,а си мисли за хубавото беб4е което сте гушкаш скоро  Grinning
леко раждане ти пожелавам   bouquet

# 18
  • Мнения: 962
Rodih 7 dena predu termina mi sas sekcio.
A na kliukarkite ne im obra6tai vnimanie,prostiq si e prost kakvoto i da mu kaje6  Wink

# 19
  • Мнения: 2 019
3 седмици по рано на 8 март а термина ми беше на 1 април

# 20
  • Мнения: 3 760
Родих на термина.

# 21
  • Мнения: 6 164
Да, много е досадно като наближи термина и всички питат само "Айде беее, още ли не си родила!" Twisted Evil ... Не стига, че и без това ти е нервно вече, ами и засилват още повече чувството...  Close
Е, на мен ми предизвикаха раждането 4 дни по-рано, което не е особено голяма разлика от термина.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
родих 2 дни след термина Wink

# 23
  • Мнения: 177
Бебока се роди 16 дни по-рано, по изчисленията на лекарите, но по моите изчисления си се роди 2 дни преди да му дойде времето според овулацията.
На съседите им казвай, че въобще не си бременна и за какво бебе става въпрос  newsm78  Joy  Joy  Joy

# 24
  • Мнения: 657
Аз родих една седмица преди термина,но от началото на 9-я месец всеки ден почти ми се обаждаха да ме питат дали не съм родила вече.......................... Whistling

# 25
  • Мнения: 26
2 дни по-късно

Общи условия

Активация на акаунт