Колко Ви е сметката за ток на месец? - тема №2

  • 53 513
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 205
Софинка, тя не обича да и е много топло и пуска само вечер, а и почти всичко пуска на нощна енергия, както казва аничка..

# 511
  • Мнения: 4 708
119 лв. за периода 29.11.-29.12.2018 г. - не съм очарована, но явно всяка година се повтаря едно и също за този месец. Увеличение на сметката с 40 лв. - 2 климатика, духалка, бойлер ежедневно, пералня, телевизори и др. дребни уреди.
Същото, но без духалката 184. Та наистина е малко. 2ч вечер са си 4-5кв на ден, ако е всяка вечер, чак се чудя защо е толкова малко newsm78

# 512
  • Мнения: 1 304
Софинка, тя не обича да и е много топло и пуска само вечер, а и почти всичко пуска на нощна енергия, както казва аничка..
Проверете дали имате нощно, ние така години наред сме карали без нея, просто не сме обръщали внимание на бележките, колкото пише, толкова плащам. Един съсед видял, че не отчита нощна електромерът му и ни каза, така разбрахме. Е, писахме жалба, върнаха за шест месеца назад нещо и това беше, и аз тогава пусках електроуреди на нощна, пералня, готварска печка и бойлер, но то си въртяло на дневна и така години. Ако си сигурна в консумацията, все пак, че не включва и през деня...

# 513
  • Мнения: 4 808
Софинка, тя не обича да и е много топло и пуска само вечер, а и почти всичко пуска на нощна енергия, както казва аничка..
Проверете дали имате нощно, ние така години наред сме карали без нея, просто не сме обръщали внимание на бележките, колкото пише, толкова плащам. Един съсед видял, че не отчита нощна електромерът му и ни каза, така разбрахме. Е, писахме жалба, върнаха за шест месеца назад нещо и това беше, и аз тогава пусках електроуреди на нощна, пералня, готварска печка и бойлер, но то си въртяло на дневна и така години. Ако си сигурна в консумацията, все пак, че не включва и през деня...
Ние сме късметлии, значи... усетихме се след само два месеца.

# 514
  • Мнения: 109
Софинка, тя не обича да и е много топло и пуска само вечер, а и почти всичко пуска на нощна енергия, както казва аничка..
Проверете дали имате нощно, ние така години наред сме карали без нея, просто не сме обръщали внимание на бележките, колкото пише, толкова плащам. Един съсед видял, че не отчита нощна електромерът му и ни каза, така разбрахме. Е, писахме жалба, върнаха за шест месеца назад нещо и това беше, и аз тогава пусках електроуреди на нощна, пералня, готварска печка и бойлер, но то си въртяло на дневна и така години. Ако си сигурна в консумацията, все пак, че не включва и през деня...
След като установиха, че електромерът не работи обезщетиха ли ви по някакъв начин, кой носи отговорността?

# 515
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
15.12 - 16.01 сметката е 26 лв без малко. Отопление и вода на ТЕЦ, но в периода имахме проблеми с този тец и е пускана малко духалка, та съм супер доволна. Очаквах повече Wink

# 516
  • Мнения: 1 304
Скрит текст:
Софинка, тя не обича да и е много топло и пуска само вечер, а и почти всичко пуска на нощна енергия, както казва аничка..
Проверете дали имате нощно, ние така години наред сме карали без нея, просто не сме обръщали внимание на бележките, колкото пише, толкова плащам. Един съсед видял, че не отчита нощна електромерът му и ни каза, така разбрахме. Е, писахме жалба, върнаха за шест месеца назад нещо и това беше, и аз тогава пусках електроуреди на нощна, пералня, готварска печка и бойлер, но то си въртяло на дневна и така години. Ако си сигурна в консумацията, все пак, че не включва и през деня...
След като установиха, че електромерът не работи обезщетиха ли ви по някакъв начин, кой носи отговорността?
Да, обезщетиха ни, но само за шест месеца назад, просто приспаднаха някакви пари, мисля и това беше. Отговорност никой не носи.

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 15:40 от Не се сърди, човече

# 517
  • София
  • Мнения: 1 206
178 лв. с 10 лв по малко от миналия месец, но сменихме масления радиатор с някаква пачка незнам каква е.
Доволна съм и от факта , че по празниците си бях непрекъснато в къщи. Готвих много защото имах непрекъснато гости.

# 518
  • София
  • Мнения: 2 342
220лв, 2 конвектора, 80 л. бойлер в банята, проточен в кухнята, пералня, миялна, сушилня и всякакви дреболии... Целия месец има денонощно някой вкъщи... Та се готви и на поразия 🙂

# 519
  • София
  • Мнения: 721
15.12 - 16.01 сметката е 26 лв без малко. Отопление и вода на ТЕЦ, но в периода имахме проблеми с този тец и е пускана малко духалка, та съм супер доволна. Очаквах повече Wink
26 лв ? Дори и само за домашни уреди е супер малко- под левче на ден... Винаги се чудя как става.
Моята е 211 лв- отопление, бойлер и всекидневно готвене и пране. 4 човека сме

# 520
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
106,22 лв от18.12-17.01 при четири климатика,печка,пералня,съдомиялня,три телевизора.Супер е,мислех си за поне 200 лв.

# 521
  • Мнения: 69 067
Че що не ги пускаш да работят...тия климатици Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 522
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Да бе вкъщи като се включат в края на Октомври и се спират Април! Това е закон,така казаха любезните хора,които ги монтираха!Идват веднъж годишно за профилактика!

# 523
  • Мнения: 69 067
Аз съм много мнителна...такава ниска сметка, лятна бих казала, при толкова ел.отопл.уреди....хммммм.....
Не знам...не знам...
А всеки месец ли е толкова сумата?

# 524
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Миналия имахме 108,68 лв,а преди това 82,70.Лятото повече от 30 лв не давам.

Общи условия

Активация на акаунт