Оставяте ли ги да ходят боси навън?

  • 2 916
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Не е искал.

# 16
  • Мнения: 934
Ходят! Ако ги оставя, няма и да се сетят за обувки! На сина ми даже горещия асфалт не му прави впечатление, особено ако ходи по-бързо Laughing

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да , днес по терасата метна 4ехлите и 30 мин боса по пло4ите , ина4е е нон стоп боса и все ме  е страх от болест.

# 18
  • Мнения: 46 518
До сега не си е сваляла обувките, не знам как ще реагирам, защото навсякъде има стъкла, най-вероятно ще я обуя пак  Confused

# 19
  • Мнения: 3 034
На вилата - да . Peace
На площадките - не, но не и е и  хрумвало.  Sunglasses
Сега през лятото ще трябва да ходи повече боса - препоръча ни го педиатърката, но как ще я накарам, не знам, хич не и е приятно и все се обува.  Rolling Eyes

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не е имала такова желание, но май не бих й позволила да ходи боса Thinking

# 21
  • Мнения: 1 493
Да, в двора, на терасата, на площадка , естествено и на плажа !

# 22
  • Мнения: 5 475
Имаше едно лято,когато за месец на село баба й я беше оставила да ходи боса,незнам дали от това ,но крака й порасна веднага с един номер! Peace

# 23
Да, когато сме на село оставям Марти да ходи бос.Той много се кефи.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 664
Навън - не. Говоря за градски условия.

# 25
  • Мнения: 6 390
Навън - не. Говоря за градски условия.
Peace

# 26
  • usa
  • Мнения: 2 113
да, оставям ги. моите деца лятото го прекарват почти изцяло шляпащи боси навред. но тук е чисто по улиците, в софия най-вероятно не бих ги оставила.

# 27
  • Мнения: 4 406
само когато сме на село

# 28
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ако може, големия само бос ще ходи. Гледам да ограничавам този порив там където е опасно, иначе нека ходи бос Peace

# 29
  • Мнения: 6 472
Да Simple Smile Голямата само дебне удобен момент да се събуе боса. Малкото и него го държа основно босичко.

Общи условия

Активация на акаунт