Форумски липси - 6

  • 69 521
  • 691
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 12 374
Накъде върви форумът, цъ цъ. Лайковете ми са повече от лайковете ти.
Веднага те лайкнах.
Връщам, за да сме по равно. Теб по принцип те лайквам, не само когато натискам Полезно Wink

# 676
  • Мнения: 2 254
Моралка, то човек трябва и да мисли малко преди да пише.

# 677
  • Мнения: X
не знам защо го вмъкваш. Не помня да сме си мерили фен клубовете, то и това оставаше.

Очевидно го вмъквам заради това:
Цитат
отношението на един потребител към друг прави впечатление.
И на мен ми прави впечатление отношението. За това ти казвам, че както има потребители с които имам взаимно положително отношение, така го има и обратния случай, което е нормално. Има ли тук пишещи с претенция да харесват всички хора и всички също да ги харесват? Аз не се боря за симпатиите на цялата форумна общност, това би било лудост и безумие.

# 678
  • Мнения: 7 690
Веднага се сещам за една, ама ще си мълча, щото събирам лайкове. 😂

# 679
  • Мнения: X
Веднага се сещам за една, ама ще си мълча, щото събирам лайкове. 😂

Майната им на лайковете, казвай коя е, че за нито една не се сещам.

# 680
  • Мнения: 2 843
Моралка и Мирела един и същ потребител ли са? Защото звучат удивително сходно. Може би трябва да има тема не само за липси, а и за мултипликации.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 833
Има 2-3 потребителки, които са харесвани от всички. Ти не си от тях Smile

И те са като еднорозите- има ги ама никой не ги е виждал 😂

# 682
  • Мнения: X
Моралка и Мирела един и същ потребител ли са? Защото звучат удивително сходно. Може би трябва да има тема не само за липси, а и за мултипликации.

Не са един и същ човек.

# 683
  • Мнения: X
Има 2-3 потребителки, които са харесвани от всички. Ти не си от тях Smile

Да ти кажа честно, това не е възможно. Не знам да има изобщо реален или виртуален човек, който да е харесван от всички. Даже Васил Левски напоследък го оплюват, който е един от най-почитаните ни национални герои, ти ми говориш за анонимни потребителки на форум, които всички ги харесват....

# 684
  • Мнения: X
Преди няколко страници ни беше напомнено, че темата върви към заключване...

# 685
  • Мнения: 2 715
Много хора четат тук, без да пишат, така че не пренебрегвайте лайковете като критерий за оценка и съгласие с нечие виждане.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Мда....силно се усеща липсата на годишни номинации.

# 687
  • София
  • Мнения: 12 374
Има 2-3 потребителки, които са харесвани от всички. Ти не си от тях Smile

Да ти кажа честно, това не е възможно. Не знам да има изобщо реален или виртуален човек, който да е харесван от всички. Даже Васил Левски напоследък го оплюват, който е един от най-почитаните ни национални герои, ти ми говориш за анонимни потребителки на форум, които всички ги харесват....
Майтапя се - донякъде Simple Smile Няма как да пусна анкета, за да питам какво мислят за Х всичките амнайсе форумки. През годините обаче ми е правило впечатление, че има 2-3 момичета, които са много точни, и някак успяват хем да влизат в спор, хем да не звучат кофти, абе към тях отношението винаги и неизменно е..мило. Има потребители с харизма и това е. Не ми е необходимо да познавам някого в реала, за да го харесам - на меркантилница например ушите не съм й виждала, но просто знам, че е много готин човек и това е.

# 688
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Защо да се заключва темата , Тати да банне хапливите езици и готово .

👍

# 689
  • Мнения: X
7-0 за Аглая. Първото полувреме свърши.

Мори, пускай сръбското и ще се видим след рекламите.

Леко си в грешка, освен това качеството има приоритет, не количеството.
Чу за сръбското и долетя, това се казва да си постоянно на пистата.

Общи условия

Активация на акаунт