Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 111 431
  • 813
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 449

Да , с пяна. Но резултатът е този от снимката. Не зняех, че ги правят вече така, но много некачествено изпълнение... И при всяко отваряне или затваряне пука така, сякаш всеки момент ще падне.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 327
Леле, не стига, че ще чакаме 3 месеца, но и това ли ще получим /Флор декор  дано е по-читаво!

# 722
  • Мнения: 449
Ние я поръчахме тази на Видов Комерс... За това се надявам някой да може да препоръча качествена фирма с качествен монтаж...

# 723
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Нашите врати са вече монтирани. Стана по-добре от очакваното. В срок си изпълниха и производството, и монтажа.
След монтажа майсторите си почистиха, засега сме доволни и дано не се амортизират бързо Blush
Прилагам малко снимки


Скрит текст:



# 724
  • София
  • Мнения: 888
Нашите врати са вече монтирани. Стана по-добре от очакваното. В срок си изпълниха и производството, и монтажа.
След монтажа майсторите си почистиха, засега сме доволни и дано не се амортизират бързо Blush
Прилагам малко снимки


Скрит текст:




Магито, много е красива вратата. Само не знам този релеф как ще се почисва.
Ще е хубаво да споделиш след 1-2 мес.

А от къде си ги купила.
Кажете къде има по-голям шоурум, където има голям избор от различни видове. Че аз още не съм въобще наясно какво искам.

# 725
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Надявам се да не ми създава проблем почистването Grinning предполагам ако има упорити петна, ще стане с обезмаслител, иначе съм се запасила с "магически" гъби от Китай. Ще споделя какво е положението след известно време. Вратите са от производител в Куклен - имат Инстаграм ag_doors  6 врати бяха готови за 5 седмици, монтираха ги за един ден, плащането беше 50/50. Ходих в производството им, там имаха някои готови модели по поръчка за други клиенти. Собственичката беше много отзивчива и всичко ми обясни кой модел какво може да стане, избрах си цвета и така... Бях се спряла на друг модел, но имаха проблем с матрицата и казаха, че в близките два-три месеца няма да го предлагат.

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 2 304
magito1986,  на каква стойност са вратите ? Може и на лични...., т.е цената на една врата. Благодаря!

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
magito1986 , честито! Много добре изглеждат вратите, дано и занапред нямате проблеми!
Вече цяла година ползваме 4 такива релефни врати, купени и монтирани от Флор декор. Монтажниците си оставиха ръцете, буквално. Но това е друга тема. Влизам да кажа, че вратите се почистват много лесно, само с влажна кърпа.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 327
Моля се софийските монтажници да не си оставят ръцете при нас!

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
мама Меца, стискам ти палци!
Аз се надявам и пловдивските некадърници отдавна да са ги уволнили и да не се занимават никога повече с дейност, от която не разбират!

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Скрит текст:

Да , с пяна. Но резултатът е този от снимката. Не зняех, че ги правят вече така, но много некачествено изпълнение...
И при всяко отваряне или затваряне пука така, сякаш всеки момент ще падне.
Нещо не е направено както трябва. Не трябва да пука! Викайте ги да си оправят монтажа. Макар че ММ има един лаф: Ако не го направи майстора (без значение в коя област) от първия път, няма смисъл да го викаш пак да го оправя. Значи толкова си може.

# 731
  • Мнения: 4 246
При нас монтажът е супер засега (не пука нищо), но ламинатът е счупен до бравата на една от вратите (другите са добре),едвам се вижда явно нещо го е одраскало Говорихме, казаха, че ще го оправят. Как се оправя отгоре върху врата ламинат, не знам. Ще се сменя ли. Аз съм склонна да го сменя, дори да доплатя, въпреки,ч е е произвидствен дефект според мен.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 732
При нас монтажът е супер засега (не пука нищо), но ламинатът е счупен до бравата на една от вратите (другите са добре),едвам се вижда явно нещо го е одраскало Говорихме, казаха, че ще го оправят. Как се оправя отгоре върху врата ламинат, не знам. Ще се сменя ли. Аз съм склонна да го сменя, дори да доплатя, въпреки,ч е е произвидствен дефект според мен.
malinkap, какви врати купихте накрая?

# 733
  • Мнения: 4 246
Ламинирани с тръбно пдч вътре, на сносна цена.Записахме се за 15 Януари през средата на Август, но дойдха по-рано.  Отначало се хвърлих на естествения фурнир, но видях, че е доста труден за подържане, а като си с деца е неизбежно да ти надраскат вратата в един момент, колкото и да пазиш. Да свършим цялата разправия и тогава ще имам повече наблюдения как е протекъл процесът при нас.

# 734
  • Мнения: 956
magito1986, имат ли офис някъде? Разгледах страничката им и ми хареса един модел. Ние търсим плъзгащи за Бургас, но пътуваме към Пловдив, а ми звучи много примамливо този срок, който споменавате.

Здравейте,
търсим вратиАбсолютно изчистени и сиви.За съжаление бързам и не бих искала да чакаме много.Няма ли по-голяма фирма,която да има няколко основни модела в наличности и после да ги боядисва в желания от клиента цвят.Зачетох се тук в периодите от 2-3 месеца и ми стана лошо.
Благодаря
Не знам за кой град става въпрос и колко броя, но ние си поръчахме при български производител. Имат фейсбук и Инстаграм ag_doors. Вратите ще са готови за около 25 работни дни. Има изчистени гладки врати, като ги боядисват в какъвто цвят си изберете от каталога им. Става въпрос за Пловдив, но имат обекти и в София. Предполагам, че често пътуват и могат на място да ви покажат мостри. Цехът им се намира в Куклен.

Общи условия

Активация на акаунт