Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 112 003
  • 813
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 774
А да, тези последните май също гледахме. Мисля и дървени имат.
Артистично да - ако се дават много пари да е рошава гарга, дървена врата под 700. ….

# 796
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здраейте.Можете ли да ми препоръчате от къде да си взема интериорни врати в Пловдив,спрях се на модели в Порта Нова,но чета доста лоши отзиви.Благодаря предварително.
Преди време бях пускала снимки на вратите ни, поръчани от производител в Куклен. Засега все още са добре, само бих сменила бравите с обикновени. Ние избрахме някакви магнитни, но на някои врати започнаха много да скърцат и като се опитвам тихо да отворя или затворя, не ми се получава. И при самото затваряне магнитът щраква и ме дразни Confused но иначе като цяло си ми харесват Blush
На една от бравите единият край леко се е измъкнал (снимка прилагам), но не ни е на дневен ред това и не сме звъняли да питаме как да я свалим или оправим.

# 797
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
И от мен един голям + ЗА Артистико!
nelina_london, благодаря още веднъж!

# 798
  • Мнения: 642
Ние поръчахме в Инбокс. По препоръка на приятели и колеги. Правят ги в Кърджали, а магазина е в Тракия, комплекс Елит. Отзиви ще дам след монтажа. Изглеждат много добре като качество за цената си.

Последна редакция: ср, 17 авг 2022, 08:01 от Mimito_75

# 799
  • Мнения: 258
Още един глас за ag_doors, не са ни ги сложили, но ходихме при тях да уточним всичко и останахме с много хубаво впечатление. Намират се в Куклен, много готини хора Simple Smile Според мен  отидете и вижте и сами преценете кое е вашето. И ние сме се спряли на магнитните брави, но на детската стая ще е обикновена. За поправяне мисля, че може да им се обадите, по това, което говорихме се грижат за вратите и след като ги сложат.
Другия фактор е цената и времето, Артистико ми казаха нещо като 2 месеца срок като звънях, а ag_doors имат максимален срок 30 дни, като ми казаха, че и за 20 могат да се справят. Цената е около 540-560 на стандартните модели, ако не се променило нещо скоро.

Последна редакция: ср, 17 авг 2022, 08:12 от CinnamonBun

# 800
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Със сигурност ще им се обадим като дойде времето и на бравата Grinning
Решили сме и външната врата те да ни я изработят - имат хубави модели Hug

# 801
  • Мнения: 28
Здравейте.Моля за мнение, за вратите на Граде цвят “Сибирска лиственица”, и “Череша сан Диего”

# 802
  • Мнения: 6 295
Едно добро мнение за Граде врати май няма в темата и в Фейсбук, нали не са немски, а само името звучи така. Самите врати китайски и още някакви, с не добро качество.

# 803
  • при него
  • Мнения: 1 230
Така е, добро мнение за Граде, трудно ще се намери.

# 804
  • София
  • Мнения: 30 142
Ние се спряхме на star celik kapi. Ще дам отзиви след монтажа.

# 805
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Ние се спряхме на star celik kapi. Ще дам отзиви след монтажа.
Тези ми ги похвалиха, колко време дават за изработка? И как са като цени, защото в сайта им нищо не пише?

# 806
  • при него
  • Мнения: 1 230
Мишенце, тези ли са
Скрит текст:
Ние имаме 5 интериорни врати от тях, поръчани от магазина на Бул. Сливница, в София.
Госпожата в магазина беше изключително, любезна и адекватна. Ние първоначално поръчахме 3, после още една, после още една. Хората реагираха, бяха много разбрани. Мисля, че бяха готови за около седмица, но ние 3-4 пъти отлагахме монтажа, защото се забавихме с готовността на подовата настилка. Нямаше проблем, вратите си стояха при тях. Самите врати са плътни, затварят и изолират много добре, няма луфтове или кривини. Касите са доста широки, това е едно от нещата, на които държахме. От монтажа също сме доволни като цяло, макар, че имаше малки спорове, но да кажем, по-скоро пренебрежими. Цените варират според дизайна. Ние имаме 2 изцяло плътни ( тези са с най- ниска цена), 2 с малко стъкло и една със стъкло на почти цялата врата. Общо всичко излезе някъде около 2000 и малко, но това са цени от 2021. За бравите плащахме допълнително, защото искахме да са черни, не помня, но може би 30 лева на брава беше.

# 807
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, тези са.

540 лв интериорна врата със остъкляване
410лв интериорна врата без остъкляване.

Това са цени без монтаж и брави.

За 15 дена ще са доставени.

И с нас бяха любезни, ще ги държат на склад докато сме готови с настилките. За сега сме доволни, да видим монтажът как ще е.

# 808
  • Мнения: 4 255
Много добри цени.Вътре с какво са?
За Бургас имате ли добри отзиви?Препоръчаха ми от Варна засега.

# 809
  • Мнения: 1 226
За врати Златев в Пловдив някакви мнения?

Общи условия

Активация на акаунт