Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 111 673
  • 813
  •   3
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 927
Grade - китайски врати, никога не са били и няма да бъдат немско производство. Такъв завод няма в Германия

Започнах един ремонт с кухнята, но постепенно стигнах и до вратите.
Прочетеното по-горе ме озадачи.
На мен в първия магазин, в който влязох почнаха да ми ги хвалят колко са хубави, защото са германски!!! След този магазин посетих Диадоорс - хубави български врати без предварително готови размери, взимат мерки и тогава работят. Междувременно прелистих нета на немски и не намерих никаква информация за врати Градде освен съответния сайт. Въпросният сайт е написан на смешен немски с правописни грешки, а снимката на завода е все едно копирана във фотошоп върху някаква зелена полянка...
За мен това е тотална маркетингово скалъпена идея за заблуда на бедните българи.
Не обичам да ме правят чак толкова на маймуна. Ще заложа на някое местно производство.

Ако някой има някаква достоверна информация за Градде, ще се радвам да я сподели и/или да ме опровергае в съмненията ми.

# 76
  • Мнения: 10
Grade - китайски врати, никога не са били и няма да бъдат немско производство. Такъв завод няма в Германия

Започнах един ремонт с кухнята, но постепенно стигнах и до вратите.
Прочетеното по-горе ме озадачи.
На мен в първия магазин, в който влязох почнаха да ми ги хвалят колко са хубави, защото са германски!!! След този магазин посетих Диадоорс - хубави български врати без предварително готови размери, взимат мерки и тогава работят. Междувременно прелистих нета на немски и не намерих никаква информация за врати Градде освен съответния сайт. Въпросният сайт е написан на смешен немски с правописни грешки, а снимката на завода е все едно копирана във фотошоп върху някаква зелена полянка...
За мен това е тотална маркетингово скалъпена идея за заблуда на бедните българи.
Не обичам да ме правят чак толкова на маймуна. Ще заложа на някое местно производство.

Ако някой има някаква достоверна информация за Градде, ще се радвам да я сподели и/или да ме опровергае в съмненията ми.
Точно затова говориме, сборка от снимки от различни немски заводи-хубава работа ама българска работа, всеки гледа да те врътне, малко останаха честните хора. Срещах на няколко места информация за фалшификата Grade най-малкото изискай сертификат на вратите граде, няма да ти дадът или ще те пуснат по пързалката. Провери в доста европейски държави за Gradde единствено намерих това http://gradde.com/ ,  "НО" сайта е за интериор - пердета, завеси и т.н. няма врати освен ако изключиме фалшивия сайт  в Германия с врати които обаче нямамт нищо общо с бг сайта-пошло и нескопосано  направен, в контакта им няма фирма, адрес и т.н.
дефакто името Gradde  трябва да е бранд тоест търговска марка на дадена фирма, но такова нещо липсва. Надявам се това да ви е достатъчно убедително доказателство за фалшификата. Ако срока им е под два месеца -това значи че не са китайски а се пуска заявка към някой завод вероятно в европа и ги чакат тъй като вратите от Китай се транспортират в контейнери демек чрез кораб там транспорта е задължително 2 месеца неможе по бързо да дойдат а и от китай искат количества демек минимум 1 контейнер което напрактика е доста голямо количество. Минималното количество им е по 100бр от модел не по 2-3, 5, 6 врати.

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 22:09 от Promise_

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
След този магазин посетих Диадоорс - хубави български врати без предварително готови размери, взимат мерки и тогава работят.

Какви са горе-долу цените на тези врати?

# 78
  • Мнения: 71
След този магазин посетих Диадоорс - хубави български врати без предварително готови размери, взимат мерки и тогава работят.

Какви са горе-долу цените на тези врати?

Аз получих цена 700 лв. за интериорна врата с магнитна брава, от серията Линеа, при два месеца срок за изпълнение. Не можаха, обаче, да ми дадат сертификат за лаковете с които работят. Пратиха ме във фирмата от която ги купуват. Последните пък не бяха кооперативни. Данните са ми от преди 2 години, да не подведа някого ...

# 79
  • Мнения: 3 927
Какви са горе-долу цените на тези врати?
Цени видях само на мострите в магазина. Една мострена врата, боядисано мдф с каса до 15 см излизаше около 540 лв. Взимат мерки след като стени и под са готови и изработват в срок от 60 календарни дни. Най-добре е да се отиде на място Simple Smile
Понеже съм още във фаза проучване не поисках конкретни оферти. Но от разгледаното на живо останах с добро впечатление....самият външен вид на вратите е по-добър от тези, които видях в един магазин с PORTA в името си Wink


Promise_
и аз точно за това говоря Simple Smile Прочетох мнението ти, порових се и съм убедена, че има някаква лъжа и измама...

# 80
  • Мнения: 1 273
Обещах отзив за нашите врати след монтирането - даже много ми харесва как се получи, макар че избирахме най-вече по цена /320 лв без монтажа/.  Отзив за качеството - след време.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Обещах отзив за нашите врати след монтирането - даже много ми харесва как се получи, макар че избирахме най-вече по цена /320 лв без монтажа/.  Отзив за качеството - след време.
Честито! Дайте някоя снимка да видим.

# 82
  • Мнения: 147
А линк към фирмата на тези врати също няма да е излишен.

Търся си врати и аз. Но освен Класен и ментето Граде друго не си намиран което да не е китайско или безбожно скъпо. Та в тази връзка някоя фирма с добър монтаж да препоръчате.

# 83
  • Мнения: 1 273
Слагам линк към каталога на производителя, доста фирми ги предлагат, нашите са от класическата серия.

# 84
  • Мнения: 4 548
Вчера във фейсбук ми попадна страница за врати, направена от недоволни клиенти. Т.е. клиенти са я направили, за да предупреждават други. Обаче не помня граде ли бяха или други подобни известни. Ако пак ми попадне, ще я споделя и тук.

# 85
  • Мнения: 7
Здравейте, може ли да ми препоръчате от къде да закупя врати Крафтмастер във Варна... Говорих с няколко фирми от града и извън него.... Цената варира от 238 до 360 лв... И доста се обърках от това. Всички твърдят, че цената им е по - висока, защото техните едва ли не са уникални... Или че са по- евтини защото това е реалната цена на този тип врати и другите фирми си слагат по - висока надценка. Благодаря!

# 86
  • Мнения: 1 472
Здравейте, може ли да ми препоръчате от къде да закупя врати Крафтмастер във Варна... Говорих с няколко фирми от града и извън него.... Цената варира от 238 до 360 лв... И доста се обърках от това. Всички твърдят, че цената им е по - висока, защото техните едва ли не са уникални... Или че са по- евтини защото това е реалната цена на този тип врати и другите фирми си слагат по - висока надценка. Благодаря!
Според мен си ги купуват от 1 и същ производител и си слагат вече тяхна си цена. По-важно е да се монтират качествено.

# 87
  • Мнения: 299
Здравейте, може ли да ми препоръчате от къде да закупя врати Крафтмастер във Варна... Говорих с няколко фирми от града и извън него.... Цената варира от 238 до 360 лв... И доста се обърках от това. Всички твърдят, че цената им е по - висока, защото техните едва ли не са уникални... Или че са по- евтини защото това е реалната цена на този тип врати и другите фирми си слагат по - висока надценка. Благодаря!

Може да провериш фирма Ziki doors - те произвеждат врати на Крафтмастер, но срокът им за изработка е доста дълъг. Цехът им се намира в Добрич.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Слагам линк към каталога на производителя, доста фирми ги предлагат, нашите са от класическата серия.

Florale върнах се назад, но не успях да открия фирмата, на която сте поръчали тези врати. И аз тях търся, но във Варна. Засега не съм открила дали и кой ги предлага.
Стар Челик Капи са други според мен.

# 89
  • Мнения: 5 671
Знам, че темата е за интериорни врати, но аз ще си позволя да питам за входна, защото сигурно е, че пищещи тук имат опит и с такива.
Та, въпросът ми е ако някой има скорошен опит с фирма предлагаща входни врати с монтаж, от която е доволен, да сподели. Ако е възможно да не е от скъпите, около 700 лева, за София става въпрос.
 

Общи условия

Активация на акаунт