Какви летни пантофи за яслата /градината/?

  • 5 365
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Ами аз взех едни сандалки на Адидас и едни гуменки на Сандик , които са целите от много тънка мрежичка и не изпотяват изобщо  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 472
Овча Купел- 1, компекс Дайски, Магазин за детски дрехи , веднага след самата сладкарница Дайски.Има ги на витрината, но жената е много любезна и ще ти обясни и покаже каквото има от тази марка като пантофки. На Денди са хубави , но нямат вътре сводче ( което е много запазено и след дълго носене, а не като на Колев стелките които се ступва и смачка и не се вижда никъкво след 1 месец носене).

# 17
  • Мнения: 723
Овча Купел- 1, компекс Дайски, Магазин за детски дрехи , веднага след самата сладкарница Дайски.Има ги на витрината, но жената е много любезна и ще ти обясни и покаже каквото има от тази марка като пантофки. На Денди са хубави , но нямат вътре сводче ( което е много запазено и след дълго носене, а не като на Колев стелките които се ступва и смачка и не се вижда никъкво след 1 месец носене).

Bube, мерси за подробната информация!   bouquet

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Купихме много хубави сандали за яслата от Стил99 в Младост.Сандалките са на Primigi  и струват само 16 лв.отзад са затворени и не позволяват крачето да се криви,а отпред са само с две каишки.Но нямаше избор на номера,мисля че 22 беше най-големият,та се вредихме самоза малкото.Дано съм била полезна! Hug

Общи условия

Активация на акаунт