Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 51

  • 65 909
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 498
~Dev~, за дълбокопочистващ шампоан препоръчвам на Балеа. Много ми харесва на мен, добре почиства косата и скалпа, не го дразни. Косата ми след това е много мека и гладка. Определено ми харесва. Simple Smile

Даже съм му намерила и друго приложение, мия си четките с него. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 271
Момичета, серумът и кремовете на Биотен ще са на промоция другия месец в Лили. Също и един серум срещу бръчки с пептиди на Ревюел. Мисля да го пробвам.

# 62
  • Мнения: 1 498
А случайно каталога, дали ще има възможност някой да го качи? Да се подготвим за прИмоциите. Grinning

# 63
  • Мнения: 212
~Dev~, шампоанът на Здраве Актив с хума го водят дълбоко почистващ, освен че е против пърхот. Бюджетен е. Малката разфасовка от 200 мл.  е около 4 лева и стотинки. Ползвала съм го и по време и след употреба, докато косата е мокра, тя е точно скърцаща. Това е ефект, който се получава от по-силните измивни агенти.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
И аз се нареждам сред чакащите каталога, че серума на биотен доста ми хареса, а имам нужда и от спирала и коректор.
Учудващо римелския wake me up коректор не успя да измести любимеца ми на есенс,толкова го хвалеха всички, че явно съм имала прекалено големи очаквания.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733
А случайно каталдога, дали ще има възможност някой да го качи? Да се подготвим за прИмоциите. Grinning
Точно и аз мислех да попитам дали някой има каталога за октомври. Този серум с пептиди на Ревюел отдавна го обмислям, но засега не го купувам, че имам няколко серума, изчакващи ред.Trollface А за биотенския серум - сигурно съм единствената, която не го взе от промоцията в дм. Ама сега вече май и двата ще ги купувам.

# 66
  • Мнения: 5 260
А аз сигурно съм единствената на която не и хареса серума на Биотен. След 2 шишенца така и не видях някакъв ефект.

# 67
  • Мнения: 1 271
Каталога не знам дали го има вече някъде качен. В нашето Лили слагат предварително новите етикети под сегашните, та така се ориентирам горе-долу какво ще е на промоция от нещата, коите ме интересуват.

# 68
  • Мнения: 212
marzeliva, не си единствената. И аз тогава не го взех. През октомври май ще се коригирам.

# 69
  • Мнения: 5 260
Не намирам каталога аз. Няма го още.
Кажете хубава почистваща маска, свърши ми днес хумата и нямам нищо. Какво да ди купя. Омръзна ми от черни точки.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Бях похвалила в някоя от темите маската на арома от серията с български йогурт,има хума в състава, хем почиства, хем омекотява и хидратира,бях я взела за около7-8 лв мисля, а грамажа й е 150 или 200мл.

# 71
  • Мнения: 1 498
Аз ефект от маски и нещо такова не съм видяла никакъв. Може би от едни ленти на Балеа, имаше минимален някакъв. Наскоро пробвах на Chamos една маска почистваща за лице, но на черните точки не повлия.
За черни точки - почистване с пръстен и редовно ексфолиране. Две седмици редовно  и видях ефект със сигурност. Щом дори приятеля ми позволява да му правя такива "интервенции" и сам си иска, значи не само при мен има ефект. Поне за мен това е начина.

Серумът на Биотен много се хареса на майка ми и сега ще и взема още една бутилчица. Тя казва, че и се запълва лицето с него. Grinning Тя си е по принцип младолика и няма много сериозни бръчки, но пък иска и така да си остане (нормално.) Ако имате препоръки за дневни, нощни и околоочни - такива запълващи ще се радвам са споделяте, за да мога да имам едно на ум, когато реша да и купувам нещо. Simple Smile

П.С. В нашето Лили даже и през актуалния месец не слагат промо цените, така че .. късметлийки. Grinning

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета аз имам питане за скраб,ексфолиант или нещо от този род за лице на Балеа има ли?
П.С В нашите ДМ и Лили в Бургас не съм имала проблеми с етикетите, но преди време бях пратила приятеля ми в ДМ в Сливен да ми купува лорелския шампоан с кокос, който беше на промоция и си беше челно на първа страница на брошурата. Попитал една от консултантките за шампоана казала му , че не е на промоция,звъни ми той да ми каже, аз обаче настоявам и му казвам да вземе от брошурите пред магазина и да й покаже ( беше й показал на снимка на телефона си кой шампоан точно). Тя като видяла казала, че са свършили, друга служителка ги чула, показала му къде са и му се скарала, защо бил питал другата , тя била нова и не знаела. От тогава нищо не иска да ми купува. Smiley

# 73
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Еличка, не знам дали Балеа имат скраб( много е вероятно да имат), но този на Биотен е много добър. Почиства нежно лицето, въпреки частиците в него и след него кожата е чиста и сияйна. Много съм доволна.

# 74
  • Мнения: X
Паста за зъби Denivit от ЛИЛИ,5.99/50мл.
Избелва от първо ползване!

Общи условия

Активация на акаунт