Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 51

  • 66 035
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Фрау Скитница тъкмо го свърших,много го харесвам, идеален за ежедневна употреба, исках да разнообразя,но за всеки случей май ще си купя една опаковка от него докато намеря нещо друго.

# 76
  • Мнения: 1 530
elichka4, имаме  подобен случай, естествено, че в Лили. Grinning Това с етикетите винаги много ме е дразнило.. Поне тези от брошурата да сменят. Нямам претенции с поздравяването, с усмивката и с това дали са компетентни, или не. Поне етикетите да сменят, да знам аз кое колко струва. Имам навик да влизам с точно определени пари в себе си. Лили е на 5 секунди от дома ми .. Влязла съм за Меглио примерно или прах за пране и съм взела да кажем 10 лева в мен. И като знам, че е 10 лева, а пък етикета е 15 .. еми извинявай. Не съм длъжна да знам каталога на изуст и да казвам всеки път на касата, че маркират греша сума.

# 77
  • Мнения: X
Момичета аз имам питане за скраб,ексфолиант или нещо от този род за лице на Балеа има ли?
Ето този на Хималая много го харесвам:
Скрит текст:

# 78
  • русе
  • Мнения: 414
Еличка, не знам дали Балеа имат скраб( много е вероятно да имат), но този на Биотен е много добър. Почиства нежно лицето, въпреки частиците в него и след него кожата е чиста и сияйна. Много съм доволна.
Справя ли се с черните точки?

# 79
  • русе
  • Мнения: 414
Добро утро на всички в тази студена сутрин.Искам първо да похваля този крем за ръце на Биотен,е няма наистина по бързо попиващ крем,а миризмата е страхотна,не мога да определя точно на какво цвете,но е супер.Купих тази кола маска за горна устна и вежди,но или аз не правя нещо като хората или това си е чист боклук,но аз лично ефект не виждам.Някой ако има наблюдения да сподели.

# 80
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
В нашето Лили хем е ново от юли месец е същата ситуация,цените на промоционалните стоки не се сменят почти целия месец,е колко пъти съм влизала няма хора,продавачките си чукат лавче,ми вършете си работата,поне смяната на етикети не е толкова трудоемко.
В ДМ в Сливен имаха почти пълна промяна на персонала,освен това сега е затворен за ремонт до 18 октомври.

# 81
  • Мнения: 156
Аз напоследък съм всеки ден в ДМ, хаха. Последните ми попадения са точно препоръчани от форума. Намерих си случайно храната за коса на Гарние, намалена от 9.99 на 7.75. Е, уникална е. Укротява ми сухата коса и не стърчи навсякъде. Ароматът също е страхотен.
Стикът ми за устни от години е само Алверде, не излизам без него. Взех Балеа Ултрасензитив Мляко за почистване на лице. Доволна съм, кожата ми е суха и чувствителна, не се зачервява изобщо. Сваля ми трудната спирала на Есенс без проблем. ( Мицеларната ми вода на Cien, Lidl, не успява.) Взех си ленти за кола маска, някакви италиански, мисля, бяха около 4-5 лв. Много са добри. Аз си правя кола маска сама в домашни условия, досега не съм имала проблем. Лентички за депилация на Victoria Beauty взех за 2 лв. някъде и също съм доволна. Иначе червило и сенки на Trend it up. Червилото е разкошно (сенките не ме очароваха).
Взех за проба шампоан на Сien proffessional Macadamia Oil. Със смесени чувства съм. Не е лош, но не е и нещо изключително като за 3лв. Мицеларната им вода за чувствителна кожа не е лоша. По препоръка на бг блогър пробвах Victoeia Beauty Super Shine( май), 3 в 1- база, заздравител, топ лак. Мноооого е добър. Лакът ми трае по 10 дни, преди се излюпваше на 2-3 ден. Препоръчвам с две ръце, 2.5лв го взех.

# 82
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 772
Има скраб с кайсия на Балеа, но на мен частиците са ми големи и го ползвам рядко. Ето го. https://german-drugstore.com/product/skin-care/face/balea-apricot-peeling-cream/

# 83
  • Мнения: 36 133
Момичетa, кaто повдигнaхте въпросa зa ревюелските пилинги, aз зaбелязaх тaкъв ефект с aктивния въглен, когaто сложих по мaлко продукт нa недостaтъчно влaжнa кожa и търкaне по укaзaние. Тaм където имaм мъхче остaнaхa черни точици от пилингa. Премaхнaх ги с мицелaрнa водa, но определено не ми беше приятен ефектa. Обaче, aко нaнесa нa добре овлaжнено лице/обикновено товa се случвa при мен в бaнятa по време нa душa/ по-голямо количество, богaто тaкa дa се кaже и не търкaм до получaвaне нa топченцa, a достa по-крaтко този ефект изчезвa. Явно в досег с мъхчето се случвa цялaтa рaботa и при описaните действия. Обaче и със знaчително по мaлко търкaне ефектa от пилингa е нaлице и нa мен ми хaресвa. С този с охлювите нямaм описaния негaтивен ефект или поне aз не съм зaбелязaлa тaкъв, действaйки по нaчинa с повече количество продукт, повече влaгa и по мaлко търкaне.

имам този с охлюви, ползвам го само преди душ, защото търкам старателно /при мен топчетата се получават почти веднага/ и нямат измиване, просто кошмар - нито мицеларна вода, нито измиващ гел, нищо не помага, ако не отмивам с литри вода

# 84
  • Deutschland
  • Мнения: 5 540
Симона Енчева, не знам дали скраба на Биотен се справя с черните точки, защото аз лично нямам такива. Дъщеря ми е доволна от черната маска на Ревюел, даже донесе опаковки на съученичките си тук.

# 85
  • Мнения: 1 130
Пилинг гелът на Нивеа ползвам от доста време. Една позната ми го донесе от Германия и излезе доста икономичен. Много нежен и хубаво мирише.

Скрит текст:

Имам мъхчета отстрани на лицето. Като сложа ББ крема и си личат много, защото кожата ми е светла,  а те - тъмни. Как ги премахвате?

# 86
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
~Dev~, за дълбокопочистващ шампоан препоръчвам на Балеа. Много ми харесва на мен, добре почиства косата и скалпа, не го дразни. Косата ми след това е много мека и гладка. Определено ми харесва. Simple Smile

Даже съм му намерила и друго приложение, мия си четките с него. Simple Smile

+1 за шампоана. Peace
Идеята за четките е супер. Hug Че ползвайки го 1-2 пъти в месеца ще го изхабя след 5год. ooooh!

За спирали залагам само на Ессенсе,сега съм  стази ,преди нея ползвах оранжевата принцеса...страхотни са и двете.
Пробвах и основата за мигли на Евелин,ефекта на спиралата с нея е поразителен,но сутрин се събуждах с подпухнали клепачи и не мога да я ползвам. Tired

# 87
  • Мнения: 794
Момичетa, кaто повдигнaхте въпросa зa ревюелските пилинги, aз зaбелязaх тaкъв ефект с aктивния въглен, когaто сложих по мaлко продукт нa недостaтъчно влaжнa кожa и търкaне по укaзaние. Тaм където имaм мъхче остaнaхa черни точици от пилингa. Премaхнaх ги с мицелaрнa водa, но определено не ми беше приятен ефектa. Обaче, aко нaнесa нa добре овлaжнено лице/обикновено товa се случвa при мен в бaнятa по време нa душa/ по-голямо количество, богaто тaкa дa се кaже и не търкaм до получaвaне нa топченцa, a достa по-крaтко този ефект изчезвa. Явно в досег с мъхчето се случвa цялaтa рaботa и при описaните действия. Обaче и със знaчително по мaлко търкaне ефектa от пилингa е нaлице и нa мен ми хaресвa. С този с охлювите нямaм описaния негaтивен ефект или поне aз не съм зaбелязaлa тaкъв, действaйки по нaчинa с повече количество продукт, повече влaгa и по мaлко търкaне.

имам този с охлюви, ползвам го само преди душ, защото търкам старателно /при мен топчетата се получават почти веднага/ и нямат измиване, просто кошмар - нито мицеларна вода, нито измиващ гел, нищо не помага, ако не отмивам с литри вода
При мен този неприятен ефект се получава от пилинга на Ррвюел с екстракт от охлюви. Все си мислех, че аз не правя нещо като хората...и затова го ползвам рядко, предимно при взимане на душ, тогава се отмива по-лесно.
Иначе искам да дам отзиви за серума на Делиа с арганово масло (понеже пак аз питах за него и в крайна сметка си го купих)... ами мазничък е, точно си е масло, на мен ми идва тежък, но за други може и да е ок.
И да питам- можете ли да ми препоръчате стик или балсам за устни, който да е нюансиран и да дава лек цвят? Благодаря!

# 88
  • Мнения: 13 586
И да питам- можете ли да ми препоръчате стик или балсам за устни, който да е нюансиран и да дава лек цвят? Благодаря!
На Нивеа тези плодовите не са зле, стига да не ви пречи че са доста ароматизирани. Поне за мен ароматът е силен. Цветът е лек, но определено има разлика с тях или без тях.

# 89
  • Мнения: 1 008
Минавам да благодаря за препоръките за миц вода на Ревюел - страхотна е Blush

Общи условия

Активация на акаунт