Къде в София - тема 2

  • 60 316
  • 756
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 468
Дойде и моят ред да попитам Simple Smile Трябва ми мъжка риза, за сватба на плажа, бяла, от тези, на които им се навиват ръкавите и могат да се застопорят навити с копченце. Не знам дали го обясних добре. Знам кои са мъжките магазини за подобен тип дрехи, но ме интересува някой ако е виждал точно и конкретно такъв модел Simple Smile

# 511
  • Мнения: 1 380
И аз тук с въпрос - хубава дънкова рокля къде мога да намеря ?

# 512
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Дойде и моят ред да попитам Simple Smile Трябва ми мъжка риза, за сватба на плажа, бяла, от тези, на които им се навиват ръкавите и могат да се застопорят навити с копченце. Не знам дали го обясних добре. Знам кои са мъжките магазини за подобен тип дрехи, но ме интересува някой ако е виждал точно и конкретно такъв модел Simple Smile

Миналата година взехме точно такава, но синя от Теодор, имаше всякакви цветове, включително бели. Не знам дали още ще се намират.

# 513
  • София
  • Мнения: 5 139
Дойде и моят ред да попитам Simple Smile Трябва ми мъжка риза, за сватба на плажа, бяла, от тези, на които им се навиват ръкавите и могат да се застопорят навити с копченце. Не знам дали го обясних добре. Знам кои са мъжките магазини за подобен тип дрехи, но ме интересува някой ако е виждал точно и конкретно такъв модел Simple Smile

Teodor и Andrews имат такива ризи. Приятелят ми има подобен модел в светлосиньо от H&M и е учудващо доволен.

# 514
  • Мнения: 24 346
И аз търся бяла риза, но за училище. Проверих в Теранова, Уйкики и НМ.

# 515
  • София
  • Мнения: 3 989
И аз търся бяла риза, но за училище. Проверих в Теранова, Уйкики и НМ.

Може да видите в Бонита Стил за риза за училище.

Bonita Style

ul. "Ovcho pole" 122, 1303 Sofia Center, Sofia
02 891 3994

https://g.co/kgs/cKRSx7

# 516
  • София
  • Мнения: 634
Здравейте,
... антибактериален фирлтър. Някой знае ли откъде мога да закупя такъв и има ли различни видове- като  размер например?

... и аз питам за нещо подобно, но малко по-различно - обезмирисител за хладилник - от къде , моля ...

# 517
  • Мнения: 133
Здравейте,
... антибактериален фирлтър. Някой знае ли откъде мога да закупя такъв и има ли различни видове- като  размер например?

... и аз питам за нещо подобно, но малко по-различно - обезмирисител за хладилник - от къде , моля ...
Обезмерисител за хл съм взимала от била, същата, дори по-добра работа върши използваното кафе от кафе-машината Simple Smile

# 518
  • Мнения: 10 210
A от какво мирише? Не е ли достатъчно само да се почисти и дезинфекцира?

# 519
  • София
  • Мнения: 9 923
Къде се продават такива обикновено спринцовки - в тукашните аптеки са все с гума. На дребно ми трябва.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 22:52 от Starrydream

# 520
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте,
... антибактериален фирлтър. Някой знае ли откъде мога да закупя такъв и има ли различни видове- като  размер например?

... и аз питам за нещо подобно, но малко по-различно - обезмирисител за хладилник - от къде , моля ...
Обезмерисител за хл съм взимала от била, същата, дори по-добра работа върши използваното кафе от кафе-машината Simple Smile
Също и сода или хума в купичка, сложена в хладилника.

# 521
  • София
  • Мнения: 1 003
Здравейте,
... антибактериален фирлтър. Някой знае ли откъде мога да закупя такъв и има ли различни видове- като  размер например?

... и аз питам за нещо подобно, но малко по-различно - обезмирисител за хладилник - от къде , моля ...

Аз си купих такъв от ДМ. Кутийка имитираща лимон, с гел вътре! Доволна съм. Но както и Гита Ог е казала, купичка със сода за хляб върши работа.

# 522
  • Мнения: 17
Някой виждал ли е в София дъсчица за правене на ньоки? А може и онлайн някъде в БГ, че да не поръчвам от Амазон..

# 523
  • Мнения: 8 244
Идея къде в Младост 2-3 има кинкалерия където да купя плосък цветен ластик?

# 524
  • София
  • Мнения: 1 420
Идея къде в Младост 2-3 има кинкалерия където да купя плосък цветен ластик?
В блока до Макдоналдс, отзад в първия вход Simple Smile /не ме бива много в обясненията/. На пътеките на 43 блок имаше преди.

Общи условия

Активация на акаунт