Къде в София - тема 2

  • 60 334
  • 756
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 855
Някой да знае майстор на алуминиева дограма? Някои от прозорците ни са се изметнали и духа от тях, искам някой да ги погледне.

# 526
  • Мнения: 1 106
Ще ми препоръчате ли физически магазин, за предпочитане в центъра или Младост, за опъковъчни материали за букети и подаръци - креп хартия, панделки, ленти, всякакви аксесоари за опаковане и тн. Да има богат избор с две думи. Благодаря предварително!

# 527
  • Мнения: 468
Ще ми препоръчате ли физически магазин, за предпочитане в центъра или Младост, за опъковъчни материали за букети и подаръци - креп хартия, панделки, ленти, всякакви аксесоари за опаковане и тн. Да има богат избор с две думи. Благодаря предварително!

В дългия блок зад МетроСити има магазин за цветя, мацката е супер мила и има много материали Simple Smile За съжаление не знам номера на блока.

# 528
  • София
  • Мнения: 22 759
Ще ми препоръчате ли физически магазин, за предпочитане в центъра или Младост, за опъковъчни материали за букети и подаръци - креп хартия, панделки, ленти, всякакви аксесоари за опаковане и тн. Да има богат избор с две думи. Благодаря предварително!


На пазара Димитър Петков има няколко такива магазина. Не е в центъра, но се намира на минути от центъра на София. Изборът е голям.

# 529
  • София
  • Мнения: 4 713
Къде мога да си купя такива маратонки

Но да са здрави?

# 530
  • Мнения: 4 239
Къде в София изработват по поръчка неща от винил? Искам да си "остъкля" терасата с винилови завеси ли да ги нарека, тенти ли - както заведенията ограждат местата за пушене ог вятър и дъжд. Дано ме разбрахте какво търся

# 531
  • Мнения: 564
Ще ми препоръчате ли физически магазин, за предпочитане в центъра или Младост, за опъковъчни материали за букети и подаръци - креп хартия, панделки, ленти, всякакви аксесоари за опаковане и тн. Да има богат избор с две думи. Благодаря предварително!

В дългия блок зад МетроСити има магазин за цветя, мацката е супер мила и има много материали Simple Smile За съжаление не знам номера на блока.

303, а цитирания блок е 305

# 532
  • Мнения: 12 666
Интересува ме магазин за плувни принадлежности - за дете става дума.

# 533
  • Мнения: 24 349
Декатлон

# 534
  • Мнения: 12 666
Мерси. Ако има някъде по- в центъра.

# 535
  • Мнения: 7 284
Пред басейна "Спартак" ?

# 536
  • София
  • Мнения: 39 770
Мерси. Ако има някъде по- в центъра.
Декатлон в Подуяне?

Спортдепо?

Скрит текст:
SPORT DEPOT София Младост
Младост IV, ул. "Васил Радославов" 6, Бизнес Парк София (зад Технополис) понеделник - неделя: 10:00 - 20:00 часа

SPORT DEPOT София Bulgaria Mall
бул."България"69, Bulgaria Mall понеделник – неделя: 10:00 – 22:00 часа

SPORT DEPOT София Люлин
ж.к. Люлин, бул. "Джавахарлал Неру" 6, City Center Lyulin (над ресторант Happy) Понеделник Събота: 10:00 - 20:00
Неделя: 10:00 - 19:00

SPORT DEPOT София Serdika Center
бул."Ситняково"48, Serdika Center Понеделник - Неделя: 10:00 - 22:00

SPORT DEPOT София Park Center Sofia
бул. "Арсеналски" 2, Park Center Sofia Понеделник - Неделя: 10:00 - 22:00

SPORT DEPOT София Paradise Center
бул. "Черни Връх" 100, Paradise Center понеделник - неделя: 10:00 - 22:00

# 537
  • Мнения: 12 666
Много благодаря.

# 538
  • Мнения: 13 290
Такъв спортен магазин има и на ул. Солунска до адвентистката църква.

# 539
  • Мнения: 4 020
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате добър магазин за маслини?
Вчера за пореден път взех развалени от Халите и вече ми писна. Повече няма да пазарувам от там. В Надежда където живея имаше Regina, но е затворен вече от 2 месеца и явно няма повече да работи.
Много обичам маслини и не мога без тях. Търся качествени и пресни, а тези от Кауфланд, Фантастико и прочие не ми харесват.
Моля ако някой знае за добър магазин да сподели.
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт