Къде в София - тема 2

  • 60 176
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 896
Къде в София продават карамелизирани ядки? По възможност карамелизиран фъстък със сусам.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 979
Къде в София продават карамелизирани ядки? По възможност карамелизиран фъстък със сусам.

Много хубави са на ROIS, но не съм зaбелязала такъв фъстък Sad

# 62
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Такива съм си вземала от била, в пакетчета. Мнооого вкусно ммм.... ако има значение - от билата в парк центъра

# 63
  • София
  • Мнения: 39 758
Лятото купувах ядки от магазин на Витошка, близо до метростанция НДК.
Не ям фъстъци и не знам дали имат карамелизирани със сусам. Но асортиментът е доста голям.
Сега като ги видях на картата са точно Rois - "Пекарна за ядки Rois".
От там си купих пекан (бразилски орех) и много ми хареса.

И от Била съм купувала ядки, но не знам дали имат такива фъстъци.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 850
Helene Fischer, Димитър Дардов е страхотен фотограф.

Благодаря за препоръката, но той снима предимно сватбени тържества, а и студиото му е в Пловдив. Ние бихме искали да си направим коледна семейна фотосесия.

# 65
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Helene Fischer, Димитър Дардов е страхотен фотограф.

Благодаря за препоръката, но той снима предимно сватбени тържества, а и студиото му е в Пловдив. Ние бихме искали да си направим коледна семейна фотосесия.

Той снима всичко, не само сватби. Освен това пътува там където иска клиента. Студиото му е навсякъде, в Пловдив е само офисът му.

# 66
  • София
  • Мнения: 9 532
В МОЛ България и в Парадайз съм купувала хубави ядки. Имат огромно разнообразие. Точно за тези не знам има ли, но допускам. Мисля, че и в двата МОЛа бяха на подземен етаж ядките.

# 67
  • Мнения: 794

Здравейте, имате ли идея къде в София има магазин подобен на “Бижуленда” в Пловдив. Търся перлички, които да се зашият на рокля и брошка. Искам да са малко по-качествени от масовите китайски стоки, но другата крайност са скъпите камъни. Тъй че търся нещо средно. Искам Ще съм Ви благодарна, ако ми предложите такива места.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 979

Здравейте, имате ли идея къде в София има магазин подобен на “Бижуленда” в Пловдив. Търся перлички, които да се зашият на рокля и брошка. Искам да са малко по-качествени от масовите китайски стоки, но другата крайност са скъпите камъни. Тъй че търся нещо средно. Искам Ще съм Ви благодарна, ако ми предложите такива места.


http://www.paola-apologna.com/

# 69
  • София
  • Мнения: 2 666
Има един такъв магазин на бул. Македония. От площад Македония в посока Руски паметник. Там има камъчета, дантели, шишчета и всекакви други дреболии

# 70
  • София
  • Мнения: 39 758
Има един такъв магазин на бул. Македония. От площад Македония в посока Руски паметник. Там има камъчета, дантели, шишчета и всекакви други дреболии
Може би е същият, за който е дала линк Рима
Цитат
София , ул. „Три уши“ 6
/ до пл. „Македония“ /
И на мен ми хареса асортиментът.
Преди си поръчвах от https://www.krasoti.bg/. А една позната ми беше купувала някакви мъниста или само беше проверявала в магазин в Бургас. (линк няма, приема се за рекламен спам)

# 71
  • София
  • Мнения: 9 919
продават ли се пластмасови бутилки (от 200мл до 1л) на дребно, 5-10бр.
Намирам само на стекове.

# 72
  • София
  • Мнения: 9 532
Трябва ми физически магазин, от който мога да купя кръпки, залепващи се с ютия. Щерката не знам как го постига, но през няколко дни къса клинове на коленете и все в детската градина го прави. Ще взема да пазарувам на едро вече.Като спасителна идея се сетих за кръпките, макар да не съм сигурна колко модерни са в момента, но ще фалирам с тези клинове вече. Помагайте, моля! Weary

# 73
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Из магазините от типа на h&m съм виждала около касите апликации за дрехи.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 603
pandachina, купувах такава кръпка преди седмица от едно магазинче на бул. Янко Сакъзов. Ако тръгнеш от пам. В. Левски от дясно, доколкото помня, преди бившето кино Левски. Малко магазинче, продават гоблени и разни шивашки материали, но ако внимаваш, няма да го пропуснеш. Кръпките са вдясно от входа - има различни размери и картинки /измери си дупката предварително  Laughing/.
Дано ти е удобно като място.

Общи условия

Активация на акаунт