Къде в София - тема 2

  • 59 904
  • 756
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 4 681
На Герена

# 541
  • Мнения: 35 892
на пазара на мл. 1, магазинът е точно на един от изходите на метрото

# 542
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Зависи какви обичаш, но аз мноого харесвам лидълските в буркан. Иначе купувам от пазара на Красно село.

# 543
  • Мнения: 7 247
Маг.Regina има в Овча купел, пазар Дайски(далечко ти е...)

# 544
  • София
  • Мнения: 9 880
Освен в този сайт - има ли читав физически магазин в София от който днес да го взема този пластир?
https://tiandemarket.bg/product/30104/%D0%A4%D0%B8%D1%82%D0%BE%D … D0%BE%D0%BD%D0%B3

# 545
  • Мнения: 468
Освен в този сайт - има ли читав физически магазин в София от който днес да го взема този пластир?
https://tiandemarket.bg/product/30104/%D0%A4%D0%B8%D1%82%D0%BE%D … D0%BE%D0%BD%D0%B3
Ако не ме лъже паметта, имаше магазин на представител в МетроСити в Младост, но не съм сигурна дали ме ги бъркам с друга млм козметика. Като цяло ако си намерите представител, което не е трудно, от него може да си вземете.

# 546
  • Мнения: 35 892
фаберлик май имаше там

# 547
  • Мнения: 408
   Има ли в София физически магазин, в който да продават козметика на Kiko Milano? Благодаря.

# 548
  • България
  • Мнения: 429
   Има ли в София физически магазин, в който да продават козметика на Kiko Milano? Благодаря.
Не. Въобще в България продава ли се ?

# 549
  • Мнения: 468
   Има ли в София физически магазин, в който да продават козметика на Kiko Milano? Благодаря.
Не. Въобще в България продава ли се ?
Освен в сайтове, които си ги внасят, като alora.bg например - не. Пускат от време на време безплатна доставка под 30 евро, което е що годе приемливо, но пък идиотите доставят с бг пощи и по-малко от месец няма шанс да дойде... Дори да е платена доставката, до бг няма опция за експресна и все е дърво.

# 550
  • Мнения: 408
   Има ли в София физически магазин, в който да продават козметика на Kiko Milano? Благодаря.

Не. Въобще в България продава ли се ?
Освен в сайтове, които си ги внасят, като alora.bg например - не. Пускат от време на време безплатна доставка под 30 евро, което е що годе приемливо, но пък идиотите доставят с бг пощи и по-малко от месец няма шанс да дойде... Дори да е платена доставката, до бг няма опция за експресна и все е дърво.

   Благодаря.

# 551
  • Мнения: 17
Някой да е виждал някъде да се продава царевица (сушена), но не за пуканки?

# 552
  • Мнения: 667
Да попитам и в тази тема: Да ми препоръчате магазин в София, в който предлагат сутиени със силиконов гръб?

# 553
  • Мнения: 2 224
Къде в София предлагат бродерия по собствен дизайн, върху собствена дреха?

# 554
  • Мнения: 468
Да попитам и в тази тема: Да ми препоръчате магазин в София, в който предлагат сутиени със силиконов гръб?
В почти всички магазини за бельо - и скъпи, и евтини. Не искам да ви давам наклон на мнението, но силиконовия гръб отдавна е демоде, не че някога е бил модерен, изглежда по-грозно, отлкото ако подбереш хубав сутиен с красив гръб, а такива вече има много. Един вид - гръб имаш, и всички го виждат така или иначе, който си мисли, че силиконовия не се вижда, е по-скоро за очен лекар Grinning Има други опции, в зависимост от това, с което ще го носите, като дори най-елементарните удължители в повечето случай са по-удачен и добре изглеждащ избор, а си има и сутиени специално с такива гърбове, не само на този бранд, но го давам като пример - https://www.amazon.co.uk/Lisca-20129-Unique-Adjustable-Bra/dp/B01M10EJOX. Иначе по темата - най-лесно в кварталните магазинчета с китайско бельо, при всички положения ще има сутиени със силиконов гръб.

Общи условия

Активация на акаунт