Скорошно раждане и закъснение на цикъла

  • 768
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здавайте,  момичета  имам един  въпрос  и реших да се обърна към вас . Родих преди 3 месеца ,  за огромно съжаление бебето се роди мъртво  Sad  не мога да ви опиша Как се чувствам  .. веднага след раждането  ми изписаха  хапчета за спиране на кърмата . Миналият месец бях на лекар и той ми изписа  дуфастон  след това ми дойде на 20.08. 2018. до 26.08 2018 . Веднага след менструацията  започнахме опити за бебе с мъжа ми . Сега ми закъснява с 12 дни и се чудя дали не съм бременна  или не се е регулирал  цикълът  още  ... Благодаря  Simple Smile

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
съжалявам много за загубата ти.
мисля, че във форума никой няма как да ти каже дали си бременна. направи си тест.

# 2
  • Мнения: 11
Благодаря ти мила  ,  правих си днес ,  но беше отрицателен незная какво да си мисля при положение  , че не кърмят.

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
според мен трябва да ти се наместят хормоните.
иди в понеделник на лекар все пак.

# 4
  • Мнения: 11
Ще отида другата седмица

# 5
  • Мнения: X
Съжалявам за загубата ти. Добре е да изчакаш още няколко месеца преди да започнете с нови опити. Тялото ти е добре хубаво да се възстанови, хормоните да се наместят и ти да си подготвена за нова бременност физически .
Също така ще бъде добре да се консултираш с опитен лекар, за да установи доколкото е възможно причината за загубата на бебето.  Успех.

# 6
  • Мнения: 11
Причината е , че бебето е имало възел на пъпната връв  , което трудно да не кажа нневъзможно да се види на ехограф ...трудно ми е , но моя лекар каза ,че може след 3  месеца да пробваме отново. .

# 7
  • Мнения: 11
след  раждането

# 8
  • София
  • Мнения: 17 592

Ужасно съжаляавам за загубата ти...

# 9
  • Мнения: 11
Благодаря Simple Smile

# 10
  • Мнения: 132
Здравей,
Много съжелявам за загубата ти. Със сигурност не ти се е регулирал цикъла и организма ти не е възстановен. Знам че вероятно искате възможно най-скоро нова бременност, за да притъпи болката, но е хубаво да изчакате малко. Това е огромен стрес за организма и за психиката най-вече!
Аз също имах мъртво раждане миналата година и колкото повече минава времето, толкова по-болезнено става, затова новата бременност наистина е “спасение”. Моят цикъл не се регулира в месеците след това-беше на 35-40-45 дни.

# 11
  • Мнения: 11
Много Съжалявам, че и ти си преминала  през тази  болка ,  няма думи които да опишат това грозно чувство ... просто силно се надявам да е това , за което си мисля макар и с малка надежда .

# 12
  • Мнения: 11
дано тестът да ме е подвел ...

# 13
  • Мнения: 132
При закъснение 12 дни лекар ще може да види дали има бременност. Но спирането на кърмата ... отново хормони, дуфастон-пак хормони, дай си малко време за почивка и не го прави на фикс идея. Знам какво е, искаш веднага да запълниш празнината все едно не се е случило и бременноста си продължава ... На мен ми правиха секцио и се наложи да почакам, стори ми се цяла вечност, но съвсем не е било - забременях пак точно на 9-тия месец след това, със супер непредвидим цикъл и от един месец опити ... стискам палци всичко да се подреди по най-добрия начин при теб!

# 14
  • Мнения: 11
Благодаря искпенно

Общи условия

Активация на акаунт