Е, издържахме 7 години брак!!!

  • 6 391
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Това е положението - днес имаме годишнина, откакто казахме ДА Mr. Green. И успешно преминахме през "фаталната" седма година. От утре влизаме в осмата и да видим докъде ще я докараме Crazy.
Според мен, това е голямо постижение...
Даже смея да твърдя, че тази прословута 7-ма година, не сме се карали, като хората, дето има една приказка Peace.
Най-учудващото е, че одеве мъжа ми ме подсети, че утрешната дата е деня на нашата свадба ooooh!.
Ами това е - исках да ви се похваля:).

# 1
  • Мнения: 9 100
Честита ви годишнина Simple Smile
Нека още дълги години сте заедно и да празнувате.  bouquet
Я сподели какви са тайните на щастливия семеен живот Grinning

# 2
  • Мнения: 4 651
Да ви е честита Simple Smile, ама празнувайте де, какво си се разписала тука, а ма ха  Mr. Green
  bouquet  bouquet

# 3
Честито!Пожелавам ти още поне 10 пъти по 7 години да празнувате, да се обичате и уважавате!

# 4
  • Мнения: 6 390
Честита годишнина Ню !
Желая ви още дълги години щастлив семеен живот!

# 5
  • Мнения: 5 468
Да ви е честита Simple Smile, ама празнувайте де, какво си се разписала тука, а ма ха  Mr. Green
  bouquet  bouquet
Ами то тъкмо дойде датата, бе Дани. По случая нагънах една грис-халва, а съм на диета Crazy ooooh!. А домочадието спи. Дреме му... Crossing Arms

# 6
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Честито, много хубава годишнина, има с какво да се гордееш и да си доволна като погледнеш назад. Брака е нещо върху което се работи, правят се усилия и се дават жертви, важното е резултата да ти харесва   bouquet Laughing ... Ти много добре го знаеш, възхищавах се на начина по който с любов и упоритост си променила възгледа на мъжа ти за ракийките и салатките, по ангажирана и отдадена съпруга не може и да се желае. Успех и любов и занапред ...

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честито!  bouquet Браво на вас!
Ние другия месец на същата дата правим осем. И аз не съм забелязала някакви сериозни недоразумения през седмата, даже напротив, тогава си направихме второто.
Весело празнуване и още много години да се хвалиш с щастлив семеен живот!

# 8
  • Мнения: 5 468
Я сподели какви са тайните на щастливия семеен живот Grinning
Ами newsm78, съпругът трябва да е учтив, добър, щедър, сговорчив, отстъпчив, да му минава бързо и да не дърдори много, щото в тия изнервени времена...........

# 9
  • Мнения: 5 468
по ангажирана и отдадена съпруга не може и да се желае.
Стига бе..., ако те чуе ooooh!. Но ти благодаря, все пак..., въпреки че не е вярно, но може пък да не се оценявам, както трябва.
  bouquet

# 10
  • Мнения: 292
Ами живи, здрави и ... все така корави!!! Simple Smile  bouquet
И внимавай, че и ние направихме 2-рото през седмата!!!  Laughing

# 11
  • Мнения: 5 468
И внимавай, че и ние направихме 2-рото през седмата!!!  Laughing
Е, тя отмина де... от утре влизаме в осмата. Може би, тогава ще ми излезе късмета пък на мен. Още се чудя и мая...

# 12
  • София
  • Мнения: 3 686
Честито, още дълги години заедно   bouquet

# 13
  • Мнения: 292
И внимавай, че и ние направихме 2-рото през седмата!!!  Laughing
Е, тя отмина де... от утре влизаме в осмата. Може би, тогава ще ми излезе късмета пък на мен. Още се чудя и мая...


Хич не се чуди - екшън е, ама си заслужава! Wink

# 14
  • Мнения: 3 248
Честито! Hug  bouquet

# 15
  • Мнения: 1 113
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, НЮ!
Обичайте се и бъдете здрави!

Между другото, питай мъжа си каква е рецептата за щастлив брак, твоята е много едностранна! Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 951
Честита Годишнина!Доколкото знам,за Седмата година от брака,-------Трябва да се подаряват медни премети.Със съпруга ми също направихме (преди няколко месеца 7г.) и за случая си "купихме " медна мелничка и едни панички,също от мед.

# 17
  • Мнения: 6 315
Честита ви годишнина! Желая ви още много години съвместен щастлив живот! Много любов и хармония помежду ви!   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 476
Честита годишнина!
  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 186
Честита годишнина, Ню! Hug

Много щастие, любов и разбирателство още дълги години!




# 20
  • Мнения: 237
Честита годишнина Ню!

# 21
  • София
  • Мнения: 596
  bouquetЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!  bouquet
ПРАЗНУВАЙТЕ ОЩЕ МНОГО ПЪТИ ПО ТОЛКОВА!  bouquet
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАЙТЕ СЕ И СЕ УВАЖАВАЙТЕ! Hug

# 22
  • Мнения: 4 473
Честита Годишнина, Ню!  bouquet
Безкрайна любов Ви желая!   Hug

# 23
  • Мнения: 2 242
Браво!  bouquet
и честита годишнина   Hug  bouquet.
И аз съм чувала за критичните 3-та и 7-ма година... а има ли други после  Mr. Green или щом те са отминали...вече нищо не може да те стресне  newsm78 Wink Mr. Green

# 24
  • Мнения: 270

Честита годишнина!
Бъдете здрави и все така щастливи заедно Flowers Sunflower

# 25
  • Мнения: 955
честита годишнина  ura

# 26
  • Мнения: 48 023
честита годишнина!  bouquet дано бъдете щастливи заедно още много пъти по седем години!

# 27
  • Мнения: 4 621
Честито newsm51
Още дълги години щастие и любов!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
Честита ви годишнина.  smile3525
И ние на 1 май направихме 7 години.  newsm12 Е, не е като да не сме се карали, но устискахме.
А коя е следващата критична година? Нали бяха 4-та, 7-ма и ...?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
Ню, честита годишнина. Да остареете заедно и да отгледате поне още едно дете. Много здраве, късмет и любов от все сърце ви пожелавам.

# 30
  • Мнения: 1 680
Честито Ню, все така да се разбирате  bouquet.

Тази година и ние правим 7 години брак на 24 юли. Кога отлетяха тез години newsm78

# 31
  • Мнения: 1 073
Честита годишнина и от мен! Hug Много здраве, щастие и разбирателство да съпътства семейният Ви живот! Laughing
 Днес 12.06. с мЪжо също имаме годишнина от бракосъчетанието - 8 годишнина, с една година Ви водим! Laughing
Успех!

# 32
  • Мнения: 1 190
Честита Годишнина Ню, желая ви още много години по толкова


# 33
  • Мнения: 948
Честита ви годишнина, Ню!
А иначе и ние тази година ще направим 7 години откакто сме бракувани. Hug
Елфа, честито и на вас! Wink

# 34
  • Мнения: 2 274
И внимавай, че и ние направихме 2-рото през седмата!!!  Laughing
Е, тя отмина де... от утре влизаме в осмата. Може би, тогава ще ми излезе късмета пък на мен. Още се чудя и мая...
    Хайде, честито и все така да продължавате  smile3525! Много любов и разбирателство!!!  bouquet
    Ние след месец и половина правим 8 години и да ти кажа и аз дълго се чудих и маех за второто, ама 8-мата ни година заедно /като семейство/ се оказа късметлийска откъм  newsm30!

# 35
  • Мнения: 742
  bouquet поздравления, много  щастливи мигове и още 77х7 годишнини да празнувате заедно.  bouquet

# 36
  • Мнения: 8 917
Това е положението - днес имаме годишнина, откакто казахме ДА Mr. Green. И успешно преминахме през "фаталната" седма година. От утре влизаме в осмата и да видим докъде ще я докараме Crazy.
Според мен, това е голямо постижение...
Даже смея да твърдя, че тази прословута 7-ма година, не сме се карали, като хората, дето има една приказка Peace.
Най-учудващото е, че одеве мъжа ми ме подсети, че утрешната дата е деня на нашата свадба ooooh!.
Ами това е - исках да ви се похваля:).

Честито! Да сте заедно и много щастливи още много пъти по 7 години  bouquet

# 37
  • Мнения: 7 914
Честита Годишнина!



Ню, аз защо си мислех, че 3-тата година изисква най- много внимание?  newsm78

# 38
  • Мнения: 2 332
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! Пожелавам ви и занапред много разбирателство, любов и още дълги години да сте заедно!



П.П. А за второто... Ню, в един момент ще стане, и без да сте го решили Wink.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честита годишнина!Желая ви още много години заедно!

# 40
  • Мнения: 5 468
Ню, аз защо си мислех, че 3-тата година изисква най- много внимание?  newsm78
Най-много внимание трябва, когато се запознавате и почнете да се сваляте Laughing.

Благодаря на всички ви за пожеланията Hug.

# 41
  • Мнения: 5 468
П.П. А за второто... Ню, в един момент ще стане, и без да сте го решили Wink.
Роска, при нас нищо не става, без да е решено Rolling Eyes. Ама хайде дано веднъж се случи де.

# 42
  • София
  • Мнения: 625
Честита годишнина Ню! Нека след 43 години, когато празнувате златната си сватба бъдете по-щастливи от всякога! Hug

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
честито,сега остава да минете и 9-тата и смятай че после вече е супер:-))))) Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 12:16 от esprit

# 44
  • Мнения: 5 468
Между другото, питай мъжа си каква е рецептата за щастлив брак, твоята е много едностранна! Laughing
Party Mr. Green Laughing Mr. Green Party
Такава е рецептата и туй то Peace.

# 45
  • Мнения: 3 334
Честита годишнина и от мен!  bouquetМножество щастливи семейни мигове ти желая! Heart Eyes

# 46
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честито!  bouquet
Нека още дълги години сте заедно и се обичате!   bouquet

# 47
  • Мнения: 46 558
Честита годишнина!  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 2 274
Честита годишнина!
Бъдете все така щастливи още дъъъъълги години!

# 49
  • Мнения: 4 668
Честита годишнина !!!   bouquet  Бъдете щастливи и здрави !

И ние днес имаме годишнина  Hug , преди 2 години на 12 юни се оженихме !

# 50
  • Мнения: 3 760
Честито!
Айде като станат 70 да почерпиш  Wink

# 51
  • MUC
  • Мнения: 297
Честито на всички празнуващи! Още много години щастлив съвместен живот!   bouquet

# 52
  • Мнения: 2 332
П.П. А за второто... Ню, в един момент ще стане, и без да сте го решили Wink.
Роска, при нас нищо не става, без да е решено Rolling Eyes. Ама хайде дано веднъж се случи де.
Нека твоето желание е мое пожелание  Grinning.

# 53
  • Мнения: 5 468
И ние днес имаме годишнина  Hug , преди 2 години на 12 юни се оженихме !
Честито и на васSimple Smile!
На тази дата, който се ожени, няма мърдане Crazy.
Но кой знае де..., да не дърпам дявола за опашката сега.

Нека твоето желание е мое пожелание  Grinning.
Това като го прочетох и направо нещо ме ритна отвътреSimple Smile). Стига бе, не съм подготвена психически.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 121
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА !
Пожелавам още много години, щастие в семейството ви ! И все така да се обичате !
Весел празник !

# 55
  • Мнения: 1 455
Ню, честита годишнина   bouquet! Пожелавам ви много щастие и разбирателство и в бъдеще!
Пипинка, честита годишнина и на вас   bouquet!

# 56
  • София
  • Мнения: 36 042
 Честита годишнина! и от мен
Бъдете щастливи
 и се обичайте
още дълги години

# 57
  • Мнения: 4 651
Да ви е честита Simple Smile, ама празнувайте де, какво си се разписала тука, а ма ха  Mr. Green
  bouquet  bouquet
Ами то тъкмо дойде датата, бе Дани. По случая нагънах една грис-халва, а съм на диета Crazy ooooh!. А домочадието спи. Дреме му... Crossing Arms



Недей така, той човека си е почивал, за да е на ниво днес  Simple Smile
Весело изкарване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт