Отговори
# 285
  • Мнения: 2 120
Херата, помня, че повръщаше, а за първите признаци прочети ТУК

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18377.0;all

Желая ви секси петъчна вечер, момичета. Wink

# 286
Ей за това трябва да се знаят езици! Laughing
Леля Фло? Интересно!

П.С. И аз ще става свекърва,та от сега се готвя на всеки 28 дни да се появявам,нечакана Wink

# 287
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ами,аз съм ги чела признаците,Даре,ама ми се иска някой чисто "човешки" да ми разкаже какво е чувството..То,не че може да се опише с думи,де,но все пак...

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
A,иначе,Хера,как се чувстваш,какво изпитваш?Имам предвид-физически,какво е усещането,има ли някакви неразположения?Толкова ми се иска да го изпитам и аз как е,дай Боже някой ден...Затова съм така любопитна и се извинявам,ако въпросът ми е нетактичен Embarassed
Като цяло съм добре...изключвам постояния страх дето го изпитвам /нали съм малко луда/ Неразположение не чувствам...чувствам как леко и деликатно ме побутва бебчо. Играе си в корема ми но не постоянно и като спя дори да мърда не го усещам /спя като пън/ Като си погаля корема замира а като си махна ръката започва луда игра Heart Eyes Баща му още неможе да го усети...много ми е дебела стената /щото нали разбирате натурални сланинки Mr. Green/
В началото признаци нямах никакви освен потвърждението от докторката, че има бебче в корема. Не понасях миризмата на цигари и кафе след втория месец...повръщах целия трети месец и в началото на четвъртия месец спрях с повръщането. После като лежах в боницата 17 ден на изписването повърнах ама това беше защото от вълнение, че ще ме изписват не бях яла и сутрешното и обедното хапче магнезий ги пих на гладно и за изпроводяк повърнах Blush
Коластра имам но малко. Но хранилките на бебо се пълнят с пълна сила...Памела Андерсан ряпа да яде пред мен...цялата съм цици Mr. Green за радост на татито дето само ме гони из нас ама аз не му давам да бара собствеността на бебчо Crazy
Лея тъща, свекърва...все тренирам...нали ме знаеш назад не давам Mr. Green
Пожелавам ви на всички скоро да устетите такива трепети като мен и нашия тати /той все се вълнува и му говори/ Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 806
Херичка-рапорт приет Mr. Green
Момичета-кокичета ЧЕСТИТ НИ ПЕТЪК Laughing
Нека ни донесе мното хубави новинки и уикенда да е красив и слънчев.
Късмет на всички мацки и мноооогооооооооооо Hug[/b]

# 290
  • Мнения: 225
EEEх сладури, хайде като за изпроводяк, (щот е петък де) а в къщи компа хич го няма Grinning, стискайте палци да не дойде гадната мръсница ФЛО или както там я наричаме:mrgreen:

Дарче, мила, каза ми че два дни преди уво ставали момиченца, е ДАНО си пророк и да е станало нещо, (все още не ми идва), а днес ми е 30 ден, т.е. 1,2 дни закъснение, а пък ме болят гърдите страшна работа, а пък няккави слюнки имам от седмица, та чак като говоря по някой път ми изтичат от устата Embarassed, та знам ли, вече ще откача, ама не искам да взимам тест още, че ако е отрицателен ще трябва да #2gunfire
А пък като си гледам календара, то един цикъл страшна работа - м. І - 24 дни, м. ІІ - 27 дни, м. ІІІ  33дни-м.ІV - 28 дни - последно ми дойде на 18.05.,  smile3511 smile3514 newsm61 #Shockedвече изкрейзвам, закъснява ли ми не ми ли един Господ го знае, но мисля да направя тест в понеделник пък ще видим.
Пожелавам Ви милички весел УЙкенд Laughing и повече положителни тестове другата седмица, дано и аз да съм от тях. Всички ви Hug и ви пожелавам всичко най-хубаво.Сладурки сте ми вие Blush Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 191
didi-2 успех дано да се похвалиш следващата седмица Praynig
Хера направо потръпнах от вълнение докато четях разказа ти дано да го изпитаме скоро всички, които си споделяме тук. Много хубаво чувство ще да е, пожелавам ти още много хубави моменти до раждането и още по-хубави след това с малкия бебок  baby  bouquet Hug

# 292
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Хера,звучи ми много приятно и мило (дори с неприятните моменти на повръщането),дано се справя смело,без излишни страхове,защото аз също съм ЕДНА ГОЛЯМА ПАНИКА Praynig
Надявам се всичко при теб да продължи така безроблемно,както и досега и скоро да се радваш на най-голямото си съкровище!
Желая ти го от все сърце!  bouquetНа всички нас-също...

# 293
  • Мнения: 456
Леле колко много сте иЗписали...

АЗ пак За малко, Защото има доста работа а ушким е петьк....  Crossing Arms скоро ще почна да стачкувам и ще го ударя на мьрЗел...  Whistling
mari_eta, да споделя че аЗ преди време си предиЗвиквах лелята с (ама не се смейте)... малко коняг (20-30гр) и една льжица сода. Много е гадно но колкото пьти сьм го правила, ми е идвало За часове... Значи лапаш содата и прокарваш с коняка на екс...  Sick беЗ да повращаш естесствено и се Затопляш с удяло. АЗ обикновено след това се Завивам и гледам телевиЗия и Задремвах... като стана вече са ми дошли на гости... пробвай, може да помогне. Майка ми по сьщия начин я е предиЗвиквала гадината. Успех.  Peace
Много стискам палци За нечакащите, дано другата седмица да има толкова много положителни тестове колкото до сега не сме имали в форума.
АЗ моята ову пак я чакам ама тя май пак ще Закьснее, много шантава работа но както и да е. Мьжлето има рожден ден началото на следващия месец и много искам да му направя най-хубавия подарак. Но е Божа работа, дано нашето бебче да е готово и да идва вече...  Praynig А и ние се прибираме в БГ на 7ми, За сватбата и много се вьлнувам, дано да имаме 2 повода За праЗнуване.  Blush

# 294
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Елф,чаена или супена лъжица сода?Става въпрос за сода бикарбонат,нали?А с шоколадов ликьор може ли,че нямам коняк?/и не се смейте,тая гадина трябва да дойде,иначе #Crazy.../

# 295
  • на североизток
  • Мнения: 285
Пожелавам ви един страхотен уикенд, момичета  Nature Sunny lalalala и така нататъка!
На всеки да му се случи това, което иска!
Най - вече починете си и се настройте лятно!!!
А аз току що разбрах, че ще трябва и утре да поработя Cry

# 296
  • Мнения: 456
Елф,чаена или супена лъжица сода?Става въпрос за сода бикарбонат,нали?А с шоколадов ликьор може ли,че нямам коняк?/и не се смейте,тая гадина трябва да дойде,иначе #Crazy.../

Миличка, чаена лъжица сода бикарбона. И не Знам дали е сьщото с ликьор....  newsm78 ама май няма да е. Защо на помолиш някоя сьседка да ти даде малко коняк? Ще дойде лелката, не се притецнявай чу ли?И всичко ще е наред.    bouquet

# 297
  • София
  • Мнения: 3 249
Кой питаше за почивката и бебеправенето? Няма страшно! Наслади се на момента - море ли е, не го изпускай. За протокола - повечето момичета тук знаят, но все пак - преди да видя двете чертички бях в Гърция. Там плажувах, пекох се, изгорях, къпах се в студеното море (началото на май), а най-лошото е, че като свършихме българската минерална вода, карах само на кола до обяд и бира от обяд нататък  Embarassed  Embarassed  Embarassed Тамошната минерална вода ми миришеше на тиня, а чешмяна никога не смея да пия, когато съм на път, още повече в чужбина! За капак поради организационни проблеми с мъжо пътувахме с различни рейсове, съответно сама мъкнах 2 големи сака плюс няколко торбички, които той реши да ми повери за връщането.
Е, сега имам болки и съм болничен и лежа, но ме крепи мисълта, че този бебошар е много боен и борбен. Щом не "изпадна" при всичко, което неволно му причиних в първите дни от съществуването му, значе и сега ще се справи. Аз само си лежа, моля се и съм научила всички сериали на изуст!  Crazy Някой ако го интересуват Есмералди, Елизи и т.н. простотии - да свирка!  Laughing
Хубав петък и много тестчета с по две черти желая на всички!

# 298
  • Мнения: 9 990
Нимче, радвам се да те видя-разкажи как си, що си.....отглеждате ли се.... Heart Eyes Hug

# 299
  • София
  • Мнения: 3 249
Пенелопче, какво да ти кажа. Лежа, спя и от време на време поучвам по малко, че ми предстои дипломна защита юли месец. Болничен съм и болките си ги имам кажи речи при всяко раздвижване, но иначе всичко изглеждало наред. Предполагам, че ще ми продължат болничния с още 1 месец - другата седмица ще я видим тая работа. Мътя тука и това е.  Wink И наминавам да попрочета как сте!  Heart Eyes  Hug

Общи условия

Активация на акаунт