Лидл 120 - Октомври

  • 132 180
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 1 800
  • София
  • Мнения: 2 250
Някой да е пробвал био маслото Милбона?

# 1 801
  • Мнения: 69 090
Прахосмукачка за прозорци пускат веднъж годишно....за какъв точно робот е питането?

# 1 802
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 038



Тези са тукашно производство, та в Бг може и да не се появят.
Има робот за почистване и уреда за почистване на прозорци. Говоря за испанския Лидл.

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 13:36 от Angela61

# 1 803
  • Мнения: 4 753
По мои спомени мисля, че имаше и тук робот, но въобще не помня цената, тогава много не го мислех, че имаме доста препятствия и не съм сигурна, че ще се справи добре, пък не са евтини.

# 1 804
  • Мнения: 19 169
В Лидъл нали има био лимони с нетретирани кори, или поне не много третирани. Аз такива си вземам, защото се изкушавам да си гриза и кората.

# 1 805
  • Мнения: 10 212
Не съм ги заглеждала био лимоните, ще обърна внимание. Трябва ми кора от цитруси за разни неща. Тази в пакетчетата пише следи от сулфити (щом е следи, едва ли е трагедия, но защо ли са там въобще), но пък са и озахарени, ако правилно съм си превела, а не съм превела и всичко.

Роботи за почистване на под има много модели на немския сайт. Роботи за прозорци ме интересуват тези на същия принцип като за под - слагаш го на стъклото и той си чисти.

# 1 806
  • софия
  • Мнения: 25 675
Не съм ги заглеждала био лимоните, ще обърна внимание. Трябва ми кора от цитруси за разни неща.
Роботи за прозорци ме интересуват тези на същия принцип като за под - слагаш го на стъклото и той си чисти.
Робот за прозорци не са пускали. Знам за какъв питаш.
Купувам само био лимони и слагам с кората в мед за един имунен бъркоч. На кашончето/етикета не пише да са третирани с нещо и изрична забрана да не се ползва кората. Обикновено са гръцки. В момента дори са на промоция.

# 1 807
  • София
  • Мнения: 3 864
Не е ли време за нова тема?

# 1 808
  • София
  • Мнения: 9 952
И защо не си настържете няколко био лимона и да се изсушат стърготините. .. А трябва да стимулирате производството на вредни емисии и боклук, че и пари давате 🙄

# 1 809
  • Мнения: 4 773
Аз
марципани, кокос, готварска горелка, разни кувертюри и формички...щолен...ох...просто..а и разни неща от делукс серията...не, не...просто ужас
Не ми трябват гащи, то толкоз големи няма....
Леле Flushed има лиииииии горелка ,няма я в брошурата???

# 1 810
  • Мнения: 4 753
Ами аз преди само така правех и слагах истински кори, но вече ме е страх, даже има някои лимони с такава миризлива кора, че докато ги мия и беля, ми се вмирисват ръцете с часове на гадно

# 1 811
  • София
  • Мнения: 1 247

Леле Flushed има лиииииии горелка ,няма я в брошурата???
[/quote]
Има, ето

# 1 812
  • софия
  • Мнения: 25 675
Ами аз преди само така правех и слагах истински кори, но вече ме е страх, даже има някои лимони с такава миризлива кора, че докато ги мия и беля, ми се вмирисват ръцете с часове на гадно
На био лимоните кората гарантирано не мирише и не остава гадост по ръцете при пипане и миене. Мирише си на лимон.
Скрит текст:
Ако имаш наблизо Хранкомерс (един ужасно миризлив магазин, има на пазарите Красно сели и Красна поляна) - в него също лимоните, ако са от гръцките, са нетретирани.

# 1 813
  • Мнения: 4 753
Звънче, благодаря за информацията Simple Smile , ами единият ми е близо макар че никога не съм го виждала този магазин, ще потърся обаче, защото почнах да ползвам корите на Йоткер, но определено не ми допадат, а и са гадно и химически овкусени

# 1 814
  • Мнения: 1 112
искам да питам за днес в брошурата нямаше ли едно одеало цвят бордо?Ходих да го търся но ми казаха, че изобщо нямало одеало а сега съвсем се обърках защото и в брошурата го няма ?!

Общи условия

Активация на акаунт