Лидл 120 - Октомври

  • 132 002
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 218
Ами не знам колко фини стават, аз съм мляла до степента на която ми трябват. Чията ми я направи на брашно. Кажи какво точно ти трябва да тествам утре Simple Smile
О, би било супер! Flowers Hibiscus Aко имаш възможност да тестваш как смила ядки, примерно бадеми (или каквито ти избереш), които да не са били накисвани във вода предварително - дали стават на фин прах или на по-груби частички. 700 вата ми се виждат гранични между достатъчни и недостатъчни.   

Добре, утре ще пробвам с бадеми и ще докладвам.

# 676
  • София
  • Мнения: 282
Запалихте ме с тези точки и книга и днес тичах до  Лидъла . Напазарувах за 56 лв. поисках си картонче и точки - дадоха ми 2 .
Докога увеличават времето за тези точки ?

# 677
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз имам една излишна точка, ако някой я иска?

# 678
  • Мнения: 68 648
Книгата не струва...мен ако питате Stuck Out Tongue Winking Eye
Чак днес я разлистих...тия буламачи вкъщи няма кой да ги яде. То елда, просо и прочее кокоши храни....голяма минавка. Head Band

# 679
  • София
  • Мнения: 282
Аз имам една излишна точка, ако някой я иска?
Аз искам ако друг не я иска Simple Smile

# 680
  • Мнения: 25 745
Книгата не струва...мен ако питате Stuck Out Tongue Winking Eye
Чак днес я разлистих...тия буламачи вкъщи няма кой да ги яде. То елда, просо и прочее кокоши храни....голяма минавка. Head Band
Рибена супичка със сьмга.
Лаврак с гъби и коприва
 chef chef chef

# 681
  • Мнения: 68 648
Риба само на скара..препеканка..да хрупка. Чорби и задушени меки рибоци...мерси съм.

# 682
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз имам една излишна точка, ако някой я иска?
Аз искам ако друг не я иска Simple Smile

Ако я искаш мога да ти я изпратя. Аз не ги събирам.

# 683
  • Мнения: 5 386
За Варна, ако някой има излишни точки, тук съм да ги приема. Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 282
Момичета , кой беше писал ,че се увеличава времето за точките ? Или аз бъркам нещо ?

# 685
  • Мнения: 27 546
Здравейте!  Ще помоля ако някой има този блендер https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16130 да ми  каже    може ли да  мели  ядки и семена понеже е 700 в.?   Въобще заслужава ли си?  Благодаря предварително за отговорите!    
Майка ми има блендер (от Лидъл) на външен вид така изглежда, обаче е 900 вата и "до 22 000 оборота в минута". Т.е. за същите пари (ако не се лъжа) характеристиките са по-добри. Мисля, че го купи миналото лято.... newsm78 Смила много добре, на фин прах (но и Нутрибулета който е 600 вата прави това). Книжката с рецепти е много хубава, ако е същата като тази от модела който има майка ми.  Heart Eyes
Взех си ръкавици все пак, но няма да ги разопаковам и ще поогледам какво има и в китайските магазини. Но тези които съм виждала все са били по 10-12 лева, сигурна съм. Ще погледна пак обаче. Нормално ли е touch функцията да е толкова трудна (не мога да увелича снимка например), с по-силен натиск с 1 пръст се справят ръкавиците, но там където ми трябват 2 пръста едновременно не е точно така.  newsm78
Няма якета 44 номер, обаче открих къде е "тайния" джоб. Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 окт 2018, 22:11 от dolce miele

# 686
  • Мнения: 438
Искам да попитам по принцип ли рибата тон в маслиново масло като грамаж е по-малко от тази в собствен сос или само тази промоционалната е по-малка.
По принцип е с такъв грамаж.

# 687
  • София
  • Мнения: 5 190
Книгата не струва...мен ако питате Stuck Out Tongue Winking Eye
Чак днес я разлистих...тия буламачи вкъщи няма кой да ги яде. То елда, просо и прочее кокоши храни....голяма минавка. Head Band
Дай книгата, ние ядем основно просо и елда Simple Smile))) И овес!

Шегувам се, че я искам, но не се шегувам за храненето!

Овесени ядки взимаме само от Лидъл! Останалите имат повечв примеси и са доста по-груби.

# 688
  • Мнения: 10 210
За ръкавиците - и на мен ми прави впечатление, че не ми върви лесно тази тъч функция във всякаква позиция на пръстите. Няма значение от къде ще ги взимам. Даже продавачът миналата година много се смя, като купувах ръкавици (тези, които водят "оригинални", не китайски вариант), понеже на неговата ръка работеше безпроблемно ръкавицата с моя телефон, а на моята изобщо не работеше. 😵 Приятелят ми също нямаше проблем с ръкавиците. Сега, като тествах ръкавиците в Лидл, разбрах какво се случва - ръката ми е малка, а за да работи, материята трябва да е добре опъната. Съответно взех най-малкия размер и пак не съм убедена, че е достатъчно малка за мен. Утре ще тествам това с разширяването на снимка получава ли се изобщо.

# 689
  • Мнения: 27 546
soul81, викаш проблемът може да е в ръцете? Mr. Green Mr. Green  Имам широки длани, но пръстите ми не са особено дълги- взех си размер 7.5 и считам, че ми идва точно. На размер 7 на палците ще са къси- то на тези са ми точно. Успях да увелича снимка точно 1 път Crazy - с последователно потупване в началото и после "изтегляне" на пръстите настрани по диагонал ooooh! По принцип имам леко извита форма на пръстите, винаги са ми били така, за увеличаване на снимка явно сърчицата не се падат едновременно на екрана Rolling Eyes
На сивите ръкавици пише "79% вълна, 21% полиамид", а днес в магазина на някой от др. цветове съм почти сигурна, че пишеше 78% вълна.

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 01:24 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт