Лидл 120 - Октомври

  • 132 111
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 212
😂
Мога да увеличавам снимки с моите ръкавици. Иначе това за сърчицата е така, да, нали там материята е друга, че да се сработва с екраните. Но за опъването на материята не се шегувам 🙂, не намерих друга разлика за този смях на моите ръце да не работят големите ръкавици... И то при модели, където не са с изолирано малко сърчице, а цялото връхче на пръстите е активно. Ако някой има друга идея, моля да каже, че да тествам. 🙂

На черните ръкавици пише 78% вълна, да.

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 06:37 от soul81

# 691
  • Мнения: 6 474
Добро утро Simple Smile
Видях току-що на инфото, че кокосовите стърготини се завръщат.
Хубав ден!

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 12:22 от Thirteen#

# 692
  • Мнения: 6 769
Добро утро Simple Smile
Видях току-що на ифото, че кокосовите стърготини се завръщат.
Хубав ден!
Добро утро! А бадемово брашно ще има ли пак? Благодаря! bouquet

Аз с моя чопър за 20 лв от Лидл меля на брашно бадеми и шам фастък, хем е 260 вата Peace
На мен книгата ми харесва много. Овесени ядки и аз само от Лидл купувам. Овчето мляко ни харесва, лесно мия бурканите на ръка, после ги ползвам за домашно сладко да слагам в тях. Laughing

# 693
  • Мнения: 4 753
И аз се чудя за блендера....давайте мнения,който го има ,плийз🤔

# 694
  • Мнения: 6 769
На първа страница в ХАРЕСВАНИ продукти има SOS крем за ръце. Има ли такъв, който ви харесва повече или да заложа на този? Бързо ли попива? Благодаря! bouquet

# 695
  • Мнения: 847
На първа страница в ХАРЕСВАНИ продукти има SOS крем за ръце. Има ли такъв, който ви харесва повече или да заложа на този? Бързо ли попива? Благодаря! bouquet
По-добър е този с Урея,попива по-хубаво и ръцете остават меки през целия ден!Не го намирам обаче в асортимента,може и да не го предлагат вече!Има с Урея такъв:

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 10:39 от Dkoki

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Детските термодънки дали са хубави и топлят ли зимата?

# 697
  • Мнения: 48 009
Няколко пъти съм взимала и не се носят. Дървени са. Иначе топлят. Но се мокрят лесно. Вече не купувам.

# 698
  • Мнения: 27 661
На първа страница в ХАРЕСВАНИ продукти има SOS крем за ръце. Има ли такъв, който ви харесва повече или да заложа на този? Бързо ли попива? Благодаря! bouquet
Вкъщи харесваме крема за ръце с лайка. Мирише чудесно, а и попива бързо (аз много мразя кожата на лице и ръце да ми мазнеят, затова употребявам доста малко кремове за лице/ръце, но този го понасям). Не мога да твърдя, че с едно нанасяне обаче ръцете стоят меки през целия ден- това с никой крем не съм го постигала. Simple Smile
soul81 , ха да ти е честито увеличаването! Mr. Green bouquet Както казах, аз ако взема размер 7 (това май беше най-малкото newsm78 ) мисля, че ще ми опъват прекалено...Ще трябва да потренирам като увеличавам снимки сърчицата да са на правилните места.... Crazy Има ли шанс материята леко да се свие? newsm78
Thirteen# , оправи настроението на много хора с новината за кокосовите стърготини Simple Smile В К. също напоследък пуснаха едни които одобрявам, но лидълските са ми любими.

# 699
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
На първа страница в ХАРЕСВАНИ продукти има SOS крем за ръце. Има ли такъв, който ви харесва повече или да заложа на този? Бързо ли попива? Благодаря! bouquet
Аз го харесвам, попива изненадващо бързо за толкова мазен крем.На консистенция е като вазелин.Зимата ми спасява ръцете от напукване от студа, за суха кожа е супер.За ръце съм взимала и един с мед, също е хубав но по лек.Имаше и овлажняващ с бадемово масло на мен най малко ми допада.https://www.lidl.bg/bg/Cien-asort.htm?articleId=229
От лимитираните серии не съм взимала.
Напазарувах кексове от намалените, за жалост имаше само два вкуса.Сладкарската сметана беше останала само две кофички и едната с изтичащ срок.
Благодаря на касиерката, попита събирам ли точки и вместо една ми даде две, сега има надежда да събера за книгата.

# 700
  • Мнения: 27 661
Вчера вечерта при нас беше останала само 1 кофичка сладкарска сметана Mr. Green и няколко кашончета- празни. hahaha Тази със срок на годност 19.10. я бяха изкупили, другата беше със срок на годност 2.11. (аз такава взех).  Какъв е срока на годност по другите магазини? newsm78
Някой спомена за този скир- че жените го купували заради остеопорозата....Това обяснява защо възрастните жени които бях видяла говореха за него все е едно е някакъв незаменим продукт за тях- а аз се учудих, че изобщо знаят за съществуването му Mr. Green И идеята за млечна салата ми допадна.
Потвърждавам за киселото мялко Пилос 3,6%-  у нас се приема добре. Опитах го охладено, сходно ми е на вкус с киселото мляко Саяна, пак 3,6%. Иначе любимите ми кисели млека са Верея 4,5% и Домлян 4,5%. Peace

# 701
  • Мнения: 9 558
при нас нямаше извара или поне аз не я видях /бързах/. взех 2 джегингса, но нещо странни ми се виждат. има ли по-малки от S?
от лидл съм взимала веднъж едни немски овесени ядки - отврат! набутах ги в някакви сладкиши, толкова не ми харесаха.

# 702
  • Мнения: 27 661
при нас нямаше извара или поне аз не я видях /бързах/. взех 2 джегингса, но нещо странни ми се виждат. има ли по-малки от S?
от лидл съм взимала веднъж едни немски овесени ядки - отврат! набутах ги в някакви сладкиши, толкова не ми харесаха.
Сладкарската извара стои близо ди заквасената сметана, а сега (поне при нас) са я изкарали и на рафта отсреща, т.е. там където редят седмичните предложения от тематични седмици, точно до тях. Често не виждам изварата ако е свършила в едното кашонче и празния кашон стои отгоре Laughing А понякога и малко и сменят мястото- сега е долу, преди са я слагали и на по-горен рафт....Не знам защо така я местят тази извара. Mr. Green
Немски овесени ядки мернах онзи ден като че ли, но тези от редовния асортимент са супер! Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 1 953
Два пъти прочетох за сладкарска сметана в кофички и такова чудо ли има?

# 704
  • София
  • Мнения: 5 199
Допълвам и уточнявам за овчето кисело мляко Родна стряха - миризмата е на повръщано, на другия ден се засили. Но не в цялото мляко, а само отгоре и по капачката - имаше малко конденз. Не е произведено при правилни хигиенни условия.
Другите ми коментари са верни, с още по-голяма сила - не е кисело, не е овче и няма никакъв вкус.

Купих Жълтуша по идея от темата, та си оправих възприятията:)

Общи условия

Активация на акаунт