Лидл 120 - Октомври

  • 132 197
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 547
Допълвам и уточнявам за овчето кисело мляко Родна стряха - миризмата е на повръщано, на другия ден се засили. Но не в цялото мляко, а само отгоре и по капачката - имаше малко конденз. Не е произведено при правилни хигиенни условия.
Другите ми коментари са верни, с още по-голяма сила - не е кисело, не е овче и няма никакъв вкус.

Купих Жълтуша по идея от темата, та си оправих възприятията:)
Хареса ли ти Жълтушата?

# 706
  • Мнения: 27 733
Откъде купувате Жълтуша? Grinning
Някой ще може ли да ми измери колко тежи ютията, заедно с опаковката, упътване, т.е. всичко заедно? Praynig Laughing

# 707
  • Мнения: 8 299
Ами не знам колко фини стават, аз съм мляла до степента на която ми трябват. Чията ми я направи на брашно. Кажи какво точно ти трябва да тествам утре Simple Smile
О, би било супер! Flowers Hibiscus Aко имаш възможност да тестваш как смила ядки, примерно бадеми (или каквито ти избереш), които да не са били накисвани във вода предварително - дали стават на фин прах или на по-груби частички. 700 вата ми се виждат гранични между достатъчни и недостатъчни.   

Тествано с печени и сурови бадеми. Като цяло смила ситно, но има и останали по-големи парчета.

# 708
  • София
  • Мнения: 5 203
Жълтуша е прекрасно, купувам го от около 2 години, но в твърда, масивна кофичка. Много ме дразни опаковката, толкова много пластмаса за толкова малко храна. Опаковката за нищо не ми служи. Млякото е чудесно!
Има го в малките магазинчета.
Но вчера открих изобилие Жълтуша - прясно, кисело 3.6% за 1.20 лв., и др. В тънки кофички Simple Smile  Магазинчето е бившето Спорт Тото в подлеза на ул.Гурко /бул.Васил Левски
Маслото им е прекрасно също! Извинете, че оспамих!

Поне да дам отзив за лозарските ножици на Лидъл,  варианта с "разминаване" - не са никак здрави, сдъвкват ликото на нежните клонки на съвсем младите овошки. Става само за не много важни и отговорни срезове.
Купих си истинска ножица, за към 27 -30 лв. и разбрах какво е ножица. Не дъвче и е много лека, елегантна, ергономична.

# 709
  • shumen
  • Мнения: 18 161
Хепи,благодаря.Ще ги погледна другата седмица като отида.Аз ги искам да ги носи зимата в големия студ като втори панталон върху анцунга докато го заведа до градината.

# 710
  • Мнения: 5
Здравейте
Някой дали е наясно дали съществува някакъв график за изнасяне на стоки с -30% намаление от хранителните и какъв е той? Hug

# 711
  • Мнения: 69 115
Хепи,благодаря.Ще ги погледна другата седмица като отида.Аз ги искам да ги носи зимата в големия студ като втори панталон върху анцунга докато го заведа до градината.

По-добре ски панталон отгоре...хем е лек, хем няма да се мокри анцуга отдолу.

С анцуг и дънки...хм....не ми се вижда удобно. Хем е тежко толкова ката дрехи...хем се мокрят както Хепи каза...

# 712
  • Мнения: 48 053
Ооо няма да стане. Имат подплата, не знам как ще ги навреш над анцуг. По добре ски панталон

# 713
  • Мнения: 10 212
Долче, няма как да не се свият ръкавиците, ако ги изпереш на повече от 30 градуса. Няма да ти хареса, силно не препоръчвам.

Птица, прекрасна демонстрация, благодаря ти!🌼  Това ме притесняваше, че ще остават парченца, които ще трябва да чистя ръчно за някои капризни душици. 🙂

# 714
  • русе
  • Мнения: 1 317
Кой чай е ароматен?
Толкова много асортимент?!

# 715
  • Мнения: 69 115
Чай круша и карамел 😊
На сър Едуардс....на пирамидки е вътре.

# 716
  • Мнения: 6 830
Чай круша и карамел 😊
На сър Едуардс....на пирамидки е вътре.
И на мен ми е любим! Но голямо ровене понякога пада , докато го открия в кашона. Laughing

# 717
  • Мнения: 27 733
soul81, няма да ми хареса на повече от 30 градуса със сигурност! Mr. Green На моите (сивите) ще им изпопадат всичките камъчета hahaha Рядко пера на повече от 30 градуса, имах предвид дали ще свият след първото пране....
И аз харесвам чая с круша Grinning  
Хайде някой да си претегли ютията заедно с кутията и да сподели колко тежи! Praynig Laughing bouquet

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 17:25 от dolce miele

# 718
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 294
Чая Сир Едуард изчезва и много ми е мъчно за 4 момента Simple Smile Сега съм купила някакъв ройбос и пу-ер от друг магазин но като релакс и шейп няма такъв превъзходен вкус  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 3 145

Хайде някой да си претегли ютията заедно с кутията и да сподели колко тежи! Praynig Laughing bouquet

1950 грама- това е ютията от мин.седмица

Общи условия

Активация на акаунт