Лидл 120 - Октомври

  • 132 190
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 1 755
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Момичета,в понеделник купих пликовете за съхранение ,  взех един от големите и два от малките. Днес само разтворих големия и просто ми е прекалено голям. Сгънах си го и пак в опаковката. Въпросът ми е дали ще ми го сменят за малки ? Никога не съм заменяла и връщала в Лидл .
замяна не се прави, връщат парите за големия плик, а ти си купуваш друг размер.

# 1 756
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ако сс на една цена ще ти го заменят..

# 1 757
  • София
  • Мнения: 2 937
Нали спряха готварската сметана? Пак ли са я пуснали?

# 1 758
  • Мнения: 1 886
Не знам дали има нарушение. Аз съм връщала само ако нещо (дрехи или обувки) не ми става или ако стоката е с дефект.
В случая става дума за човек, който е навзимал много неща (много повече от 2-3 уреда), използвал ги е известно време, върнал ги е, след като са му омръзнали (без да има оплаквания), и си е взел парите.

Бай Ганьовец демек, измекяр и хитрец на дребно....

# 1 759
  • shumen
  • Мнения: 18 156
Мисля,че ги подменят пликовете за по малки.

# 1 760
  • Мнения: 27 725
Мисля, че ще подменят пликовете- на един етикет се водят в магазина. Peace Т.е. пише к-т от 2 бр./ бр.
При нас вече не дават точки- иначе щях да взема книга. Laughing Само книги давали.....иначе си имаше ролки с точки колкото искаш- това ми се стори малко странно, но не съм спорила де. Grinning Просто ми е странно- ами какво ако почти всички хора които са имали точки вече са си взели книга, какъв е смисълът само книги да се дават.....
Иначе накупих доста неща днес, 4-5 опаковки с намалени риба и меса (не ме интересува особено какво си мислят хората като заглеждам хладиници/фризери с намаления Laughing ), рибата е за утре, останалите неща заминават за замразяване. Wink Взех и мед, кисели краставички, мини халви с ванилия (само те бяха останали, не са прекалено сладки), спанак, разни зелении, намалено противоплъзгащо фолио Mr. Green , чайове различни видове, насипни бонбони каквито бяха останали (доста разграбено беше, желирани дори нямаше), сметана в каничка.....и още имаше което не помня.
Половината кошници бяха празни, зареждаха за утре стока. Laughing

# 1 761
  • София
  • Мнения: 9 953
Гледам тези торби в лидл, които не са тънки. По-добри на тези цени дали има - ще ми трябват и за гардероба, че ми малее (одеала и др).
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16672

Най-вече за стари книги и лекции - за мазето (+ кашон), с което се надявам да не се пропият с тегавата миризма?!
Някой пробва ли ги?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16672

# 1 762
  • Мнения: 27 725
 Starrydream , сложил си 2 пъти един и същи линк. Wink Относно пликовете за съхранение- вакумните- миналата година купих, тази година също. На мен са ми любимите и не знам дали се намират по-евтино подобни, но вече не бих взела от китайски магазин подобни пликове. Naughty Naughty Накрая все издишат или се късат лесно. А с лидълските нямам проблеми, освен ако не случа на дефектна бройка.Миналата година при нас бяха останали от големите пликове и ги бяха намалили на около 2,50лв. Peace

# 1 763
# 1 764
  • Мнения: 69 096
Харесах играта морска битка...може да я купя за коледен подарък на първолака. Аз обичам да играя на нея 😃

# 1 765
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Не е ли рано за тия коледни лакомства и украси  Thinking

# 1 766
# 1 767
  • Мнения: 9 577
Някой ползвал ли е машинката за Паста - Ернесто и добра ли е (само два вида прави+лазаня):
Скрит текст:

https://www.youtube.com/watch?v=vpzXYDPOAzA

Или вече на пазара има достатъчно изчистени от химия - паста?


аз имам /не знам дали е на тази марка, обаче, някаква немска беше/, прави супер паста и лазаня, ммммм.

# 1 768
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 040
От новата брошура клиновете и роклите тук вече ги има и материята им за мен е много изкуствена, но аз си имам алергия към такива материи, така че лично на мен не ми допаднаха.

# 1 769
  • Мнения: 25 819
Не е ли рано за тия коледни лакомства и украси  Thinking
И на мен ми е рано.

Време е за гащи и чорапи сега. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт