VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 439
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 010
Кулагин да се промени? Невъзмножно, според мен.

# 31
  • Мнения: 36 422
Вчера видях по клюкарските сайтове, че Нора ще съди Кулагин за 35 000 лв, защото я е наричал маймуна. Според мен, може да го осъди, но няма да й присъдят толкова пари...

# 32
  • Мнения: 15 300
Кулагин да се промени? Невъзмножно, според мен.
То не е точно промяна, а да покаже и другото си лице. Защото съм сигурна, че има и друго лице. Но то не е за пред тия хора.  Или по скоро е за  пред много малко хора.

# 33
  • Мнения: 2 682
На мен Божана ми изглежда първосигнална, наивна, не двулична. Пък и може наистина да не излиза, тя концерти и изяви няма.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 715
Нора разправяше, че Кулагин си търси жертва да съди, ама май тя не е по-назад. 😂 Опитвам се да се напрегна да дам отговор за сравнението между Луна и Кулагин, дето няколко пъти искате, ама не мога. Не виждам нито една прилика между тях, сори.

# 35
  • Мнения: 15 300
На мен Божана ми изглежда първосигнална, наивна, не двулична. Пък и може наистина да не излиза, тя концерти и изяви няма.
Всъщност може и да си права. Но съм сигурна, че тя още няколко пъти ще си смени мнението. И пак ще реве. И пак ще си вярва. И ... ммм май не е добре тази работа. Та се чудя кое е по-добре - да си вярваш всеки път като си сменяш мнението и се мяташ между обърканите си емоции или да си лицемерен/двуличен, но да си наясно с поведението си.

Опитвам се да се напрегна да дам отговор за сравнението между Луна и Кулагин, дето няколко пъти искате, ама не мога. Не виждам нито една прилика между тях, сори.
Не можеш, защото единственото общо между тях е, че са грандомани и "луди", но всеки по свой си начин. "Луди" тук е условно понятие, защото мисля и двамата играят своята игра и им е удобно в това амплоа. Проявленията на избраното от тях състояние са различни и затова не изглежда да имат общо.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 09:12 от Джаста Праста

# 36
  • София
  • Мнения: 7 886
Божана според мен е лабилна и който я хване, и накъдето я поведе, натам върви. И си вярва.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 363
Нора дали може да осъди Кулагин? Той я наричаше маймун Пешо, а дали е казвал, че е грозна като маймуна. Не съм юрист, просто се чудя.

# 38
  • Мнения: 7 010
Кулагин да се промени? Невъзмножно, според мен.
То не е точно промяна, а да покаже и другото си лице. Защото съм сигурна, че има и друго лице. Но то не е за пред тия хора.  Или по скоро е за  пред много малко хора.


Мисля, че много са лицата му, но ако говориш за "по-доброто" му лице, едва ли ще го покаже тук, пред тези хора.

# 39
  • София
  • Мнения: 8 103
Аз не виждам кой знае каква прилика между Луна и Кулагин.

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Плачков е при Гала.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
 Миглена Ангелова за Ани Владимирова с въпрос..

Кой да помогне на психолозите, които не харесват себе си и постоянно се оперират? Ииии, разговорите между психолог и клиент не са ли конфиденциални?

# 42
  • софия
  • Мнения: 25 396
ПлЯчков е при Гола. Облечен в типичен стил Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 7 886
Аз пък никаква прилика не виждам между Луна и Кулагин.
Луни от самото начало искаше всички да са и слуги, щото видете ли тя била велика Joy  И изобщо нейното налудничаво поведение беше съвсем различно.
При Кулагин такова нещо няма. той си е самостоятелна единица, нужда от слуги няма.

# 44
  • Мнения: 2 332
Аз не мога да разбера на какъв принцип е определена сумата от 35000 лв., за която Нора ще съди Кулагин?
А дали ще го осъди, не го коментирам въобще! То почти винаги някой някого заплашва със съд в тези реалита.
Ето Петко как си разрешава проблемите: Ще те изям, бе, папагал!
Първично!!!

Общи условия

Активация на акаунт