VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 626
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 4 230
  • Мнения: 1 547
Кулагин си е себв си, личи му отвсякъде, че си е перде и навън. Само не мога да разбера, те сами виждат, че с бой и заплахи не млъква, като му мълчат нищо също не става,даже повече го обсъждат, ми що не почнат или да го обиждат както им падне, или простода не го взвмат навътре,каквото и да каже той. Фиксирали са се на нещо старо, отначало много ги обиди явно и само за мъст и бой си мислят и блокират всички други начини. Колективно са си безсилни и изтъпяли. Спомвнах сенякъде, че Кулагин има стабилен гръб, много искам да знам какъв е. Ако са нагласени нещата и другите знаят може да умират от яд и да се чувстват безсилни, обаче отде да знаем кой е победителят все още. В него има много креативност, ама да си я ползва за готини неща, слезе ли до гейските изпълнения и не ми е кеф да го гледам, иначе като ги реди е супер. За мвн Пепа е като Джулиана Гани, с образование, с хъс, ама накрая виждаш едно плсоко същество, без всякакво покритие, и той се храни с низки страсти. Рекламите му естествено са се преляли в песен, явно е правел реклами за брашна, яйца, бакпулвери, и се е светнал, абе дан да им покажа кой е тоя велик мислител, на тея звездни рекламки ве!

# 4 231
  • София
  • Мнения: 22 994
Да, Кулагин е себе си, докато другите са в роля.

Не мисля, че в понеделник Кулагин ще излезе от къщата. Друг ще бъде.

# 4 232
  • Мнения: 11 573
Петко си живее в 90- те. Яна в Инста ми излезе, че вчера е била при Цецо Андреев ли беше известният коафьор.
Ям  си сега маслинките със салатка, утре ще правя отварата аз.

# 4 233
  • Мнения: 36 730
Не го обиждат, защото не могат. И за това трябва акъл. Не може все да повтарят една-две думички.

# 4 234
  • Мнения: 115
мента 13, ако и ти си мутра, няма нищо чудно, че ти се вижда нормален.
Какво по-точно се опитват да постигнат плюещите по Кулагин? Малцинство сте и това е. И не защото Кулагин е супер, а защото останалите се държат срамно. Към останалите, причислявам и екипа на предаването.

По принцип не гласувам в нито едно предаване, освен по изключение. Днес си спомних с какъв кеф гласувах на един стар брадър, в който спечели жената на Здравко. Не че съм й фенка, но исках да видя физиономията на Десислава, като изгуби. Както и на приятелките й от "елитната" групичка. И видях. Беше приятно. Вероятно много хора са се почувствали като мен Simple Smile Жалко е, че си е внушила, че тя била истинския победител, защото е спечелила някакво нагласено издание. Докато има кой да й подхвърля пари, ще продължава да живее с илюзии...
Зависи какво влагаш, като разбиране за мутра. Само защото си кара фитнесчето и има законен бизнес, не го прави мутра. Баце, и него мутра го спрягат, мааа, си е пич отсякъде.
Петко Димитров е мутра! Започва като охрана на мутрите, след това охрана в Биад, след това лична охрана на Слави Бинев... после параван- мениджър на едно от най-вървежните нощни клубове.... после се впи на Ели Гигова и както беше в Син Сити ,баща и го направи параван на Найт Флайт.

Смисъл той не е мутра само защото изглежда като нацепена батка, а защото е доста нагазил в подземния живот. Никой не слага хора просто ей така на такива позиции.
Коцето също УЖ е мениджър на нощно заведение, но всъщност конците дърпат други хора-за това заведението се пука по шевовете от дрога.

# 4 235
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Не го обиждат, защото не могат. И за това трябва акъл. Не може все да повтарят една-две думички.
Точно, все едно и също, заучени фрази, най-голямо впечатление прави Пепа, преди да си отвори устата знам какво ще излезе от набеденият за интелектуалец, то и акъл трябва да създадеш парче като неговото, нали?Joy

Брех, не знаех нищо за "кариерата" на Петка, я го виж ти, голям престиж, язък му за егото.Joy
За Коцето всички знаем.

# 4 236
  • София
  • Мнения: 2 925
Моят мъж ми зададе въпрос, на който не можах да отговоря.
Какво ще стане, ако ВСИЧКИ едновременно му скочат на Колагенин и го ступат 😬?

# 4 237
  • Мнения: 36 730
Охраната ще влезе и ще ги разтърве.

# 4 238
  • София
  • Мнения: 7 893
Моят мъж ми зададе въпрос, на който не можах да отговоря.
Какво ще стане, ако ВСИЧКИ едновременно му скочат на Колагенин и го ступат 😬?
Пирогов, ето отговарям.
Това са много хора, докато дойде охрана, ще стане чудо.

# 4 239
  • Мнения: 424
Глождиме ме нещо свързано с нашето съмнение за  смененият анонс с любовнуте ласки... Simple Smile
Точно в сценката когато бай Петьо обясняваше на Мира за муса-афродизиак изяден от Насето и тя се хилеше....Божана беше до тях и каза " и без това вече сме 2:0, внимавай и ти да не изгориш с младежа..."  та....Рози и Ричи 1:0, явно наистина има др двойка.. ????
Някой друг да е чул коментара или аз вече се побърках Simple Smile

# 4 240
  • Мнения: 2 004
Още не може. Петко не е натренинирал жените като за война.
Ще ме уморят от смях тези хора в къщата

# 4 241
  • Мнения: 36 730
Тя охраната сигурно постоянно си е там, няма да я докарват от далече.

# 4 242
  • Мнения: X
Кулагин ще излезе по собствено желание,почти съм сигурна.
И да,навън има невероятен силен гръб,няма от какво да се притеснява Simple Smile
И да,навън си е същият.
И да,на снимката са Божана и пътко,вие кьорави ли сте Grinning
И да,пътко е от гадните мутри.Недоразвил се.Зависим форевър.С минало и настояще на мишок.

# 4 243
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Кулагин си е себв си, личи му отвсякъде, че си е перде и навън. Само не мога да разбера, те сами виждат, че с бой и заплахи не млъква, като му мълчат нищо също не става,даже повече го обсъждат, ми що не почнат или да го обиждат както им падне, или простода не го взвмат навътре,каквото и да каже той. Фиксирали са се на нещо старо, отначало много ги обиди явно и само за мъст и бой си мислят и блокират всички други начини. Колективно са си безсилни и изтъпяли. Спомвнах сенякъде, че Кулагин има стабилен гръб, много искам да знам какъв е. Ако са нагласени нещата и другите знаят може да умират от яд и да се чувстват безсилни, обаче отде да знаем кой е победителят все още. В него има много креативност, ама да си я ползва за готини неща, слезе ли до гейските изпълнения и не ми е кеф да го гледам, иначе като ги реди е супер. За мвн Пепа е като Джулиана Гани, с образование, с хъс, ама накрая виждаш едно плсоко същество, без всякакво покритие, и той се храни с низки страсти. Рекламите му естествено са се преляли в песен, явно е правел реклами за брашна, яйца, бакпулвери, и се е светнал, абе дан да им покажа кой е тоя велик мислител, на тея звездни рекламки ве!

От сигурен източник разбрах, че обичал да го бият, явно затова се изнервя в къщата, че е забранено. Не е наред с главата, очевидо е и все пак го отдавам на това, че е бил отблъснат от собствената си майка.

# 4 244
  • София
  • Мнения: 7 893
Тя охраната сигурно постоянно си е там, няма да я докарват от далече.
И на 20 метъра да е като те нападнат толкова хора, стават страшни неща. Докато те намерят под другите може и да те няма вече.

Общи условия

Активация на акаунт