Искам да кажа ... (151) през октомври 2018

  • 187 963
  • 5 529
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 867
Добро утро и благодаря за темата, Лиляна. Бързо възстановяване на мъжа ти!

Честито прохождане на малкият, Алечка!

Гардероба на децата е оправен, нашият чака.
Започвам да готвя, че да ми е свободен денят по-натам. Мисля да направя и едно негърче.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 7 341
Някак оптимистично и малко напук не прибирам летните си дрехи. Все още чакам да се затопли.
Лиляна, дано мъжа ти е добре след операцията!
На другите стискам палци

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 16 235
Добро утро!
Лили,благодаря ти за новата тема. Мъжът ти бързо да се възстанови му желая!
Честито ходещо Кюфтенце!
Болните бързо да оздравяват!
Стиснала съм палците за всички!

Гардеробите са разчистени. Доста дрехи изхвърлих,има и още,ама могат да се поносят още малко.
Нови има да се купуват,ама да видим кога ще му дойде времето.

# 33
  • Мнения: 6 301
И зимният, и есенният гардероб са ми препълнени, имам мания като видя нещо изгодно да купувам, дори да не ми трябва, затова имам и якета, и палта, и обувки /ботуши в изобилие. Проблемът ми е мястото в гардеробите, ето снощи например голям зор да си намеря чорапогащите къде съм потъмила преди няколко месеца, а чантата със шалове не успях да намеря. А толкова обичам да ми е топличко на гушката.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 7 341
Ванини, може ли да ми снимаш турският умкалор, защото ще го поръчвам на една приятелка

# 35
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Добро утро на всички , благодаря на Лилс за темата .
Дано мъжът ти се поправи бързо и без усложнения . 😘


Честито прохождане на Алечковото чичово 💗💕💗

Желая ви успешна седмица !

# 36
  • Мнения: 10 542
Добро утро!
Лиляна, мерси за темата  bouquet и бързо възстановяване на мъжът ти!


Гардероба не е баш подготвен, че имаме нужда от допълване с единични дрешки. Извадихме якета от миналата година. За детето искам да взема едно ново тънко есенно, но като имаше, не иска да мери, че беше топло, а онзи ден търси яке. Мъжът ми си кара с неговите налични. Той е най-добре, бетер жена е. За който и да тръгнем на пазар да избираме и той се гласи да мери и понеже е точен размер, то пък вземе че му стане, па се поогледа и се хареса и особено ако е намалено, лесно кандисва, та той якета, обувки, от всисчко си има доволно.
Аз съм най-зле откъм дрехи. Имам едно вълнено, но не жилетка, не палто, много е интересно, но е супер странна дреха - сега ще ми е студено с него, в слънчево време ще ми е топло, малко нефункционално. Иначе имам 2 якета, които са ми от две години, тая ще им е трета и едно палто от миналата година, с което ви се похвалих и което нито веднъж не съм облякла, защото се оказа дебело и още едно палто, което ми е от по-миналата година и е с ластик отдолу, една идея по-спортно, но за съжаление и двете палта са черни, пък аз искам поне синьо, или в краен случай винено. Едното яке много си го харесвам с гъши пух на баклавички, другото по-малко си го харесвам, ама и него го нося, когато е много студено. Май съм като Хайчето, наумя ли си едно и също мога да нося по цял сезон.

Пуловери почти не носим и съответно имаме малко. Детето заредихме със суичъри различни модели, марки и цветове, по повод новата учебна година и той това си носи целогодишно, има 2 пуловера за цвят, но казва, че не са му удобни.

Боти имам, обувки също, не планирам покупка на такива, мъжете си имат. Ако изпадне някое намаление, ще вземем, основно на намаления си купуваме обувки.

Вчера се убих от работа и съм спала непробудно. Стигнах до извода, че не се натоварвам, явно доста си почивам и затова не мога да спя през ноща  Blush

# 37
  • Мнения: 2 254
На мен ми е писнало да вадя и прибирам летни/зимни дрехи. Мечтата ми е, когато си купим къща тук, да си имаме цяла стая за дрехи. Много ще съм щастлива тогава Simple Smile

И при нас е мрачно и хладно. Ръмеше докато вървях към офиса.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 36 641
Е, може ли да съм чак толкоз загубена... Някъде съм натикала новата полица за ГО на колата, която правих оня ден и не мога да я намеря.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 962
Добро утро!
Хубав ден, успешна седмица и топъл и слънчев октомври!

Болните да оздравяват, включително и аз. Вече ми писна да ходя като парцал.  Sad
Чувствам се като муха без глава. Уж правя нещо, ама всъщност е нищо и постоянно нещо намествам някъде, а задачите изникват една през друга.

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, и аз съм решила в следващото жилище, живот и здраве, с две неща да не правя компромис - големите гардероби и гаража. Навремето така седяха нещата, че се наложи, дано не ми се налага пак! Не съм си представяла колко смъква качеството на живот недостатъчното пространство за съхранение. Като дете съм живяла нашироко и все си мислех - м, апартамент без гараж/мазе, какво толкова. Ами не е какво толкова, теснотията задушава!

# 41
  • Мнения: 10 542
Е, може ли да съм чак толкоз загубена... Някъде съм натикала новата полица за ГО на колата, която правих оня ден и не мога да я намеря.

Да не е в колата?

Жълто Цвете, аз бях така миналата седмица. Ужасно я изкарах и въобще не бях в кондиция, ще видя тая как ще е Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 11 727
Имаме и гараж и мазе и мястото пак не достига. Laughing
Това,за което си мечтая е дрешник,в който да са наредени и видими всички дрехи.
За съжаление няма да ме огрее.

# 43
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Местата за съхранение никога не са достатъчни. Толкова бързо се задръстваме с боклуци, ама това е защото много ме мързи да разчиствам. В момента тъпчем неща в килер, едно малко таванско складче и барака на двора,  иии вече преливат...

Но пък с гардероби не се занимавам, само размествам сезонните дрехи към по-видимия ъгъл на гардероба.

# 44
  • Мнения: 8 944
Ако щете ми вярвайте, но откакто купувам само необходимите неща, имам място за всичко. Всеки има по един гардероб 45 см широк с по 4 рафта, имаме един общ гардероб със закачалки за якета, елеци и 2-3 рокли. Под тях стоят чаршафите, всеки има по два комплекта, сменям и пера. Всеки гардероб си има надстройка, където в момента са прибрани летните дрехи, зимата -зимните.  Грейките са им под леглата. Имаме голям шкаф за обувки от земята до тавана с много рафтове, където стоят на всички обувките за всички сезони. Имаме и дрешник, но там има неща, които не се ползват често, като работни дрехи, дрехи, които са ми давали приятелки за децата и са все още големи, елха, прахосмукачка, дъска за гладене.

Подарих си всички якета в една група, които все трупах и все можеше да ми потрябват, същото направих и с чантите и с обувките. Оставих едно дебело яке и едно есенно и две чанти.
Дрехите на децата ги подарявам на две познати с деца малко по-малки от моите.

В кухнята е по същия начин, изхвърлих всичко, което не ползвам и се отвори място и сега ми е подредено.
Играчки оставих, само дървени и такива, с които наистина се играе, та и там освободих доста място. Имаме много настолни игри и пъзели, които заемат място, но и тях ще махна.

Преди само трупах, да има много, много дрехи, много чаршафи, много посуда, все имаше неизползвани неща но някак си се промених.

Понякога ми прищраква и си купувам неща, които не ми трябват, но вече е много по-рядко това, даже не се сещам кога е било последния път.

Общи условия

Активация на акаунт