Клиники в Истанбул - тема 7

  • 89 659
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 125
В Турция това изследване е скъпо. Съветвам да пуснете в ендокринология на МД при Начев, струва около 30-37 лв.

В Мемориал не са ми взели допълнително пари за пролактин.

# 736
  • Мнения: 1 694
В Турция това изследване е скъпо. Съветвам да пуснете в ендокринология на МД при Начев, струва около 30-37 лв.

В Мемориал не са ми взели допълнително пари за пролактин.
Става въпрос за изследване на микропролактин.

# 737
  • Мнения: 304

Здравейте момичета! Успех на всички🤗
Имам две наченати химикалки на гонал ф. Турски е. Моля, някой който е или скоро ще бъде в стимулация с гонал (а е в затруднено положение) да ми пише на лични за да му го изпратя.

# 738
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, темата е към края си, трябва да се пусне ноова. Какво мислите за предложението тази тема да остане само за Пациентки на Момериал, тъй като пациентките на Бахчеджи си имат друга тема?

# 739
  • Мнения: 107
Здравейте, извинявам се ако е страничен въпроса ми, но много ме вълнува!  В спермограмата на мъжът ми има левкоцити 9-10
При норма 1×10^6 в мл. Моля ви обяснете ми какво значи това?  Не разбирам в норма ли са левкоцитите или не CryHands Pray

# 740
  • Мнения: 639
~Bell~, в тази тема има участници, които не са пациенти на Мемориал или Бахчеджи. В Истанбул има и други клиники Wink  Всъщност точно така се казва темата и за това тези хора са я следили до сега и са участвали в нея. Тук се дискутират всякакви въпроси свързани с инвитро, хормони, проблеми, лечение и не касае само Мемориал и нейните пациенти. Това, че някой отвреме на време прави реклама на болницата тук мен не ме интересува, аз изначално не съм влязла в темата на клиника Мемориал, а на клиниките в Истанбул. Този въпрос е крайно неуместен.

# 741
  • Мнения: 164
Момичета, темата е към края си, трябва да се пусне ноова. Какво мислите за предложението тази тема да остане само за Пациентки на Момериал, тъй като пациентките на Бахчеджи си имат друга тема?

~Bell~ , аз мисля, че е добре да се отдели темата, като за пациенти на Мемориал. Така или иначе, клиниките са основно две, а за Бахчеджи си има отделна тема. Аз поне от 3г. следя темата и освен за запитвания за други клиники, останали без отговор и няколко отрицателни мнения, на инцидентно влезли потребители, за друга информация не се сещам. Освен това за новите потребители, ще е много по лесно, да се информират за двете основни клиники и техните практики, когато темите са отделени.

# 742
  • Мнения: 181
~Bell~, в тази тема има участници, които не са пациенти на Мемориал или Бахчеджи. В Истанбул има и други клиники Wink  Всъщност точно така се казва темата и за това тези хора са я следили до сега и са участвали в нея. Тук се дискутират всякакви въпроси свързани с инвитро, хормони, проблеми, лечение и не касае само Мемориал и нейните пациенти. Това, че някой отвреме на време прави реклама на болницата тук мен не ме интересува, аз изначално не съм влязла в темата на клиника Мемориал, а на клиниките в Истанбул. Този въпрос е крайно неуместен.

Всеки има различен опит, но до сега не съм срещнала някой, който да влиза в темата, за да прави реклама на Мемориал. Това, че хората споделят позитивен или негативен опит не означава,че някой прави реклама, а друг обратното. И даже напротив - хората са много по-склонни да споделят негативен опит, от колкото позитивен, или поне докато не се родят бебчетата, за които всички сме чакали, но дори тогава малко момичета се връщат в темата, за да разкажат. Познавам (а сигурно не само аз) момичета, които са имали успешни опити, но не се са споделили тук. Така че реклама на Мемориал никой не прави, а и те нямат нужда. И да, темата е за Клиники в Истанбул, но е факт, че почти всички сме пациенти на Бахчеджи или Мемориал, момичетата на Бахчеджи имат отделна тема и е факт, че тук се обсъждат повече въпроси около Мемориали темата просто се е изместила в тази посока. Но, за да няма засегнати, явно най-добре е тази тема да си остане както е, а да се направи нова за пациентки на Мемориал. Сигурна съм, че ще се изнесем всички натам.

# 743
  • Мнения: 639
Lemonello, и като “всички се изнесете в тема за пациенти на Мемориал” какво? Предполагам сте много млада и за това така детински се изказвате и мислите. Ние, които не посещаваме Мемориал няма да си направим инвитрото, няма да имаме интернет, земята ще спре да се върти? Пълен смях! Това е просто една клиника, а това е просто една тема в БГ Мама. Като искате направете си тема за пациентите на Мемориал, на мен ми е все тая. Мен ме интересува само инвитрото ми да е успешно, което пожелавам и на всички останали и, ако мога да вдъхна кураж на жена, на прага на инвитро да го направя. Другото не ме интересува. Ако съм Ви засегнала, било е неволно! Просто не съм предполагала, че някой може да е толкова голям “фен” на клинката, която посещава и така присърце да вземе думите ми.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 16:10 от Femme

# 744
  • Мнения: 181
Femme, идеята да се смени името, според моето разбиране, би била с цел да е по-ясно за всички за какво иде реч в тази тема. А е факт,че в нея отдавна се обсъжда основно Мемориал и пациентките на клиниката са тук, защото нямат отделна тема. В това няма нищо лошо, просто може би е добре нещата да се стуктурират. А след това всеки може да следи която и колкото теми пожелае. Не разбирам кое толкова ви провокира да се изказвате нападателно, да хвърляте обвинения за правене на реклама, "фен"ство, квалифилации за неуместни въпроси и детинско мислене. Не знам на кого е нужно. Защото казвате, че искате да вдъхнете кураж, но точно с такива изказвания (че се прави реклама) може да подведете. А аз за себе си знам колко съм критична и сляпо в никоя клиника или лекар не вярвам, но и напразно хвърлени думи не мога да подмина.

# 745
  • Мнения: 79
Здравейте! След неуспешен опит в Мемориал ни предлагат при следващ опит емброните ни да се отглеждат в ко- култура за по добро развитие и качество на ембрионите. За първи път чувам за това и се чудя дали ще даде резултат. Ако има успели чрез този метод на отглеждане на ембриони моля да ми пише. Благодаря!

# 746
  • Мнения: 639
Lemonello, нямах предвид, че пациентите на болницата правят реклама. Въпреки, че по-добра реклама от доволния пациент няма. По-скоро намеквах за посредниците, но както и да е. Темата не е за тук. Не мисля, че съм направила нещо, с което да подведа някой. Напротив дори не смея да похваля или изкажа разочарование от болница или лекар, защото не искам това да оказва влияние върху мнението на другите. Поне не и докато не съм сигурна. За това и не съм споменала болницата, в която ходя аз. Но не желая повече да навлизам в обяснителни режими или спорове за темата, клиники и да товаря себе си и хората с това. За мен това тук не е важно, наистина. А, и подозирам, че вследствие на хормоналната терапия всичко ме дразни и съм наострена за спорове и скандали, тя ще се оттегля от този разговор и ще се въздържа от последващи коментари, за да не напиша неща, за които после бих съжалявала.

# 747
  • Мнения: 164
Femme, точно това, че се нахвърляте така необяснимо, върху клиника, с която не сте имали опит, навежда над мисълта за посредничество Wink

# 748
  • Мнения: 639
Femme, точно това, че се нахвърляте така необяснимо, върху клиника, с която не сте имали опит, навежда над мисълта за посредничество Wink

Опитах се да се въздържа, но уви! Къде точно прочетохте, че нападам която и да е клиника? “Нападнах” предложението на 3, 4 човека да променят тема, която следят стотици (а може и да са хиляди, не знам). Но вече не желая да коментирам това. И кое точно не разбрах Ви усъмни, че може да съм посредник? Това, че съм тук от месеци без да коментирам, без да препоръчвам, насочвам или изказвам  каквото и да е мнение? Или Вие си мислите, че ще “дебна” в засада и чакам подходящия момент след година-две да започна да рекламирам/посреднича? Вашия коментар и Вашите съмнения счупиха тъпомера!

# 749
  • Мнения: 164
Femme, вашите квалификации, изобщо не ме обиждат, а говарят за вас самата Simple Smile. Тази тема няма нужда от злобата и негативизма, с които я заливате.

Общи условия

Активация на акаунт