Клиники в Истанбул - тема 7

  • 89 738
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 775
Здравейте на каква цена последно е кринон гела,и колко бройки има в кутията?

135 tl = 15 бр

# 721
  • Мнения: 370
Ползвах такъв отпуск и сме го коментирали назад. Между пункцията и трансфера. Имах месец ходене по прегледи и трансфер, и си взех този отпуск, за да пътувам на спокойствие.

# 722
  • Мнения: 60
Момичета, някой има ли впечатления от д-р Арест Камар, Istanbul IFR center (Istanbul tube baby center). Моя позната ми го препоръча. Ако някой е правил опит там или е чувал отзиви, моля споделете.

# 723
  • Мнения: 9
Здравейте, ако все още не сте се спрели на хотел около Бахчеджи, бих могла да споделя с вас, а и с другите момичета, нашия опит с хотели:
Ние бяхме в този хотел http://semsan-hotel.hotel-istanbul.net/de/.
Намира се на 3-4 мин. от болницата. Не е лукс, но за парите не беше зле-към 82 лв. мисля, че беше нощувката. Ако се спрете на него, задължително кажете, че сте пациенти на Бахчеджи, защото ще получите отстъпка иначе цената е по-висока, на нас дори като попитах дали има свободни стаи ни казаха, че съжаляват, но няма. Като казах, че сме пациенти на Бахчеджи и изведнъж се появи свободна стая. Simple Smile Искайте стая която не гледа директно към главната улица, защото, ако е към главната ще ви е шумно.
Имат много добър интернет в стаите, ние чак гледахме на телефоните БГ телевизия през Daplayer приложението.
Недостатъкът беше, че няма подвижен душ, аз съм свикнала да се къпя с подвижен и малко ми беше кофти с неподвижен, но свикнах. Иначе чистиха стаята всеки ден, а за кърпите по някога казвах аз на момичето, че искам да ги смени. На рецепция говорят английски, не много перфектен, но се разбирате.
Малко по-нагоре има друг хотел Modus hotel Istanbul
https://www.booking.com/hotel/tr/modus-istanbul.de.html?aid=3583 … total;ucfs=1&

Изглеждаше също не зле.
Ние бяхме първите 2 дни в Ada Suits Nisantasi http://adasuites.com/en/contact.html

Но се преместихме в Semsan, защото Ada e луксозен хотел, но ни беше скъпо, а точно тогава правеха и ремонт в хотела и климатиците не работеха и умряхме от жега. ADA e на тиха улица, на около 15 мин. пеша от болницата.

# 724
  • Мнения: 594
Здравейте, някой от вас има ли си на идея колко излиза такси от Мемориал до централната автогара. Благодаря предварително.

# 725
  • Мнения: 146
Здравейте, някой от вас има ли си на идея колко излиза такси от Мемориал до централната автогара. Благодаря предварително.

Около 38 лири ни излезе 2017 година.

# 726
  • Мнения: 378
Някой изследвал ли е пролактин,след стимулация дали се покачва?

# 727
  • Мнения: 378
Знаете ли къде в България изследват макропролактин?

# 728
  • Мнения: 125
Знаете ли къде в България изследват макропролактин?

Аз имах такъв казус. Бях пускала в Цибалаб и Кандиларов- Пролактин. Бяха ми излязли безумни стойности 1400, 1200. Оказа се, че не са ми взели както хората изследването. Отидох в лаборатория Синево, зад Джъмбо на бул.България. Там си пуснах наново Пролактин, излезе ми в нормални стойности. Само в тази лаборатория ми казаха, че ако обикновения пролактин е над нормите ( около 1000), тогава се пуска Макропролактин. Така, че отиди там да ти го пуснат, обясни им и така.

# 729
  • Мнения: 322
Знаете ли къде в България изследват макропролактин?

Майчин дом,  ендокринология ( ниското тяло). Успех

# 730
  • Мнения: 378
Реших в Турция да ги пускам и без това трябва да ми дойде идните дни,направо там в понеделник ,за да видим как ще действаме моят е 798 при р.с.125-636

# 731
  • Мнения: 222
Реших в Турция да ги пускам и без това трябва да ми дойде идните дни,направо там в понеделник ,за да видим как ще действаме моят е 798 при р.с.125-636
Изследва се в пълен покой, вдига се от най малкото, може и да е в норма, не се шашкай, не мисля, че е фатално завишен! Успех!

# 732
  • Мнения: 125
Реших в Турция да ги пускам и без това трябва да ми дойде идните дни,направо там в понеделник ,за да видим как ще действаме моят е 798 при р.с.125-636

За тази стойност няма смисъл от макропролактин, най-вероятно е грешка. Пусни си ги в Турция най-добре.

# 733
  • Мнения: 1 700
В Турция това изследване е скъпо. Съветвам да пуснете в ендокринология на МД при Начев, струва около 30-37 лв.

# 734
  • Мнения: 232
Реших в Турция да ги пускам и без това трябва да ми дойде идните дни,направо там в понеделник ,за да видим как ще действаме моят е 798 при р.с.125-636
Изобщо няма да обърнат внимание на тази стойност в Турция. Там изчисляват пролактина с други стойности. Не е нужно да пускаш допълнителни изследвания

Общи условия

Активация на акаунт