Лотария "Зелена карта" 2020

  • 99 682
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 330
  • Сф
  • Мнения: 4 803
И аз не мисля, че има значение от къде се подава. Ама знаеш ли, може тази година да е моята.

# 331
  • Down south
  • Мнения: 7 838
За първа година сестра ми си подава от другата страна на океана.

Преди години, по хартиеното време, имаше значение адреса за получаване. Американски адрес даваше някаква по-голяма сигурност за получаване на уведомително писмо. Сега няма значение.

# 332
  • Сф
  • Мнения: 4 803
Да, явно по- скоро американският адрес е гарантирал получаване на уведомлението, че си избран, а не, че ще те изберат заради него.

# 333
  • Down south
  • Мнения: 7 838
Именно.
Българските пощи и най-вече пощенски кутии,  не бяха много сигурни.

# 334
  • Мнения: 1 433
Е, това е на етап изтеглен.

# 335
  • Мнения: 1 783
Здравейте!
И аз да се включа в темата с успешно подаване на формата за трети път. Бяхме с детето да се снимаме днес преди обед и ни взеха 20 лв за снимките. На мен ми се видя прекалено скъпо за едни най-обикновени снимки.
Явно като е за Зелена карта и гледат как да ти вземат повече.
На вас по толкова ли ви взеха?
На нас ни взех по 8  лв. на снимка Sad и ми се стори дооооста, скъпо....

# 336
  • Мнения: 25 885
5лв на човек е снимката във Варна
Аз съм подавала от американка, мексиканска, интернационални води, българска земя. Резултата до тук все отрицателен. hahaha Мисля, че и от космоса да подам, пак няма да ме изтеглят.
Тази година за сефте съм с прикачено бебе, та да видим. Crossing Arms

# 337
  • София
  • Мнения: 3 414
Нищо сериозно не писах,Шегувки някакви,винаги се радвам на спечелилите с желание.

# 338
  • София, България
  • Мнения: 813
И на мен ми се види над 5 лв много. Миналата година в България като се снимах ми взеха 5 лв за снимките, а тази година 5 евро на кипърска земя, та общо взето е едно и също, само валутата е различна. Simple Smile Живи и здрави и иде май месец лека-полека  . Има вода да изтече, ама в същото време времето си лети неусетно.

# 339
  • Мнения: 565
Аз съвсем накрая се включвам. Подадох, като си мислех, че ще изпусна срока - тази година не съм много организирана, а и за капак изкарах грип, който отложи правенето на снимка, а съответно и регистрацията ми. Късмет на всички!

# 340
  • Мнения: 204
Винаги съм плащала по 10лв на снимка, тази година в друго фото по 5.90.

# 341
  • Мнения: 4 097
Успех на всички! 🍀

# 342
  • Мнения: 3 615
Нека да има повече изтеглени.Късмет.

# 343
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888
5лв на човек е снимката във Варна
Аз съм подавала от американка, мексиканска, интернационални води, българска земя. Резултата до тук все отрицателен. hahaha Мисля, че и от космоса да подам, пак няма да ме изтеглят.
Тази година за сефте съм с прикачено бебе, та да видим. Crossing Arms

Айде дано с прикачен инвентар сме им по симпатични Grinning
Аз пак снимах на стената за без пари, таз година даже не извадих апарата, ми с телефона. Много през просто, ама каквото-такова Bowtie

# 344
  • Мнения: 69
Ние отново участваме - за 5 път! Надявам се не само на изтегляне, а и на малък номер! Wink

Общи условия

Активация на акаунт