Да сложа ли бански- прашки на плажа?

  • 7 045
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Незнам доклоко е хигиенично  newsm78 newsm78
Аз не бих сложила прашки...

Гледам въртят едни клипове по музикалните канали и там има момичета по банки, ама не са прашки. Не са и големи гащи де... Sick

# 16
  • Мнения: 7 474
Ако ти харесва носи Laughing. Аз лично не ги харесвам. Naughty

# 17
  • Мнения: 723
Не мисля, че зависи само то модата, но и от фигурата! Peace

И аз така мисля. Тази година наистина са демоде, обаче аз лично не се възприемам с бикини - дори с тях повечето жени изглеждат с по-големи дупета, отколкото са. Харесвам варианта боксерки, обаче с тях става ужасна разлика...Обуй банския, огледай се, ако се чувстваш добре, смело на плажа!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 558
И аз мисля, че прашка стои само на малко стегнато дупе без целулит и сланинки. Ако ти е такова - носи смело! Laughing

# 19
  • Мнения: 27 524
Важното е дали ти ще се чувстваш комфортно с него. Ако ще се притесняваш, няма смисъл да го слагаш. Ако смяташ, че ти стои добре и се харесваш -  Peace То се вижда, особено ние както сме и по-критични към себе си...Така че тук твърдо ДА или НЕ няма как да чуеш  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 006
Ако се харесваш   тях - давай смело!  Peace
Иска ми се и моето дупе да беше подходящо за прашки

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако се харесваш и се чувстваш добре к,во ти пука...Аз например се харесвам по прашки, ама май няма да ми е много комфортно, като се дупя и тичам подир Калина по плажа...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Слагай прашки и не се коси, все пак там ще си 10-на дена, а после ще се наслаждаваш на дупе без разлики. Аз лично не мисля, че едно заоблено и с известна доза целулит дупе ще се прикрие с бикини, така че.......смело към оскъдните бански  newsm10

# 23
  • Мнения: 5 539
Абе я пусни едно фото в гръб, да ти кажем със сигурност Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 155
Ако се харесваш в прашки и ти е удобно - слагай и хич да не ти дреме модерно ли е или не  Peace

# 25
  • Мнения: 5 103
Ако се харесваш, сложи си прашки.
Моето мнение е, че да носиш прашки на плажа трябва да си с идеални задни части Mr. Green да радва окото.

# 26
  • Мнения: 277
Meн също не ме интересува какво е на мода откъм бански "костюми",, щото на плажа се срещат пове4е прашки, че и монокини, моя поне е от 2 4асти  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 27 524
Абе я пусни едно фото в гръб, да ти кажем със сигурност Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 1 546
Прашките са абсолютен АУТ!Демоде са-факт. NaughtyИ освен това мисля,че само за перфектно дупе без грам целулит,ина4е ми е сме6но и грозно.То и бикините няма да скрият целулита,ама комбинацията с прашки е грозна

# 29
  • Мнения: 4 406
Абе я пусни едно фото в гръб, да ти кажем със сигурност Mr. Green
ще пусна като се върна с изпечено дупе  smile3533
за харесването се харесвам, нали казвам- незнам какво се носи,да не съм единствената с гол гъз, освен това се притеснявам че изглеждам вулгарно като се надупя, а сигурно ще се наложи , като е дребния с мен
ами ще се пресрамя един ден и ще видим какво ще стане
благодаря за мненията

Общи условия

Активация на акаунт