12.06-18.06: По-добрата лятна седмичка!

  • 3 048
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Ва, успех, каквото и решение да вземеш!
Сима, успех с цветната снимка!
Какичка, стискам палци за двете черти!
Успех и на Синеочка!
Както и на всички други момичета!

Жабче, посткоиталния тест може да е дал такива резултати, защото твоята влагалищна среда не е благоприятна за плувците-това се преодолява чрез инсеминация. Друга възможна причина е лоша спермограма. Задължително говори със Стаменов да направите спермограма.
И не искам да звуча отчайващо, но, ако е установена ниска преживяемост, не залагай големи надежди на този цикъл. Колкото до фолукулите-да, възможно е да не се спукат въпреки прегнила, но това не означава, че непременно ще станат кисти. Възможно е да се изхвърлят със следващия цикъл. И още един съвет-зарязвай вече кварталната гинеколожка-не може да ти изписва кломифен без да те следи на уз. Добре си се ориентирала към доктор Стаменов.

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Благодаря за съветите момичета. Спермограмата е назначена за другата седмица евентуално. Лошото е, че мъжът ми се е спекъл и не мога да го успокоя  Cry
За този цикъл ясно  Tired, едничкото със сигурност се спука вчера - усетих го много ясно в левия яйчник. А посткоиталният тест показа 3-4 подвижни сперматозоида на поле 5 часа след акта...
Доколкото разбрах причина за такива резултати може да е или лоша спермограма или моята среда и евентуално антиспермални антитела.
А някой да е имал странични ефекти от Прегнила - много ми е лошо днес. Вие ми се свят, подул ми се е корема и ме понаболява.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Жабче, не трябва да имаш такива симптоми от Прегнила. За виенето на свят - измери си кръвното. Може да е ниско, особено ако си яла малко. Подуването на корема ми звучи като ПМС, но е още мнооого рано /всъщност това май е от храната, спомни си какво си яла/, понаболяването може да е от пукане на фоликул.

# 18
  • Мнения: 1 029
Банче, съжалявам, мила!Прегръщам те много и ти желая сили, не спирай да се бориш!Вярвам, че ще успеете!!! Praynig
Жабче, не се отчайвай...вие имате ли направени някакви изследвания...ако не- Стаменов ще те насочи.Успех! Wink
Леичка, браво за настроението и че се чувстваш добре! Hug
Успех на всички, които имат нужда от късмет...няма да ви изреждам, вие си знаете, че ви стискам палци!
Ва, направо незнам какво да ти кажа...много си мислех за теб...вярвам, че ще вземете правилното решение.Късмет ти желая!!! Praynig Praynig Praynig
Много се радвам, че се запознахме!
Елви, Владимиров каза, че ще почиват един месец, но още не се знае дали ще е юли или август. Wink
В Плевен беше много хубаво.
Благодаря и тук на организаторите и лекарите!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Всичко беше много добре, беше интересно и полезно.Научихме много нови неща и се запознах само със много смели и силни хора.
Желая ви успешна и усмихната седмичка на всички!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 14:26 от danidan

# 19
  • Мнения: 1 441
Пфуууууууууууу, пусти мой късмет.  #Cussing out Сега звънях в клиниката на Стаменов да си запазвам час за цветна снимка - те са в отпуск до 22.06 - четвъртък. А аз трябва да я направя най-късно във вторник. Ясно - не става за снимка (и без това не се натискам много, много  Mr. Green) ...Опитах се да си зпаазя час за четвъртък за преглед и евентуално за инсеминация ако има смисъл - и това не става - нямат часове .... А предния път като ходих при Стаменов той изрично каза на сестрата да имат предвид, че не може да се оставят пациентки за инсеминации и по-специални процедури без часове.  Close Даже и на мен се скара че не съм настоявала...  #Crazy Сега като настоях та чудо голямо.... Много мразя като стане "Царя дава, пъдаря не дава".... #2gunfire
Според вас дали има смисъл да се кукна в четвъртък след работа пред кабинета му и да чакам докато ме приеме....? Трябва да ми овулира десния яйчник - може да ми е на късмет. Пък и ми се пада трета инсеминация...... newsm78

Жабче на мен прегнила не се е отразявал така... може ли да е от нещо друго.... Успокой го твоя човек, няма какво да се спича. все пак е по-добре ако има проблем да се диагностицира и да карате нататък по програма максимум - лечение, инсе-та и каквот отам доктора каже...
Даниданче  Hug
Ва, това с тия експериментални лечения мен лично ме плаши...  Rolling Eyesкак се навиваш на подобни стъпки? аз съм малко традиционалист в леченията... (което май не винаги е на-доброто)...
Гриз, ти в какви битки си сега? Какво ти предстои? Кога да ти стискаме палците?  Peace

# 20
  • Мнения: 1 419
BAN, обади се за час предварително на всяка цена - не знам как си ги убеждавала, но опитай по-настойчиво и им обясни каква е ситуацията, при мен няколко пъти така се случи, но след като им обясних ме записаха.
иначе знам, че излизат "за няколко дни в почивка", но от кога точно и за колко - не знам.

# 21
  • Мнения: 553
Много мразя като стане "Царя дава, пъдаря не дава".... #2gunfire
Според вас дали има смисъл да се кукна в четвъртък след работа пред кабинета му и да чакам докато ме приеме....? Трябва да ми овулира десния яйчник - може да ми е на късмет. Пък и ми се пада трета инсеминация...... newsm78
Права си БАН, и на мен последния път така ми се случи. Ако можеш, звънни направо на Стаменов по GSM-a или пак завъни на секретарката и настоявай, кажи, че имаш уговорка с док, не се предавай, успех!

# 22
  • Мнения: 1 320
Почти всички от клиниката-докторите, ембриолозите отиват на конгреса в Прага. Затова няма да работят. А и процедурите няма да има кой да прави. Ще отсъстват от 14-21 включително. На 22-ри са на работа.

# 23
  • Мнения: 553
Почти всички от клиниката-докторите, ембриолозите отиват на конгреса в Прага. Затова няма да работят. А и процедурите няма да има кой да прави. Ще отсъстват от 14-21 включително. На 22-ри са на работа.
Това го разбрахме, но BAN иска да си запише час за 22-ри все пак  Wink

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И на мен така ми казаха вчера в клиниката - на 22.06 ще работят чак. Бан, настоявай, ако трябва наистина на Стаменов се обади.

Лошото ми мина - наядох се, изпих 2 литра вода, разходих се и сега съм добре. Де да знам какво ми стана - може да е от напрежението последните дни  Confused Малко множко ми дойде - първо ме наплашиха че нямам ову, после все пак се оказа че имам ову, но пък няма живи спермита.

# 25
  • Мнения: 1 320
Оп, сори, аз не съм разбрала Simple Smile
Ми да се обажда още днес и да се тръшка Simple Smile

# 26
  • Мнения: 553
Оп, сори, аз не съм разбрала Simple Smile
Ми да се обажда още днес и да се тръшка Simple Smile
И аз това й казвам  Wink

# 27
  • Мнения: 9 093
Здравейте, дами Grinning
Прегръдки за Жабче и Бан, Ва-на теб успех също Hug


Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 15:11 от .:.Stef.:.

# 28
  • Мнения: 529
Сладурки, благодаря ви за стиснатите палци  Heart Eyes дано пък да ме изненада нещо приятно. Макар, че сутринта видях поредния отрицателен тест, а и темепратурата пада.  #Cussing out
БАН-че, с тая почивка на Стаменов може и да пропуснем цветните снимки този месец, а? Аз хич не се и натискам де, имам нужда от почивка след търчането и хилядите инжекции миналия месец. Но пък ти не се отказвай, пазари се час и дано да ти е на късмет третото икси.  Praynig
Ва, Дани, значи сте доволни  от ходенето в Плевен?Аз много се чудих  newsm78 дали да не си ида и да намина да ви видя, но на мъж ми не му се пътуваше хич.  Confused
Сега остана да се надявам да се видим на срещичката другата седмица. Blush
Лека седмица и повече слънчице ви пожелавам момичета.  Sunglasses


 

# 29
  • Мнения: 2 381
pkoprinkova дано не се окажа полип. Стискам ти палци за хубав резултат след седмица.

какичка следя ти историята и да си кажа честно бях много очудена, че успя след толкова мъки да направиш хубави фоликули и не ти направиха поне една инсеминация. Да не споменавам, че и цветна снимка нямаш, а те стимулират толкова силно.
Давай без страх със снимката. Това е задължителна процедура преди стимулация. Ще ти спести много главоболия.

Момичета лека седмица от мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт