Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 70

  • 60 826
  • 725
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4
Благодаря ви за бързите отговори, поуспокоихте ме. Моят доктор е др. Стаменов и сега ми остава само да се притеснявам как ще се вредя в неговия график. Много ви благодаря момичета

# 421
  • София
  • Мнения: 9 141
Благодаря ви за бързите отговори, поуспокоихте ме. Моят доктор е др. Стаменов и сега ми остава само да се притеснявам как ще се вредя в неговия график. Много ви благодаря момичета
То това си е най-голямото притеснение като си негов пациент Stuck Out Tongue Winking Eye . Борбата е безмилостно жестока.

# 422
  • Мнения: 3 505
Здравейте момичета, нямам опит в писането тук, но съм чела доста от написаното. Имах пункция на естествен цикъл, една качествена яйцеклетка, която обаче не се оплоди. Чуденката ми е дали това се брои за неуспешен опит и ще трябва да чакам няколко месеца за т. нар. коментар или ще мога още на следващия цикъл да направя нов опит? Ако някой е бил в тази ситуация, моля да ми сподели, ще бъда много благодарна.
Аз имам няколко ембриона, които спряха развитие. Часът за коментар при неоплодени и спрели развитие не е задължителен.Ако знаете какво ще правите, може направо да запишете час следващия цикъл.

# 423
  • София
  • Мнения: 23 214
някой тия дни да е плащал нещо по банка и ако има всичко ли му е отчетено?
че нещо се изнервих, вчера преведох последната част от едни задължения и така си стоят неплатени в приложението.
чудя се кога да почна да досаждам и на кой точно  newsm78

# 424
  • Мнения: 6
някой тия дни да е плащал нещо по банка и ако има всичко ли му е отчетено?
че нещо се изнервих, вчера преведох последната част от едни задължения и така си стоят неплатени в приложението.
чудя се кога да почна да досаждам и на кой точно  newsm78

Аз имам превод от 8.11, който още стои като задължение в приложението. От касата казаха, че са имали проблем с банката на 8.11, може на това да се дължи.

# 425
  • София
  • Мнения: 23 214
трябваше по-рано да се оплача, разчистили са ми задължението  Mr. Green
някой чете и се поправя може би  Crazy

# 426
  • Мнения: 6
Браво! Моето още стои..

# 427
  • Мнения: 216
Момичета имам дата за секцио - 19.12. Тогава ще съм 37 + 4 дни. Кога трябва да е изсписването- На 23 ти или 24 ти?

# 428
  • Мнения: 331
Здравейте, дами.Ползвали ли сте по-малко болничен от полагащия се- напр. след пункция 1-2 дни или след трансфер-14дни?

# 429
  • София
  • Мнения: 9 141
Аз съм ползвала един ден за пункция или николко съответно.

# 430
  • Мнения: 331
Аз съм ползвала един ден за пункция или николко съответно.
Предполагам, че казваш на регистратура колко дни искаш и не е проблем?

# 431
  • Варна
  • Мнения: 734
След пункция дават 5 дни, след трансфер - 30 😜

# 432
  • Мнения: 94
Аз съм ползвала един ден за пункция или николко съответно.
Предполагам, че казваш на регистратура колко дни искаш и не е проблем?

На сектор Информация ти дават да попълниш един лист и там пишеш колко дни искаш.

# 433
  • Мнения: 1 845
Може.Полагаха ми се 15,но аз казах до коя дата искам само и така беше издаден болничния.

# 434
  • Мнения: 1 659
Има ли инфо как ще се почива около Коледа-НГ ?

Общи условия

Активация на акаунт