Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 70

  • 59 874
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 30
Аз си взех болничен .Първо ползвах 5 дни след пункция,след това 30 дни след трансфер.Теста беше положителен и на първия преглед питах на Информация и ми казаха че имам право на още 30 дни на него пише заплашващ аборт.
Здравейте,
искам да попитам някой от вас взимал ли е болничен от болницата след положителен тест? Колко дни е и какво пише на него?
Също така ме интересува трябва ли да предупредя лекаря ,че искам болничен или направо на информация.
Благодаря

# 721
  • Мнения: 847
Първата ми бременност е от втори ин витро опит без вливки и нямах естествено забременяване преди това. Втората ми бременност беше от първи месец опите естествено забременяване но завърши с мисед в 8с5д (сърдечната дейност спря) без вливки. От тогава направих 4 вливки и вече почти пак 2г опити за естествено забременяване, но без резултат... Не съм правила вливки ог 4месеца защото правих лапаро, после два месеца се борех със задържан фоликул и киста и този месец яйчниците са ок и мисля да направя една вливка пък дано да стане някое Коледно Чудо. Иначе в началото на февруари имам час при Цветков и ще коментирам и с него тези вливки. При мен реално си имах завишени НК клетки на изследванията и затова са ми назначени вливките. Ама то от страх предпочитам да си ги направя...

# 722
  • Мнения: 2 143
След прегледа при Стаменов нямаше биопсия, защото яйчниците ми не функционирали..Явно си навлизам в менопаузата. Назначи ми Естрофем от 28.12 и преглед на 7.01. При някой това съживявало ли е яйчниците? До сега си ми идваше редовно. Не ми се вярва изведнъж всичко да спре да функционира..Стаменов каза, че няма да ми дойде, ако не започна Естрофема. Голяма изненада за Коледа. Ще се моля за поредното чудо.

# 723
  • Мнения: 325
Момичета, това лекарство PBMC, след като ви вземат кръв втория път, къде се слага- в кабинета на лекаря ли? Записаха ми час, но не разбрах подробностите, че бях след пункция...

# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, това лекарство PBMC, след като ви вземат кръв втория път, къде се слага- в кабинета на лекаря ли? Записаха ми час, но не разбрах подробностите, че бях след пункция...

Да в кабинета, но мисля, че се чака първо пред 7кабинет. Като отидеш от регистратура ще ти кажат

Общи условия

Активация на акаунт