СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 9

  • 77 439
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 468
Деска, бременна си. Стойностите са съвсем нормални за този период от бременността. Можеш да отидеш на преглед след 7-10 дни за установяване на ембрион със сърдечна дейност.

# 256
  • Мнения: 330
Момичета, да отворя темата за Новата година:
На 11 ден след трансфер на 1 петдневно ЧХГ е 81.77... малко е нисичко, но не е притеснително, нали?
Утре ще повторя, само че в друга лаборатория, стискайте палци.

# 257
  • Мнения: 171
Момичета, да отворя темата за Новата година:
На 11 ден след трансфер на 1 петдневно ЧХГ е 81.77... малко е нисичко, но не е притеснително, нали?
Утре ще повторя, само че в друга лаборатория, стискайте палци.


Ехаааа Zarinkata, тихичко честито! Стискам палци да се удвоява и всичко да е наред. Simple Smile
Дръж ни в течение. Страхотна новина и дано ни заразиш всички!

# 258
  • Мнения: 10 874
Момичета, да отворя темата за Новата година:
На 11 ден след трансфер на 1 петдневно ЧХГ е 81.77... малко е нисичко, но не е притеснително, нали?
Утре ще повторя, само че в друга лаборатория, стискайте палци.
Нямам личен опит, но от това, което съм чела, май не е добра идея да сравняваш с резултати от друга лаборатория, защото често има разминавания в стойностите, които много шашкат бременните. Ако греша, нека някой ме поправи.
Стискам палци всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover

# 259
  • Мнения: 27
Здравейте.Имам въпрос свързан с моя позната.При 5 дневно закъснение след доказана овулациа при доктор ЧХГ 25.На следващия ден ЧХГ 43.Според вас добре ли са нещата?цикъл 28-29 дни

# 260
  • Мнения: 891
На мен ми се струва много ниска стойност за 5 дни закъснение.Но пък знае ли човек Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 27
На мен ми се струва много ниска стойност за 5 дни закъснение.Но пък знае ли човек Rolling Eyes
Според всички таблици е ниско.Но няма ли някаква надежда заради това,че поне нараства макар и малко?

# 262
  • Мнения: 5 468
Кога беше овулацията?

# 263
  • Мнения: 156
Момичета, да отворя темата за Новата година:
На 11 ден след трансфер на 1 петдневно ЧХГ е 81.77... малко е нисичко, но не е притеснително, нали?
Утре ще повторя, само че в друга лаборатория, стискайте палци.

Моето ЧХГ на 11 ден от трансфер на 5 дневни беше 66, а сега съм в 4-ти месец, така че на мен ми изглежда супер. Важното е да се удвоява на 48-72 часа.
Пожелавам ти успех!

# 264
  • Мнения: 27
За да не ви излъжа с точната дата 18-19

# 265
  • Мнения: 5 468
Закъснението се смята спрямо овулацията, като се смята средно 14 дни ЛФ. При О на 18-19.12, менструация очакваш около 2 - 3.01. Тоест днес имаш 1-2 дни закъснение, а не 5. Дължината на цикъла зависи от това, кога е настъпила О. При по-късна О, и цикълът е по-дълъг. Може да пуснеш още един кръвен, но 48ч след последния, защото кръвните се пускат през 48-72 часа за да се види дали има удвояване на ЧХГ.

# 266
  • Мнения: 27
Закъснението се смята спрямо овулацията, като се смята средно 14 дни ЛФ. При О на 18-19.12, менструация очакваш около 2 - 3.01. Тоест днес имаш 1-2 дни закъснение, а не 5. Дължината на цикъла зависи от това, кога е настъпила О. При по-късна О, и цикълът е по-дълъг. Може да пуснеш още един кръвен, но 48ч след последния, защото кръвните се пускат през 48-72 часа за да се види дали има удвояване на ЧХГ.
значи овулацията е била на 14-15 при очакван цикъл 29,30.Благодаря за информацията,ще предам тъй като не е за мен.

# 267
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте отново ,

Бях на преглед и видях най-накрая миничкото щастие 😊😊 Чакането си заслужаваше😍😍😍

# 268
  • Мнения: 330
Момичета, да отворя темата за Новата година:
На 11 ден след трансфер на 1 петдневно ЧХГ е 81.77... малко е нисичко, но не е притеснително, нали?
Утре ще повторя, само че в друга лаборатория, стискайте палци.

Моето ЧХГ на 11 ден от трансфер на 5 дневни беше 66, а сега съм в 4-ти месец, така че на мен ми изглежда супер. Важното е да се удвоява на 48-72 часа.
Пожелавам ти успех!
Много ти благодаря! Днес след малко по-малко от 48 ч вече е 176... Док каза направо след 11 дни на преглед, дано всичко е наред... стискайте палци и късмет на всички Heartpulse

# 269
  • Мнения: 626
Момичета здравейте, на трети ден закъснение бета ЧХГ - 105,82. Никак не ми се струва добре. Моля, някой да се включи с мнение.
Имам една извънматочна бременност преди няколко месеца и треперя от страх да не е същото пак. В петък пак ще пускам.

Общи условия

Активация на акаунт