Февруарските бебоци правят първите подскоци

  • 32 061
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Момичета, ние днес бяхме на консултация и бебка не е качила и грам от миналия месец. Лекарката го отдаде на това, че докато беше болна не ядеше много, но аз се притесних. На височина е пораснала един сантиметър.
При моята бебка имаше един месец в който не беше качила кг. Обедена съм, че аз бях причината тъй като все внимавам по колко количество й давам. Знам, че казват, че децата се хранят докато откажат ама ние такъв случай нямаме. 😊 Щом е пораснало та височината всичко е наред.
Аз да попитам давали ли сте шуслерови дали 3? Може ли да ми кажете след колко дни имат въздействие? Бебка е с кашлица от три дни, днес бяхме на доктор и й изписаха солите  като док ми каза, че ако няма подобрение да започвам да й давам Стодал. Та се чудя колко трябва да изчакам. 

Аз съм давала. При последната консултация се оказа с леко зачервено гърло ,изписа тонзилотрен и шусл.сол 3,след седмица на прегледа вече беше добре. Според мен имат ефект,ако се започнат в начална фаза...
Преди време сме пили и Стодал,когато от хремата започна да кашля. От него също имаше ефект.

# 706
  • Мнения: X
Момичета, как сте със зъбите? Аз съм като стара баба. Два кариеса оправиха 2-3 месеца след раждането. Сега умъртвиха единия зъб, защото беше супер зле- болки, спазми, пулпит. А преди 4 дни усетих една кратеро-подобна дупка- хайде и този зъб отиде...

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 716
На кърмещите майки е нормално да им заминат зъбите. Моите и без да съм кърмила са зле, но то с това недоспиване в началото и безразборно хранене... шоколадовите неща си казаха думата.

# 708
  • Мнения: X
И сина ми беше свалил даже 100 гр. един месец като не беше боледувал, хапваше си добре. И аз се притеснявах, педиатърката каза, че е защото точно беше започнал да се движи много активно същия месец. На следващия вече беше ок +300 гр.
Виждам че коментирате играчки, какво мислите за дървените такива? Харесала съм разни кубчета и други дървени без дребни части в Лидл, но се чудя няма ли да се контузва още по-лесно. И без това от време на време се тряска с някоя пластмасова играчка сега...

# 709
  • Мнения: 4 017
Започвай Стодал щом кашля но давай и соли те ще подпомогнат работата на сиропа но само със соли едвали ..все пак е бебе за възрастен бих забавила сиропа.
Аз ги давам солите профилактично и за зъбите.
Дървени играчки аз съм за. Имаме няколко и до сега не се е наранявал . И аз харесах от лидл за другата седмица ноо...    не съм казала на мъжа ми и сигурно тайно ще купувам 🤣😄🤣😄

# 710
  • Мнения: 2 361
Ние имаме подарък от Лидл една дървена книжка и един пъзел.Много ги харесва и ги мята с кеф на земята Grinning

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 13:37 от Étoile*

# 711
  • Мнения: 173
И аз съм ЗА дървените, имаме и кубчета, пумпалче, дрънкалка все дървени, харесва си ги.

# 712
  • Мнения: 4 017
Оставате ли бебетата да спят с биба в устата 👶

# 713
  • София
  • Мнения: 10 642
Оставате ли бебетата да спят с биба в устата 👶
Оставям го, той сам си я плюе като реши. То е и не възможно да му я взема

# 714
  • Мнения: 1 418
Гледах дървените в Лидъл, но пишеше 3г.+ на тях и бързо подминах. Някой питаше с какво обличам бебето в раницата. Видях че в Лидъл ще пускат грейки подобни на нашата, много е удобно.

# 715
  • Мнения: 209
Мами, има ли Черен петък в Хиполенд?

# 716
  • Мнения: 4 017
Мами, има ли Черен петък в Хиполенд?
Май не.

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 716
Има 15% намаление.

# 718
  • Мнения: 587
Оставате ли бебетата да спят с биба в устата 👶
Без нея не заспива.Като заспи дълбоко си я маха.

# 719
  • София
  • Мнения: 10 642
Мами, има ли Черен петък в Хиполенд?
Миналия петък имаше нещо таков 25% на всички стоки

Общи условия

Активация на акаунт