Отговори
# 720
  • Мнения: 1 411
Дано всичко е наред и с двете бебенца, и второто бързо да навакса

# 721
  • Мнения: 14
Здравейте, искам да разбера повече за пречиствателите на въздух в бебешката стая, имате ли някакъв опит с такъв уред, какво мислите за употребата му? Бъдещата стая на бебчо е малка и като се затопли някакси все едно въздухът се изменя и става по-тежък, липсва свежест, а всеки ден проветрявам

# 722
  • Мнения: 242
Цитат на: Sonique_stz link=topic=1066332.msg37725630#msg377
25630 date=1542637637
Здравейте, момчета!
Днес ме приеха в болницата. На последната ФМ в четвъртък-30г.с. се оказа, че едното бебе е 860гр, а другото 1500гр. И има опасност за малкото... Сега ще ме следят... Надявам се и двете да са живи и здрави до края...

Всичко ще е наред.Остани спокойна и не си мисли лоши неща Relaxed

# 723
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте, момчета!
Днес ме приеха в болницата. На последната ФМ в четвъртък-30г.с. се оказа, че едното бебе е 860гр, а другото 1500гр. И има опасност за малкото... Сега ще ме следят... Надявам се и двете да са живи и здрави до края...

Стискам палци. Дано всичко да е наред и с двете бебенца и скоро да имаш хубави новини от лекарите.

# 724
  • Мнения: 1 327
Стискам палци всичко да е наред.Малкият боец ще се справи ,вярвай мамче в това .Ще се пребори и ще навакса юначето Simple Smile

# 725
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, малко късно пиша не знам дали има будни. Вече съм към 34-та седмица, досега изпитвах леки придърпвания в корема, които не са ме притеснявали, но тази вечер след като лежах и станах изпитвам тежест долу ниско в корема към пикочния мехур и лека болка на моменти малко по-силна. Тъй като ми е първа бременност ми е много непознато и не знам кое да приемам за нормално. При вас имало ли е такава тежест? Лека и спокойна вечер! 😘🌼

# 726
  • Мнения: 45
Здра веевейте момичета, малко късно пиша не знам дали има будни. Вече съм към 34-та седмица, досега изпитвах леки придърпвания в корема, които не са ме притеснявали, но тази вечер след като лежах и станах изпитвам тежест долу ниско в корема към пикочния мехур и лека болка на моменти малко по-силна. Тъй като ми е първа бременност ми е много непознато и не знам кое да приемам за нормално. При вас имало ли е такава тежест? Лека и спокойна вечер! 😘🌼
Болката каква е, наподобява ли менструална? Корема твърд ли е? Натискът ниско долу е нормален според мен, може би бебето просто притиска пикочния мехур. Иначе ако имаш може да пиеш магнезий и ношпа. При мен действат. Надявам се всичко да е наред и при теб.

# 727
  • Мнения: 27
Много ви благодаря! Дано всички сме със живи и здрави бебета!

# 728
  • Мнения: 29
Здра веевейте момичета, малко късно пиша не знам дали има будни. Вече съм към 34-та седмица, досега изпитвах леки придърпвания в корема, които не са ме притеснявали, но тази вечер след като лежах и станах изпитвам тежест долу ниско в корема към пикочния мехур и лека болка на моменти малко по-силна. Тъй като ми е първа бременност ми е много непознато и не знам кое да приемам за нормално. При вас имало ли е такава тежест? Лека и спокойна вечер! 😘🌼
Болката каква е, наподобява ли менструална? Корема твърд ли е? Натискът ниско долу е нормален според мен, може би бебето просто притиска пикочния мехур. Иначе ако имаш може да пиеш магнезий и ношпа. При мен действат. Надявам се всичко да е наред и при теб.
Благодаря ти, ами не наподобява менструална по-скоро е все едно ме човърка отвътре  или бебето се е опънало там и ме натиска, но защото тежестта е по-голяма на моменти изпитвам и болка и затова се притесних. Да пийнах един магнезий. Лека Simple Smile)))

# 729
  • Мнения: 948
И мен някакви чести контракции ме стреснаха тази вечер. През 5 мин...уж съм раждала, ама се шашнах.
Движите ли се? Аз бях много активна до скоро,  ходех на работа, от няколко дни съм у дома. Един ден да не изляза и следващия е ужас.. почва стьгане на всяка крачка. Thinking

# 730
  • Мнения: 3 272
Здравейте момичета, малко късно пиша не знам дали има будни. Вече съм към 34-та седмица, досега изпитвах леки придърпвания в корема, които не са ме притеснявали, но тази вечер след като лежах и станах изпитвам тежест долу ниско в корема към пикочния мехур и лека болка на моменти малко по-силна. Тъй като ми е първа бременност ми е много непознато и не знам кое да приемам за нормално. При вас имало ли е такава тежест? Лека и спокойна вечер! 😘🌼
И аз съм така и то още от 6,7 месец. Мисля, че е нормално, но попитай доктора си. Когато стане доста нетърпимо, пия нош шпа и магнезий и полягвям за няколко часа.

# 731
  • Мнения: 305
Здравейте, аз вчера имах доста движение насам натам, но като цяло гледам да движа повечко. От вечерта ме започнаха силни болки в корема от дясно по средата на самия корем. Много се притесних. Ту изчезваха, ту се появяваха. Днес пак имам, но по тъпи болки, чудя се дали някоя от вас има такива. Мен страха ми е от апендисита да не би да е ....

# 732
  • Мнения: 469
Здравейте, аз вчера имах доста движение насам натам, но като цяло гледам да движа повечко. От вечерта ме започнаха силни болки в корема от дясно по средата на самия корем. Много се притесних. Ту изчезваха, ту се появяваха. Днес пак имам, но по тъпи болки, чудя се дали някоя от вас има такива. Мен страха ми е от апендисита да не би да е ....
Онази вечер цяла нощ на кризи, вчера цял ден. Една режещо-тъпа болка (голямо сравнение) .... В дясно. Просто се разширяваме вече, но е ужасно гадно. 

# 733
  • Мнения: 478
И аз си мисля, че е нормално да ни понаболява тук-там. Бебето расте вече доста по-бързо, пък и започва да му става тесничко и да ни подпира на различни места. При мен често с глава натиска пикочния ми мехур и се появява болка, която преминава като променя позата или отида до тоалетна. А също и честичко ме ръчка с крачета в ребрата горе в дясно. Но това са бели кахъри както се казва. Важно е болките да не наподобяват менструални.

# 734
  • Мнения: 305
Дано е от разширяването, много боли понякога, ама ще търпим, важно те да са добре. Малко остана. Коя седмица станахте момичета. Аз съм 32 и 4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт