Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 7

  • 94 305
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 18 542
Ш30см, В30св, Д20см са габаритите

# 496
  • София
  • Мнения: 6 094
Миоки, жива да си, страхотна идея ми даде за нощното шкафче.
Има единични кутии с различни размери. Могат да се комбинират според пространството.

# 497
  • Мнения: 10 256
На мен също много ми хареса кутията на Миоки, обаче личната ми драма е, че набутам ли нещо по-назад и чисто съм го изтрила от съзнанието си. Няма да се сетя никога за него. Работя по въпроса за редуциране на козметиката, която май така или иначе 90% от нея не ползвам. Само купувано и трупано. 

# 498
  • София
  • Мнения: 1 544
Миоки, аз Airol-a го държа в хладилника Wink

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Миоки, жива да си, страхотна идея ми даде за нощното шкафче.
Има единични кутии с различни размери. Могат да се комбинират според пространството.

В Амазон ли намери, Спунк? Може ли линк  Praynig Praynig Praynig

# 500
  • София
  • Мнения: 17 773
Мвн друго ме загложди. Цветята истински и са и ако да, как ги поливаш?

# 501
  • Мнения: 18 542
Много се радвам, че ми харесахте кутийката Simple Smile Това че е прозрачна и не много дълбока, прави невъзможно да се забрави някоя туба отзад, освен ако не е нещо наистина дребно.

Спунк, ще се радвам да покажеш снимки. Обичам да гледам  Peace

Майка Зайка, пише на стайна Т да се съхранява, а у нас е все под 25 градуса, та си стои в кутията  Grinning

The Catcher in the Rye, истински са цветята. Свалям ги от ринговете като ги поливам - веднъж седмично горе-долу сеслучва. Стигам ги без да се качвам на стол. На тази стена имаше едни грозни рафтове, които махнах и останаха дупките с дюбелите, това ми беше решението да скрия, тези които оставаха да се виждат, че няма кой да се занимава да замазва и боядисва.

# 502
  • София
  • Мнения: 17 773
Много свежо, първо помислих, че е някаква снимка от блог Simple Smile

# 503
  • Мнения: 18 542
Не, моят кът е това. Само прозорците не ми стигат на мен, не гардеробите и шкафовете.  hahaha

# 504
  • София
  • Мнения: 6 094
Миоки, жива да си, страхотна идея ми даде за нощното шкафче.Има единични кутии с различни размери. Могат да се комбинират според пространството.
В Амазон ли намери, Спунк? Може ли линк  Praynig Praynig Praynig
Първото, което ми попадна е това, но със сигурност има по-голям избор. Когато дойде моментът да купувам, ще проверя и в Амазон, и в Алито.

Скрит текст:
Миоки, ще снимам, разбира се, но едва ли ще е скоро. В момента освежаваме стаята на сина ми, че за наш срам от 2015 чака ред. Тогава сестра му получи собствена, а той милият остана така.

А ти показвай, аз много харесвам онова, което правиш. Heart Eyes

# 505
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 727

Имаме такава кошница в един от шкафовете, какво мога да държа на нея?
Аз много харесвам тази кошница и ми е много удобна

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Пак аз, с моите драми Joy
Един месец не мога да си намеря подходящи разделители за чекмеджетата на гардероба - или не пасват като дължина, или като широчина, или като височина...Абе ужас...
Виках, виках Неволята, ама тя така и не дойде, та се хванах и си ги направих Simple Smile
Скрит текст:

Тук горното ляво отделение е за потниците на баткото Simple Smile



# 507
  • София
  • Мнения: 973
sweet_maniche не мога да не те поздравя за труда ти, браво. Най-пипкаво ми се струва това за чорапките. Остава да намеря време и аз да го направя.

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Благодаря Simple Smile
Играчка си е голяма, но си заслужава Simple Smile Предстои, да направя такива и за нашите чекмеджета - супер удобно е.

# 509
  • София
  • Мнения: 3 013
Такива разделители за чорапи има в Джъмбо,не са скъпи.Аз на малката и направи и е много удобно.

Общи условия

Активация на акаунт