Звездни компромати- 383 част

  • 86 250
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 015
Гани е махнала силикона в устните. Хубава е.
явно не е било силикон, много имат и искат да го махнат, ама не става така лесно. Сещам се за Моника, Мария, и двете са споделяли, че са опитвали, а на Джулиана са станали доста естествени. Как ли си ги е оправила?

С много клъцни/срежи и са й създали наново устни, а вътре сложили нов материал.

# 676
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
На жената в ляво, обаче, сандалите много ми харесаха! Каква ли марка са? Знае ли някой?

https://www.instagram.com/p/Bo3XOBnAdFa/?utm_source=ig_share_she … shid=wiuj73yd9v7q

Дамите вчера бяха на откриване на пиано бар.Имам малко снимки от там ама са за лично ползване 😊

# 677
  • Наблизо
  • Мнения: 6 297
Ива нещо подпухнала ми се вижда,но краката са в по-добро състояние.

# 678
  • Мнения: 6 015
Ива нещо подпухнала ми се вижда,но краката са в по-добро състояние.

И коремът й се е очертал, ама нали мания да се влезе в най-малкия възможен размер. Отвратително изглежда Екимова и не само размерът на роклята е зле, ами и дължината. След определена възраст мини дължината стои ето така вулгарно.

# 679
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
Между другото госпожа 1 метър шоколад има страхотно тяло на живо 😊

# 680
  • Мнения: 6 015
Между другото госпожа 1 метър шоколад има страхотно тяло на живо 😊

И е стилна дама, харесва ми как се облича.

# 681
  • Мнения: X
Ива нещо подпухнала ми се вижда,но краката са в по-добро състояние.

И коремът й се е очертал, ама нали мания да се влезе в най-малкия възможен размер. Отвратително изглежда Екимова и не само размерът на роклята е зле, ами и дължината. След определена възраст мини дължината стои ето така вулгарно.

Наистина тази дължина стои вулгарно на тези години. Дамата в средата обаче е най-зле откъм облекло - инфантилно възкъсо рокле и тези чорапи... Съфорумката е без забележки.

# 682
  • Мнения: 6 015
Гани е имала хиалурон в устните, явно това е резултатът след като се е резорбирал. Според мен много по-добре от първоначалната й визия, сега ако и веждите оправи ще е добре.

# 683
  • Мнения: 6 735
Дайте снимка на Ганито с нормални устни.

# 684
  • Мнения: 35 187
Ето едно 16 годишно момиче за пример..
Все забравям на кого е дъщеря, но сторито ѝ е пълно с " типичен " рожден ден за 16 годишно момиче... То са салфетки, наргиле, гюбеци
Deniz_yoz
https://www.instagram.com/p/Bo36OUthVZB/?utm_source=ig_share_she … hid=1uhi9rh0bxgnx

# 685
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Ето едно 16 годишно момиче за пример..
Все забравям на кого е дъщеря, но сторито ѝ е пълно с " типичен " рожден ден за 16 годишно момиче... То са салфетки, наргиле, гюбеци
Deniz_yoz
https://www.instagram.com/p/Bo36OUthVZB/?utm_source=ig_share_she … hid=1uhi9rh0bxgnx

На Лияна дъщерята

# 686
  • Мнения: 6 015
Добре де, кой им слага филъри в устните на тези 15-16 годишни, не е ли незаконно това при непълнолетни? Или може със съгласие на родител?

# 687
  • Мнения: 855
Добре де, кой им слага филъри в устните на тези 15-16 годишни, не е ли незаконно това при непълнолетни? Или може със съгласие на родител?
По едно време в темата не беше ли публикувана снимка на доктора на Сузанита, седнала на стола с едни ужасни, нажулени устни? Явно си е помислил, че ще е страхотна реклама, но я е докарал на страшилище. Явно с пари всичко може.
Скрит текст:

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 26 617
Отврат са и двете Close

# 689
  • Мнения: 6 833
Какво стана с бащата на тази Дениз? Странно ми се вижда да е съгласен с вида й?

Общи условия

Активация на акаунт