нова детска асамблея

  • 1 490
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами през 2004г. не беше кой знае какво, но не е било "постно" в никакъв случаи. имаше 2 сцени и на тях непрекъснато в продължание на 2-3-4 часа течаха забави и изяви на деца. Имаше и някакви мижави спонсори и много жега и почти липсваше сянка...Горе-долу, това беше.
Но все пак не мога да не се възхитя пред опитите на Жени Живкова, да възроди па макар и в бледо копие тази супер идея  Peace

Браво и благодаря й   bouquet

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 20:00 от Шани

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Шани, ти ми се струваш много запалена, не само защото ти е близо. При тази реклама, остава дружно да се замъкнем.  Heart Eyes Иначе за 2004 помня, че беше голяма навалица из квартала. Но много хубаво - деца, деца и пак деца. Кой с балони, кой с тениска със символа на асамблеята. Много мило и хубаво.

# 17
  • Мнения: 13
 Peace  БРАВО НА ЖЕНИ ЖИВКОВА !!!   bouquet

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
лого5ката, т.г. може и да я пропусна  Confused. Нали сме без деца, а аз какво да правя на детска Асамблея...  newsm78

А съм запалена, щот' още от строеж я обикаляхме...там са ми минали доста лета...

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Peace  БРАВО НА ЖЕНИ ЖИВКОВА !!!   bouquet
Peace

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Тази сутрин по Нова Жени Живкова каза, че ако вали в събота, Асамблеята ще се премести в НДК. Нова ТВ били медиен партньор и да следим новините за инфо Simple Smile

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ех, като чета за Асамблеята и изскачат спомени от детството ми.
Имам братовчедка наполовина българка, наполовина австрийка. Всяка година я канеха да участва.
Толкова много исках да ходя и аз и и завиждах.

# 22
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
Аз участвах на последната, преди 10 нември, асамблея и тогава ми беше супер интересно, като се запознавах с деца от къде ли не. Тогава учих английски вече втора година в училището и толкова бях щастлива, че успявам да комуникирам някак. После когато асамблеята свърши се оказа, че съм пълна с въшки и не можах да отида на лагер. newsm45
Сега, като си спомня само на смях ме избива. Grinning Grinning Grinning Peace

# 23
  • Мнения: 1 493
Много се радвам, че ще се възобнови Асамблеята !

Общи условия

Активация на акаунт