Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 7

  • 45 441
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 851
По-отношение на Зехра мога да кажа само едно - глупостта нанася много повече щети от злобата. Празно, глупаво, нещастно, че и злобно нищожество. Не знам какво ще измислят за да се оправдаят Ал и Зей, но мисля че на този прием в дадения момент ще свърши общата история на Джем и Зейно. Да видим дали ще съумеят да останат поне колеги.   
Момичета, чуйте това изпълнение
https://www.youtube.com/watch?v=R607kTsp-88&list=RD9NFUkRnsp4s&index=9.
Не съм вярвала, че има такава музика и изпълнители в Турция !!!

# 61
  • София
  • Мнения: 30 206
Егати фрага, върти се навсякъде из нет-а, а аз го изгледах n на брой пъти. Heart Eyes

Чакайте да се опитам и аз да подредя пъзела.

Скрит текст:
Алихан разбира от Джем за "връзката" му със Зейнеб.
Следва разговора в офиса м/у Алихан и Зейнеб. И естествено Алихан е разколебан т.е. вече не е толкова сигурен в чувствата на Зейнеб. Споделя го с Хакан.
Джем и Зейнеб лазят цяла серия по нервите на Алихан.
Идва време за ревюто. Джем се появява със Зенеб и търпението на Алихан свършва. Следва целувката, а Зехра ги вижда.
Хакан вижда Алихан след целувката и констатира, че е усмихнат, а Алихан отвръща доволно, че тя все още го обича.
Следва изцепката на Зехра и скованите Алихан и Зейнеб. Това е финала на серията. Обяснянията им към Джем ще чуем чак другата седмица.

Страшно харесвам начина, по който Онур играе в сцените с целувките. Винаги се навежда и я целува нежно повторно. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 3 436
Гости, според мен не е в стила на Джем да избрули ей така, че Зейнеб е неговото момиче. Ще видим доколко Зейнеб е била наясно с това, но ми се струва, че по някакъв начин - да. А погледите може да са "разбъркани", както стана дума преди.

Не знам какво ще измислят за да се оправдаят Ал и Зей, но мисля че на този прием в дадения момент ще свърши общата история на Джем и Зейно. Да видим дали ще съумеят да останат поне колеги.  
А я си представете, че общата история на Джем и Зейнеб не свърши от раз?
А и Боби нали предрече, че Алихан и Зейнеб като нищо ще се измъкнат от небраното лозе. Grinning

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 22:21 от Tania M.

# 63
  • София
  • Мнения: 30 206
Според мен "историята" на Джем и Зейнеб тепърва започва. Джем е изключително разбран и търпелив. Ще преглътне целувката, ще ѝ даде време и тя наистина ще се опита да го обикне, но уви.

В един момент и Алихан ще се опита да започне "връзка" с Хира, но и там историята няма да завърши положително за момичето.

# 64
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847
Според мен "историята" на Джем и Зейнеб тепърва започва. Джем е изключително разбран и търпелив. Ще преглътне целувката, ще ѝ даде време и тя наистина ще се опита да го обикне, но уви.

В един момент и Алихан ще се опита да започне "връзка" с Хира, но и там историята няма да завърши положително за момичето.
и така ще изкараме до юни...дай боже...да позволи рейтинга...

# 65
  • Мнения: 9 532
Момичетааааа, какъв фраг , ами няма нужда от превод !
Аз въобще не съм изненадана , както казах последната серия беше встъпление , сега такова нещо ще се завихри -е, поне се надявам СЦ да следват ритъма на сезон 1 и там като ни започнаха от 3-4 серия , та ни вихриха до 12 .
А тази Зехра е като радио Ереван , но не лъже , както се казва in vino veritas .И знаете ли , не ми пука за Джем какво мисли , би трябвало да се досети отдавна какво става .Искам да видя физиономията на Зерин Joy

# 66
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Мише , лазенето по нервите му ще продължи, а и Алихан си го заслужава : )))))
За Онур Hands Plus1 и как играе сцените; Тя и режисьорката там е замесена Wink

Танче - ще се измъкнат от конфузната ситуация  и то не заради тях двамата, а заради Джем. Той остава в много кофти положение.

Мише и аз мисля ,че ще има Хира - и тогава Зейно ще осъзнае , че си го иска Innocent


Момичетата са направили превода на 16 епизод. Май нямат време да сложат връзка. Пускам го, дано не се сърдят. Благодарности Kissing Heart

https://vk.com/club113691288?z=video249579056_456239551%2F4fa756 … l_wall_-113691288
другите връзки:
https://cloud.mail.ru/public/7WzX/feZ4QkPGk
https://www.vbox7.com/play:8d1d67ab1d
https://my.mail.ru/mail/evavili/video/13/152.html

# 67
  • Мнения: 3 246
Здравейте,

Много интересен фраг! Радвам се за Зейно и Алихан, но цялата красота малко ми нагарча, защото Джем научи по този начин. Зейно не само каза, че е готова да опитат, но и допълни, че избира по-добрия, който ще я цени, че избира него...това е доста сериозна заявка и не виждам причина Джем да не го сподели на приема. Не той избърза, а тя. Да, Джем е наясно с нейните чувства, готов е да страда, заради любовта...да се оправя, казвате...ами ще се оправи той, но трудно се преглъща унижението. Джем беше унизен пред всички - колеги, приятели, семейство и роднини...това не се преглъща лесно. Едно е да си наранен и само ти да си знаеш или да споделиш с тези, които са ти близки, а друго е да бъдеш унизен пред толкова много хора...които ще се подхилват зад гърба ти и ще те коментират. Алихан вложи толкова усилия в това да саботира Джем - та го праща пак в Америка, от където тъкмо се бе завърнал с детето и малкият беше посвикнал, та го кани на вечеря, само и само да не бъде със Зейно, дава му съвети, намеци и т.н....но не си направи труда да му каже едно изречение и да реши проблема. Алихан направи Джем на глупак. Джем даже го пита, дали е влюбен, а онзи отрече. Това е подло и долно, а не приятелско отношение. Аз ако бях на мястото на Джем, бих пожелал щастие на двойката и вече не бих погледнал нито Алихан, нито Зейно...която също можеше да му сподели в един момент или да не взема прибързано решение. Не знам, не одобрявам поведението на Алихан в нито един аспект за сега. Прекалено горделив, самовлюбен, груб, непостоянен и егоистично настроен. Даже и Хакан не му е истински приятел, споделя му, защото Хакан не е бил заплаха за него нито в професионален, нито в личен план, нито като визия...за разлика от Джем. Ако Хакан се беше влюбил в Зейно, щеше да пострада и той.

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 22:13 от dana78

# 68
  • Мнения: 3 436
Здравейте,

Много интересен фраг! Радвам се за Зейно и Алихан, но цялата красота малко ми нагарча, защото Джем научи по този начин. Зейно не само каза, че е готова да опитат, но и допълни, че избира по-добрия, който ще я цени, че избира него...това е доста сериозна заявка и не виждам причина Джем да не го сподели на приема. Не той избърза, а тя. Да, Джем е наясно с нейните чувства, готов е да страда, заради любовта...да се оправя, казвате...
Скрит текст:
ами ще се оправи той, но трудно се преглъща унижението. Джем беше унизен пред всички - колеги, приятели, семейство и роднини...това не се преглъща лесно. Едно е да си наранен и само ти да си знаеш или да споделиш с тези, които са ти близки, а друго е да бъдеш унизен пред толкова много хора...които ще се подхилват зад гърба ти и ще те коментират. Алихан вложи толкова усилия в това да саботира Джем - та го праща пак в Америка, от където тъкмо се бе завърнал с детето и малкият беше посвикнал, та го кани на вечеря, само и само да не бъде със Зейно, дава му съвети, намеци и т.н....но не си направи труда да му каже едно изречение и да реши проблема. Алихан направи Джем на глупак. Джем даже го пита, дали е влюбен, а онзи отрече. Това е подло и долно, а не приятелско отношение. Аз ако бях на мястото на Джем, бих пожелал щастие на двойката и вече не бих погледнал нито Алихан, нито Зейно...която също можеше да му сподели в един момент или да не взема прибързано решение. Не знам, не одобрявам поведението на Алихан в нито един аспект за сега.
И аз мисля, че Джем не заслужаваше да научи по този начин.
Джем я изчака достатъчно и не я пришпори за отговор.
И си мисля, че тази бакия Алихан трябва да я оправи все пак (за предпочитане без чужда помощ).

Runaway Bride 2018 - https://www.instagram.com/p/BohPQzBgh6c/?taken-by=eda.ece


Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 22:28 от Tania M.

# 69
  • София
  • Мнения: 30 206
То е ясно, че Зейнеб избърка и взе решение в състояние на афект. Лошото е, че Алихан няма да свърже случайната му среща с Хира в дискотеката и решението на Зейнеб. Затова и ще се поразклати увереността му, че З. още го обича. С целувката всичко ще се нареди за него, но и Джем няма да се откаже.

Джем няма как по друг начин да научи, защото Зейнеб 100 пъти каза на А., че не желае да се разчува за случилото се м/у тях.

# 70
  • Мнения: 3 436
А, сценаристите винаги ще намерят начин за всичко, стига да поискат. Но явно са решили и Зехра да свърши малко полезна работа.  Grinning

# 71
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ситуацията е много .. .. скофтена.

Фили - добре , че поне ти казваш ,че не ти пука за Джем Joy че почнах да се чувствам гузна;

Джем е голям и пред такава любов и боговете мълчат, така че просто ще се отдръпне, като разбере, но няма да е сега; Смятам ,че ще замаскират нещата или някой ще припадне , или Халит ще изкара пияната си дъщеря от залата;

Хахахах Танче Hands Plus1 и да поднесе на шега сериозното

# 72
  • София
  • Мнения: 30 206
Ситуацията е скофтена, защото те си я направиха такава. Тръгнаха да създават нови връзки без да са приключили окончателно нещата м/у тях. То е ясно, че и двамата живеят още с онази връзка, която уж беше прекъсната, ама не точно. Той я гони в Америка, тя го чака 100 часа и вместо да се изяснят, те забъркаха още хОра в тази каша.


Благодарности за преведената серия, ще ѝ се насладя довечера! bouquet

# 73
  • Мнения: 9 532
Не знам какво са ни подготвили СЦ , но съм сигурна ,че Халит ще оправи ситуацията , защото е наясно с всичко .Той просто ги чете като книга , не като Йълдъз , която иска да е спокойна и за нея Джем е по-добрия вариант , защото с него Зейнеп е в безопастност .
За съжаление тази сцена е в края и ще се мъчим до по-следващия епизод .А на Алихан му пука само за Зейнеб, че се е почувствала унизена .За другите не му пука Той е в патова ситуация -дали да каже ,че я обича отдавна , но я е наранил и тя е решила да се разделят и т.н , ипак пред всички да заяеи колко я обича и колко съжалява ...или да се съобрази с нейното желание и да се направи ,че нищо не се е случило заради нея .Каквото и да си гадаем , всичко зависи от СЦ ...

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 22:49 от Phillipine

# 74
  • София
  • Мнения: 30 206
......А на Алихан му пука само за Зейнеб, че се е почувствала унизено .За другите не му пука .....
Така и трябва, но късно се сети, че трябва да му пука основно за Зейнеб.

Общи условия

Активация на акаунт