Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 7

  • 45 476
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
ШОК, ШОК, ШОК...!!! Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye Какъв фраг, майко мила...!

Чак сега се освободих да пиша, ама го гледах от тела няколко пъти... Heart

Какво да кажа, та вие всичко сте изкоментирали. Само ще кажа, че аз не бих си правила предварителни изводи само от един фраг от една минута.
Missence, твоят хронологичен ред на предстоящите събития най ми допада! Мисля си, че целувката наистина ще е към края на епизода. Алихан според мен ще бъде насърчен по някакъв начин преди това за тази целувка. Току-така не би тръгнал да целува Зейнеп. За два часа серия все ще е станало нещо, което да оправдае целувката. Мисля си, че най-вероятно Зейнеп му е казала в пристъп на гняв, че знае за приятелката му и това му е дало крила.
Относно Хира, аз пък съм на мнение, че Алихан никога няма да се поддаде. Може да дава поводи за ревност пред Зейнеп, но няма да даде на Хира фалшиви надежди.
Честно да ви кажа и аз много не съжалявам Джем.  В поста си когато коментирах серията го казах, но и пак ще го повторя. Не ми е убедителен Джем и това е. Няма страст в погледа му към Зейнеп, няма блясък....Странно ми е, че избърза да афишира връзката им, без да са се целунали даже. И това ако е връзка.....
Фили, съгласна съм с теб, че Халит може би ще се включи в историята. Hands Plus1

Ох, видях фрага и забравих да благодаря за новата къщичка.
Eidin, Благодаря, джанъм, за прекрасното местенце!!! Hug Flowers Bouquet

# 76
  • Мнения: 9 540
......А на Алихан му пука само за Зейнеб, че се е почувствала унизено .За другите не му пука .....
Така и трябва, но късно се сети, че трябва да му пука основно за Зейнеб.

Е , той може да е находчив и умен бизнесмен , но в любовта е доста назад с материала. Но и когато ги хванаха Халит и Й. той пред Хакан каза ,че разбира З. Сега също ще мисли за нея .

# 77
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Има и още един вариант - самият Джем да защити Зейнеб и да каже,че Зехра говори глупости. Той е рицарски тип и не го изключвам това. Даже и после да й търси сметка на Зейно, макарче и това не го вярвам,  ще защити репутацията й.  Ще я пита имаш ли нещо да ми казваш и ако тя му каже - не, ще остави така нещата.

# 78
  • София
  • Мнения: 30 253
......А на Алихан му пука само за Зейнеб, че се е почувствала унизено .За другите не му пука .....
Така и трябва, но късно се сети, че трябва да му пука основно за Зейнеб.

Е , той може да е находчив и умен бизнесмен , но в любовта е доста назад с материала.
Скрит текст:
Но и когато ги хванаха Халит и Й. той пред Хакан каза ,че разбира З. Сега също ще мисли за нея .
Това е факт. Той никога не е имал нормална връзка.

mamsity, не знам, дали ще е насърчен или бесен от развоя на събитията и ще действа първосигнално.

# 79
  • Мнения: 9 540
На Джем погледът му е празен , защото актьорът има още много да учи .Ако е упорит ще стане добър , но Джем наистина избърза и си умира да обявява пред публика какво става .
Но аз все си мисля ,че той отдавна подозира Алихан и Зейнеп , но не искам да е така , стигат ми подлеците в сериала .Виж Лал със сигурност вече се убеди ,че Синеочко е влюбен в Зейнеб .Не знам тя къде ще се впише след появата на красавицата Хира , с която Алихан едва ли ще се забърка ...е , дано не го направи ...

# 80
  • Мнения: 3 436
Във всеки случай на Алихан му минаха кризите или е в дълга ремисия.  Laughing

# 81
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263

mamsity, не знам, дали ще е насърчен или бесен от развоя на събитията и ще действа първосигнално.

Предстои да видим.... Хади бакалъм..! Hands Ok Hand
Аз затова предварително много не се настройвам., после да не се разстройвам. Smile

# 82
  • Мнения: 61
Фрага наистина е уникален! Далеч от това което сме си и мислели!!!
Чудно защо Зайнеп плачеше в тоалетната, какво е станало,и после Алихан влиза при нея???
Днес успех да изгледам серията от понеделник, разбрах ехидната усмивка на Лила, когато Йълдъз каза, че Зейно е на вечеря с приятел, и погледа на Зехра, и последвалата хвалба на Зехра за Алихан и Хира. Те все още са под въздействието на Ендер - за сестрите сметкаджийки.
Чудно ще ми бъде каква полза ще има Ендерица в новата  ситуация от фрага, че тя няма да остави и в това да не се намеша.
Според мен обаче Халит ще проучи Кемал, защото го погледна с недоверие.
Направи ми впечатление,че Йълдъз каза на Зайнеп, че тя се е омъжила по сметка за Халит, до сега не го признаваше на сестра си. Това ме навежда на мисълта, че плановете на Ендер ще имат резултат с Кемал!
Очаквам с нетърпение серията в понеделник! Лека нощ от мен!

# 83
  • Мнения: 61
Във всеки случай на Алихан му минаха кризите или е в дълга ремисия.  Laughing

Нали е на хапчета, предполагам че те го укротяват

# 84
  • Мнения: 3 436
Скрит текст:
Във всеки случай на Алихан му минаха кризите или е в дълга ремисия.  Laughing
Нали е на хапчета, предполагам че те го укротяват.
Кога за последно ги взе? Grinning
СЦ дали ще си спомнят за тази линия от образа на Алихан. Това ми беше мисълта. Защото в първи сезон видяхме един нездрав Алихан.

# 85
  • Мнения: 9 540
О, Алихан и сега не е в ред , наистина е в ремисия ,явно си пие хапчетата Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако станат официална двойка със Зейното ще стигне едно малко недоразумение или един поглед на Зейно на 1 градус в страни ( да не говорим за преднамерено действие от недоброжелател) такава криза ще спретне ,че свят ще ни се завие Scream

# 86
  • Мнения: 3 436
Във втори сезон няма и намек за тъмната страна в душата на Алихан. Ще е нелепо, ако СЦ изобщо не погледнат назад.
Имат време, де. Ремисията от 4-5 серии може и да свърши. Wink


Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 00:35 от Tania M.

# 87
  • Мнения: 3 246
Привет,

Цитат
Джем няма как по друг начин да научи, защото Зейнеб 100 пъти каза на А., че не желае да се разчува за случилото се м/у тях

missence Hug мисля, че те всички знаеха или най-малко се съмняваха/предполагаха, че има нещо между тях...дори подпийналата Лял видя Зейно вечерта в къщата на Алихан, като направи и  скандал. Нямам предвид Алихан да му разказва в подробности, но беше редно да му разясни нещата, след като Джем сподели с него, че се интересува от Зейно.


Отделно: и Зейно реагира несвойствено за нея. След като Джем й сподели, че е влюбен в нея, тя не зае позиция, каза само че мислите са й объркани, че е чакала онзи човек да се промени и т.н. но нямаше твърда позиция по отношение на влюбването на Джем. Ако тя беше решила, можеше да го отреже съвсем любезно - можеше да каже, че въпреки всичко, обича онзи човек и сърцето й в момента е заето. Край по въпроса.
Но, нека да бъдем честни, в такъв момент самочувствието на жената спада и е приятно да усети и да чуе, че друг мъж я харесва...в онзи момент Зейно сама взе решение да лавира, беше наранена и не искаше да признае пред себе си, че въпреки всичко обича Алихан. Непризнаването на това пред самата нея, я накара да даде надежда на Джем - без да прекъсне обяснението му, което лесно можеше да направи още на момента. Но тя каза, че ще си помисли и чак впоследствие се съгласи, казвайки, че вече е помислила и решила. Това са два етапа. Имаше две възможности да откаже на Джем. Хайде за втория момент, ясно какво я накара да приеме...но защо не отказа на Джем още в началото...още в кафенето на брега, защо въобще каза, че ще си помисли?! Wink Sunglasses

# 88
  • София
  • Мнения: 30 253
.....
Но, нека да бъдем честни, в такъв момент самочувствието на жената спада и е приятно да усети и да чуе, че друг мъж я харесва...в онзи момент Зейно сама взе решение да лавира, беше наранена и не искаше да признае пред себе си, че въпреки всичко обича Алихан. Непризнаването на това пред самата нея, я накара да даде надежда на Джем - без да прекъсне обяснението му, което лесно можеше да направи още на момента. ....
Абсолютен факт.

# 89
  • Мнения: 9 540
Малко извън темата , но като говорим за любоФ , все се каня да питам момичетата , които гледат Птичката , вярно ли е ,че Демет се е разделила с гаджето си заради
Джан ?Попадна ми в Тубето и се сетих ,че още като започна сериала някой писа ( не знам , май подругите ) ,че Джан ще ,,вземе '' Демет от забравих му името .Сечкин ?..да си я пази ...

Общи условия

Активация на акаунт