Сполучливи имитации на маркови парфюми - 24

  • 72 451
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 558
Еми откакто детето спи го умувам. И благодарение на вас поръчах тези-Yes I am, Лалето(изчетох почти цялата предна тема,много обсъждан и хвален, и ми събуди любопитството), Eclat, Olympea и Scandal.
Отново благодарности на всички включили се по моя казус. Чакам момчето да ми отговори и да пристигнат бързо,че нямям търпение,особено за Кашарела. 😊

# 46
  • Мнения: 2 025
С Ланвин според мен няма как да сбъркаш, има люляк, който и аз много обичам в парфюми. Heart Не съм го пробвала в никоя имитация обаче и не мога да кажа има ли сходство.
Не съм сигурна дали е точно от ягоди, но за мен определено е някакво плодово сладко. Joy Има нещо, което в Кашарела ми идва леко дразнещо, предполагам, че е млякото и бих го носила само от време на време като ми се прииска нещо по-различно. Но всеки има различно възприятие, дано на теб да ти хареса.
Някъде назад Брайт Кристал беше споменала, че имитацията на Рефан е по-близка, но за Ла ви е бел или за Скандал се отнасяше...не мога да си спомня. Thinking

# 47
  • Мнения: 18 558
Еклата свършил в момента каза момчето. Нищо де,ще ги получа във вторник. Ще давам отзиви в близките дни. Всичко е на Заг. Честно да ви кажа,за мен не е важно дали се доближават толкова до оригиналните, аз тях така и не ги познавам. Искам поне да ми допадне нещо,стига да ми хареса аромата.
За да взема оригинал обаче си трябва сериозен тест и много,много да ме грабне нещо.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мис,щом харесваш люляк,моля те пробвай Картие Карат-https://www.fragrantica.com/perfume/Cartier/Carat-50748.html В парфюмната тема го описвах скоро,най-красивия и реалистичен люляк за мен в парфюм.Много момини сълзи,лалета и зюмбюли при мен.Дано скоро му направят имитации да го опознаете тези,които нямате възможност да го тествате в  оригинал.Еклат е супер харесван парфюм,Рефанският е страхотен,траен и леко по-свеж от оригинала.Ла Ви е долу-горе добър на Рефан,Скандал също им е добре направен.Но той е много сладък,има много мед плюс пачули в него,трябва тест и то задължителен пръснат директно на кожа,не на блотер.Изкарва и една много неприятна ретро нотка при мен,но и той си има фенове.Нощният Скандал е близък до първото издание за мен и от този нямаше смисъл,в него пък има тубероза,макар аз почти да не я регистрирам,също и много мед плюс цветя подозирам ,че скоро ще го изимитират.

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 17:18 от Bright Crystal

# 49
  • Мнения: 1 485
Аз съм много заблудена. В четвъртък ходих в Рвфан да си напълня така искания Валентино - Валентина. Обаче кой да ти запомни номера на парфюма... Дадоха ми да подуша и понеже съм с хрема, си го напълних. Ама вчера поглендах, че парфюма е 347 😁😁😁 обаче не е лош, пак е на Валентино. Като го изхабя /15 мл/ ще си напълня вече верния.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 446
Мис Каролин Бингли, с доста изразен и хубав ягодов аромат е 372 - YSL - Mon Paris на Заг. Ако не е късно, можеш да провериш и него. Hands V Yes I am е повече с аромат на малина, поне така е върху моята кожа.

# 51
  • Мнения: 14 786
Аз писах,че приятелка ми взе Скандал на Рефан без да съм го тествала. Даде ми го на отиване към морето,пръснах си на ръката и до като карах вече ме беше грабнал. И аз обичам сладникави и този някак ми лепна. Ползвам си го с кеф.
По принцип на Рефан имам няколко и нито един не ми пасна,та се чудех нещо при мен ли е или от Рефан,защото на Заг рядко имах несполучлива покупка. Но явно не съм си нацелвала “моя”.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 81
https://m.olx.bg/ad/top-damski-nalivni-parfyumi-CID655-ID7w5i3.html Ето от тук могат да се поръчат както проби по 3мл, така и по- големите разфасовки на Заг Simple Smile Мисля, че това беше момчето от което всички поръчват в темата, поправете ме ако греша. Simple Smile

        На мене ми отказа да ми изпрати  защото работи с магазини във Варна и нямало как.

# 53
  • София
  • Мнения: 38 490
Аз се чудя какво да си взема...

# 54
  • Мнения: 1 590
Сладко от ягоди ако е направо ще умра от кеффф. Нали за 383 става дума Yes I am?
Набелязах 4-5 аромата и ще си поръчам по 15 мл. Мисля,че така е най-добре. Аз на Еклат много съм му се чудила. Помирисах оригинала преди доста време. И ми се стори много приятен,цветно лек. И ако не се лъжа има и люляк в него,който аз обожавам. Никак не е скъп. Хич няма да е лошо да го погледна и него. Благодаря.
Хубав моноаромат на люляк е Ив Роше - Люляк. Доста шишета изпръсках преди време, за да начесам крастата по люляка и аз.

# 55
  • Мнения: 4
Здравейте, търся victoria's secret squeese of pineapple

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Аз писах,че приятелка ми взе Скандал на Рефан без да съм го тествала. Даде ми го на отиване към морето,пръснах си на ръката и до като карах вече ме беше грабнал. И аз обичам сладникави и този някак ми лепна. Ползвам си го с кеф.
По принцип на Рефан имам няколко и нито един не ми пасна,та се чудех нещо при мен ли е или от Рефан,защото на Заг рядко имах несполучлива покупка. Но явно не съм си нацелвала “моя”.

Aз също много харесвам Скандал /моят е също версия на Рефан/...разкошен е....

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Как са шишенцата по 30 и 50мл от момчето в Заг? До сега съм поръчвала само малки по 3 и 15 (15 не ми хареса чисто визуално)

# 58
  • Мнения: 18 558
Моите утре ми пристигат от момчето. Каза,че ще ми изпрати и подарък три аромата от по 3 мл. Нямам търпение да тествам.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 172
Момичета, Donna Trussardi на Заг на кое е имитация - на изданието от 1994 или от 2011 г.?

Общи условия

Активация на акаунт