Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 66 290
  • 757
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 141
Не.
Кандидатстваш с една етапна епикриза, че няма промяна + АМХ. Няма нужда от 4 нови опита.
Много ти благодаря ,предполагам етапната епикриза ми я издават от клиниката в която си правя инвитрото:)

# 466
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 16
Деси и аз съм като теб, минах 4 инсеминации, после подадохме документите одобриха ме направих едно инвитро - неуспешно, и в сряда пуснах АМХ и попълних общо четири документа за второ кандидатстване към фонда, и трябва клиниката тези дни да ми е пуснала документите.

# 467
  • Мнения: 295
Здравейте, имам един малко глупав въпрос. Преди няколко седмици подадох документи за фонда. Сега стастуса ми е "Прието заявление". Какво означава това?  Какво пише, когато са ти разгледали документите и са те одобрили? А ако има някакъв проблем със самите документи, публикуват ли го на сайта?

Вие за колко време от датата на подаване на документите, получихте заповеди?
Благодаря

# 468
  • Мнения: X
После статуса се променя на "Разглежда се от комисия", а ако има някакъв проблем с липсващи документи ще ти се обадят и до колкото съм чула на статуса пише нещо от сорта " за допълване на документи". Когато те одобрят става "Одобрен". Аз подадох документи в края на октомври, одобриха ни декември и сега чакам да се обадят. Но понеже в началото на годината преподписват договорите с клиниките и се получава забавяне. Ако не беше това да са ми се обадили вече..

# 469
  • Мнения: 295
Значи ще си почакаме.... Благодаря за информацията. Аз подадох в самото начало на януари и явно ще ни одобрят най- рано края на февруари, предполагам. Някой беше писал по напред, че ще има комисия на 17.01 Знаете ли колко време след заседанието на комисията публикуват в интернет кой са одобрили?

# 470
  • София
  • Мнения: 7 645
Миналата година побликуваха в петъчните дни.
Вие щом сте подали януари, края на фев ще сте удобрени, след това март ще получите обаждане за взимане на заповедта април.

# 471
  • Мнения: X
По мои наблюдения някъде след около месец и половина ни одобриха. Абе не е много чакането Wink Трябва да сме търпеливи и дано постигнем, това към което се стремим Simple Smile

# 472
  • Мнения: 169
Здравейте, имам един малко глупав въпрос. Преди няколко седмици подадох документи за фонда. Сега стастуса ми е "Прието заявление". Какво означава това?  Какво пише, когато са ти разгледали документите и са те одобрили? А ако има някакъв проблем със самите документи, публикуват ли го на сайта?

Вие за колко време от датата на подаване на документите, получихте заповеди?
Благодаря
Здравейте, аз бях със статус прието заявление, след това  се обадиха на клиниката ми,че искат ново изследване за амх, бях със статус - допълване на медицинска документация. Останах с такъв статус , не видях одобрение, направо се обадиха за получаване на заповедта. За по малко от три месеца се случиха нещата,дори ако от клиниката знаеха какво трябва да бъде отначало можеше и по рано да стане.

# 473
  • Мнения: 161
Звъннаха ми за заповед на 28 януари за получаване номер43415

# 474
  • Мнения: 174
Страхотно! Започнаха Simple Smile Моят е 43521. Благодарим за новината Simple Smile

# 475
  • Мнения: 4 518
Някой има ли информация дали са сключили договорите вече?

# 476
  • Мнения: 101
43429 отива за заповед на 25.01,  последния ми опит

# 477
  • Мнения: 174
Явно вече са сключени. Успех, Недасон!

# 478
  • Мнения: 3 126
Някой има ли информация дали са сключили договорите вече?

и АЗ ТОВА ЩЯХ ДА ПОПИТАМ - СПИСЪКЪТ С КЛИНИКИТЕ, КОЙТО Е НА САЙТА ИМ ЛИ Е АКТУАЛНИЯТ ЗА ТАЗИ ГОДИНА?

# 479
  • Мнения: 67
Йеииии,
43432 отива за заповед на 25.01 😍

Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт